Recite iskreno

  • Začetnik teme samo jedan....
  • Datum pokretanja
S

samo jedan....

Gost
Ne zelim da zvucim pateticno ali me zanima a li znate barem jedan slucaj u kom su devojka i mladic koji su 2-3 godine samo u seksualnoj vezi na kraju opstigli nesto vise!I sta muskarci misle,da li je samo seks u pitanju ako to sve traje tako dugo?
 
samo jedan....:
Ne zelim da zvucim pateticno ali me zanima a li znate barem jedan slucaj u kom su devojka i mladic koji su 2-3 godine samo u seksualnoj vezi na kraju opstigli nesto vise!I sta muskarci misle,da li je samo seks u pitanju ako to sve traje tako dugo?

mislim da nije ... nije samo ... a dali je ljubav ... pojma nemam
 
samo jedan....:
Ne zelim da zvucim pateticno ali me zanima a li znate barem jedan slucaj u kom su devojka i mladic koji su 2-3 godine samo u seksualnoj vezi na kraju opstigli nesto vise!I sta muskarci misle,da li je samo seks u pitanju ako to sve traje tako dugo?
Jel' sme da se pita sta je to "vise"? Poceli ste da gajite nezna osecanja jedno prema drugom? Sta?
Posle 2-3 godine, bilo bi cudno da niste postigli nesto vise...
 
Moja drugarica je imala vezu "povremeno - neobavezno" koja je trajala par godina... On je u tom periodu bio sa svojom devojkom a ona je takodje imala neke momke...

Danas su u braku i ne razdvajaju se ni minut... :wink:
 
Ima nekog ali je to sve nekako bez veze ,i ja sam imala nekog i to je bilo jos gore.Fora je u tome da smo mi u istom drustvu tako da ja znam sve o njemu mada nasi prijatelji ne znaju za nas!Nikada nikome nije rekao nista o nema mada ga cesto prozivaju da nikada ne bi mogao da me smuva i tome slicno. Kod mene nesumljivo postoje osecanja a kod njega..ne znam
 
Samo jednom:
Ima nekog ali je to sve nekako bez veze ,i ja sam imala nekog i to je bilo jos gore.Fora je u tome da smo mi u istom drustvu tako da ja znam sve o njemu mada nasi prijatelji ne znaju za nas!Nikada nikome nije rekao nista o nema mada ga cesto prozivaju da nikada ne bi mogao da me smuva i tome slicno. Kod mene nesumljivo postoje osecanja a kod njega..ne znam

Cim ne prica i ne hvali se (sto je normalno u muskom drustvu) to znaci da nije samo sema... vec da ima tu neceg vise.

Hoces savet... provodite vise vremena zajedno radeci sve i svasta. Pusti da vasa osecanja izbiju na videlo, polako i prirodno.
 
Nemam pojma koliko sam puta pokusavala da prekinem sve to ali se uvek vratim na pocetak...nekada se ponasam kao kreten i omalovazavam ga u drustvu samo zato sto ne zelim da on vidi koliko mi znaci,to je ono tipicno zensko misljenje -povredice me ako zna! Sada tek vidim da je to totalnom kontraproduktivno!
 
Samo jednom...:
Nemam pojma koliko sam puta pokusavala da prekinem sve to ali se uvek vratim na pocetak...nekada se ponasam kao kreten i omalovazavam ga u drustvu samo zato sto ne zelim da on vidi koliko mi znaci,to je ono tipicno zensko misljenje -povredice me ako zna! Sada tek vidim da je to totalnom kontraproduktivno!

Sta ostavio te je?

A ako nije ... molim te reci mu istinu. Suvu, naj dublju.
 
samo jedan....:
Ne zelim da zvucim pateticno ali me zanima a li znate barem jedan slucaj u kom su devojka i mladic koji su 2-3 godine samo u seksualnoj vezi na kraju opstigli nesto vise!I sta muskarci misle,da li je samo seks u pitanju ako to sve traje tako dugo?
ja sam sa mojom sadasnjom devojkom bio 1,5 godinu u sexualnoj vezi, ali se nas odnos vremenom produbljivao, upoznali smo se potpuno, i sada smo par... :D 8)
 
Milow:
Samo jednom...:
Nemam pojma koliko sam puta pokusavala da prekinem sve to ali se uvek vratim na pocetak...nekada se ponasam kao kreten i omalovazavam ga u drustvu samo zato sto ne zelim da on vidi koliko mi znaci,to je ono tipicno zensko misljenje -povredice me ako zna! Sada tek vidim da je to totalnom kontraproduktivno!

Sta ostavio te je?

A ako nije ... molim te reci mu istinu. Suvu, naj dublju.
NE NE i dalje je sve isto ,svaki dan se cumamo porukama ,vidjamo s'vremena na vreme ,samo mislim da sam mozda trebala da budem iskrenija u svemu tome
 
Hvala ti sto mislis tako:-)Totalno se izgubim kad sam sa njim tako da nista od onoga sto isplaniram da mu kazem najzad i kazem! Sve nekako mjislim da bi on trebao prvi da spomene tako nesto pa bi meni onda bilo lakse :
 
Samo jednom ...:
Hvala ti sto mislis tako:-)Totalno se izgubim kad sam sa njim tako da nista od onoga sto isplaniram da mu kazem najzad i kazem! Sve nekako mjislim da bi on trebao prvi da spomene tako nesto pa bi meni onda bilo lakse :

mozda se i on plasi kao ti

uzmi stvar u tvoje ruke :D

Drzim ti palceve
 
Milow:
Samo jednom ...:
Hvala ti sto mislis tako:-)Totalno se izgubim kad sam sa njim tako da nista od onoga sto isplaniram da mu kazem najzad i kazem! Sve nekako mjislim da bi on trebao prvi da spomene tako nesto pa bi meni onda bilo lakse :

mozda se i on plasi kao ti

uzmi stvar u tvoje ruke :D

Drzim ti palceve

Mislis bukvalno :lol: :lol: :lol: salim se naravno,mozda nesto i pokusam...jednog dana :wink:
 
Samo jednom:
Milow:
Samo jednom ...:
Hvala ti sto mislis tako:-)Totalno se izgubim kad sam sa njim tako da nista od onoga sto isplaniram da mu kazem najzad i kazem! Sve nekako mjislim da bi on trebao prvi da spomene tako nesto pa bi meni onda bilo lakse :

mozda se i on plasi kao ti

uzmi stvar u tvoje ruke :D

Drzim ti palceve

Mislis bukvalno :lol: :lol: :lol: salim se naravno,mozda nesto i pokusam...jednog dana :wink:

Alo bre zenska glavo :wink: izgubices ga... ako ti je stalo dokazi, pokazi i reci. Ne gubi vreme, vremenom gubis njega.
 
Milow:
Samo jednom:
Milow:
Samo jednom ...:
Hvala ti sto mislis tako:-)Totalno se izgubim kad sam sa njim tako da nista od onoga sto isplaniram da mu kazem najzad i kazem! Sve nekako mjislim da bi on trebao prvi da spomene tako nesto pa bi meni onda bilo lakse :

mozda se i on plasi kao ti

uzmi stvar u tvoje ruke :D

Drzim ti palceve

Mislis bukvalno :lol: :lol: :lol: salim se naravno,mozda nesto i pokusam...jednog dana :wink:

Alo bre zenska glavo :wink: izgubices ga... ako ti je stalo dokazi, pokazi i reci. Ne gubi vreme, vremenom gubis njega.
Hvala ti puuuno! Da nije tebe bila bih totalno ignorisana
Veliki pozdra
 

Back
Top