Hotel-Motel

Poruka
19.457
Na jednoj skorasnjoj temi decko pita gde da krese ribu, neke gradjevine i stadione pominje a ja predlazem neki jeftiniji hotel ili motel na sta vidim da zenski deo populacije reaguje po sistemu 'sto da je vodis po hotelima i motelima ko k.rvu'. Ja mislim da je k.rvinskije ebanje po zbunju a pogotovu po praznim gajbama ortaka i prijatelja. I ne verujem da bi i jedna odbila hote ili motel na Sejselima ili hotelsku romansu kao u filmu END OF AFFAIR. ;-)
Sta mislite o tome?
 
Jandrla:
Joj! ....no comment...

Ozbiljno, kaze da mu zao da daje pare za to. Kao skup mu Bristol (1500) Astorija (1800) Hostel CENTAR (1300), Putnik (2200), Central (1600). A samo lokal izdaje za 700 evra mesecno. I jos slepac ima 3 stana od kojih je jedan garsonjera u Zemunu a i to izdaje za 200 evra umesto da je to ostavio za relax sebi... Svega ima.
 
snoshaj efendija:
Na jednoj skorasnjoj temi decko pita gde da krese ribu, neke gradjevine i stadione pominje a ja predlazem neki jeftiniji hotel ili motel na sta vidim da zenski deo populacije reaguje po sistemu 'sto da je vodis po hotelima i motelima ko k.rvu'. Ja mislim da je k.rvinskije ebanje po zbunju a pogotovu po praznim gajbama ortaka i prijatelja. I ne verujem da bi i jedna odbila hote ili motel na Sejselima ili hotelsku romansu kao u filmu END OF AFFAIR. ;-)
Sta mislite o tome?


Dok moj dečko i ja nismo iznajmili stan, iznajmljivali smo hotel. Tamo smo imali najveću privatnost, jer nismo mogli kod mene, a ni kod njega da se normalno opustimo. Meni to nije smetalo, jer mi se činilo kao najprihvatljivije rešenje.
 
snoshaj efendija:
Ozbiljno, kaze da mu zao da daje pare za to. Kao skup mu Bristol (1500) Astorija (1800) Hostel CENTAR (1300), Putnik (2200), Central (1600). A samo lokal izdaje za 700 evra mesecno. I jos slepac ima 3 stana od kojih je jedan garsonjera u Zemunu a i to izdaje za 200 evra umesto da je to ostavio za relax sebi... Svega ima.

...Zao mi i njega i zjaki koje vodi na prndanje...
 
snoshaj efendija:
Na jednoj skorasnjoj temi decko pita gde da krese ribu, neke gradjevine i stadione pominje a ja predlazem neki jeftiniji hotel ili motel na sta vidim da zenski deo populacije reaguje po sistemu 'sto da je vodis po hotelima i motelima ko k.rvu'. Ja mislim da je k.rvinskije ebanje po zbunju a pogotovu po praznim gajbama ortaka i prijatelja. I ne verujem da bi i jedna odbila hote ili motel na Sejselima ili hotelsku romansu kao u filmu END OF AFFAIR. ;-)
Sta mislite o tome?

nema k.urvinjskog j.ebanja. ima kur.vinskog razmisljanja
 
snoshaj efendija:
Na jednoj skorasnjoj temi decko pita gde da krese ribu, neke gradjevine i stadione pominje a ja predlazem neki jeftiniji hotel ili motel na sta vidim da zenski deo populacije reaguje po sistemu 'sto da je vodis po hotelima i motelima ko k.rvu'. Ja mislim da je k.rvinskije ebanje po zbunju a pogotovu po praznim gajbama ortaka i prijatelja. I ne verujem da bi i jedna odbila hote ili motel na Sejselima ili hotelsku romansu kao u filmu END OF AFFAIR. ;-)
Sta mislite o tome?

na sejselima moze i kamp kucica...................... :lol: :lol: :lol:
 
Nikad se nisam tuckala u h(m)otelu... Par puta smo planirali da se nadjemo u Bijeljini i tamo iznajmimo sobu za vikend, ali tu ideju nismo na kraju realizovali... Jbg, a bas sam htjela... :(
 
snoshaj efendija:
Ozbiljno, kaze da mu zao da daje pare za to. Kao skup mu Bristol (1500) Astorija (1800) Hostel CENTAR (1300), Putnik (2200), Central (1600). A samo lokal izdaje za 700 evra mesecno. I jos slepac ima 3 stana od kojih je jedan garsonjera u Zemunu a i to izdaje za 200 evra umesto da je to ostavio za relax sebi... Svega ima.

Šta si mu ti, računovođa - ili devojka?
Joj kakvih ljudi ima, taj ne treba ni da hebe ništa, to više govori o onima koje hebe
nego o njemu.
Žene.,žene, na niske grane ste spale.
 
Gazdarica:
Nikad se nisam tuckala u h(m)otelu... Par puta smo planirali da se nadjemo u Bijeljini i tamo iznajmimo sobu za vikend, ali tu ideju nismo na kraju realizovali... Jbg, a bas sam htjela... :(
Ja bih ti preporucio da probate u prirodi mnogo je bolje nego neki h-m-otel....jos ako imate neku vikendicu ili tako neshto pa to je..... 8-)
 

Back
Top