Seranovi

Stvar je potpuno izmakla kontroli :lol:, nemam ja neke odredjene linkove nego sam uroshu poslala neke spanske sajtove gde se objavljuju vesti o slavnim osobama, pa da on trazi Nataliju. Posto ja te sajtove ionako cesto gledam, a da se vi ne biste maltretirali, postavicu ja link kad naidjem na neku vest. Jel moze?
 
Meni je juče bilo najbolje kad je Fiti rekao Santjagu da liči na ispljunuti opušak :rotf:

Najviše mi nedostaje Lucia kad se svi okupe na večeri ili kao juče u taverni, svi su tamo samo nje nema, onda mi je baš tužno. Već sutra se pojavljuje nova Diegova riba, a Lucia je poginula tek pre nedelju dana, odnosno pre četiri pet epizoda.
Evo najnovije Belenine slike od juče sa dodele pozorišnih nagrada (koju nije dobila)


a evo jedne stare slike nje i Diega iz serije:
Poginula je pree 4 epizode, ali i pre vise o 6 meseci.
 
Stvar je potpuno izmakla kontroli :lol:, nemam ja neke odredjene linkove nego sam uroshu poslala neke spanske sajtove gde se objavljuju vesti o slavnim osobama, pa da on trazi Nataliju. Posto ja te sajtove ionako cesto gledam, a da se vi ne biste maltretirali, postavicu ja link kad naidjem na neku vest. Jel moze?

moze naravno
 
Slazem se sa tobom! Svi su mislili da je djubre na pocetku, ali se ispostavilo da je extra lik! Mnogo bolji od mnogih starih! Cak je bolja i od Elene po meni!

Da, naravno, samo Elenu je vadilo to sto je zaista prelepa devojka i simetricna,
da se tako izrazim..!

Gotivim kod Su i to sto glumi u seriji,
a ima nepravilno drzanje,
da li je neko primetio..?
 
Poginula je pree 4 epizode, ali i pre vise o 6 meseci.

Jeste, ali je ona likovima u seriji poginula pre šest meseci, Špancima je poginula pre mesec dana pošto ide jedna epizoda nedeljno, a nama je poginula pre nedelju dana tako da ja iskreno još ne mogu da se naviknem da će Diego uskoro da ima novu ribu.

Ovo je Ester Arojo, koliko se meni cini, oi ona je glumila neku profesorku u koraku napred.

Jeste, glumila je profesorku plesa valjda, a bila je i mis Španije pre jedno 10, 15 godina.

Sa dodele nagrada Fotogramas pre mesec dana, Diego, Lucia, Markos, Eva i baba Karmen:
 
moze li neko da postavi link sa youtube-a ili rapidshare-a u kome tete plese u vecerasnjoj epizodi.Kako je dobra riba...Santi je bio najbolji u onom testu.oce li biti hemije izmedju tete i giljea u narednim epizodama.
 
Nisam mogao da gledam ovu epizodu, samo na preskoke! Ali mi se cini da je jedna od najboljih epizoda do sada! Jel ste videli kako izgleda Tete!...presiosa...wapa...monumenta... a kakve noge i telo... Ako neko ima sliku sa ove priredbe gde je poslala neka mi prebaci PLEASE...POR FAVOR! A Santi kad popizdi, ne moze ga niko zadrzati! Pravi je bik!...xaxa...:)
 
Cekajte ne kontam...
Jel' zaista postoji Santa Husta i to je predgradje Madrida..?
Ili su oni snimali u tom predgradju, ali Santa Husta postoji negde u Spaniji..?
Ili Santa Husta ne postoji vec su oni to lupili..?
I kako su u seriji objasnili Santa Hustu kao grad, opstinu, varosicu, gradic, polu-selo..?
 
Cekajte ne kontam...
Jel' zaista postoji Santa Husta i to je predgradje Madrida..?
Ili su oni snimali u tom predgradju, ali Santa Husta postoji negde u Spaniji..?
Ili Santa Husta ne postoji vec su oni to lupili..?
I kako su u seriji objasnili Santa Hustu kao grad, opstinu, varosicu, gradic, polu-selo..?

Koliko ja znam i koliko sam se raspitao, Santa Justa je deo Madrida, tj. predgradje ili opstina nisam siguran i stvarno postoji! Oni su Santa Justa-u okarakterisali kao opstinu valjda, ali meni vise zvuci kad oni pricaju da je rec o gradu jer retko spominju Madrid! Neki su pisali da se sve snima u studiju, za sta nisam siguran, mada meni licno vise lici da se snima u stvarnom delu grada, bila to Santa Justa ili Madrid ili sta god!
 
Tres nuevos personajes se incorporan a "Los Serrano"
Los actores Pilar Castro, María Hervás y Pablo Galán se incorporarán al elenco de la serie "Los Serrano" en su sexta temporada.Los tres personajes fueron presentados ayer en los estudios de Tele 5, en Villaviciosa de Odón, donde actualmente se graba la serie, acompañados por los actores habituales: Antonio Resines, Belén Rueda, Jesús Bonilla, Antonio Molero, Alejo Sauras, Pepa Aniorte, Alexandra Jiménez, Natalia Sánchez, Víctor Elías y Jorge Jurado.

U seriju se uključuju tri nova glumca: Pilar Castro, María Hervás y Pablo Galán. Oni su juče predstavljeni u studiju "Telecinca", u Villaviciosa de Odonu, gde se trenutno snima serija, a društvo su im pravili stari glumci: ...................
 

Back
Top