Najbolji reper u Srbiji?

Pa na pocetku mi je bio dobar, ali sa onom pesmom "Brate minli" je postao takva pic'ka da to nije normalno. Kao on nesto imitira one sa MTV-ja. Zaista je budala. Neke ribe u spotu, neki automobili a u stvari je najgori debil.
Cini mi se da se pesma "Ostrugale pete" odnosi na njega.:D
 
was:
Pa na pocetku mi je bio dobar, ali sa onom pesmom "Brate minli" je postao takva pic'ka da to nije normalno. Kao on nesto imitira one sa MTV-ja. Zaista je budala. Neke ribe u spotu, neki automobili a u stvari je najgori debil.
Cini mi se da se pesma "Ostrugale pete" odnosi na njega.:D
a ima i novi spot sa MINOM KOSTIC! blagi uzas
paljevina samo tako....a da i sa IVANOM GAVRILOVICEM(200 na sat.....hahahm 8-)
 
Nezvanicna informacija: Jedna drugarica mi je rekla da je cula od nekog lika sto poznaje Juice-a (ako ste sta razumeli da nastavimo) kako on nije ni srednju skolu zavrsio pa mora da radi ove gluposti da bi dobio kintu. A onda sam ja negde na nekom forumu video kako ce valjda naredni album biti na foru ovog "brate minli", a onda kada dobije lovu vratice se na staro (kao sto je bio hiphopijum). Ostaje nam samo da vidimo. Inace nije vam pouzdana ova informacija. I ja sam mislio da on to radi zato sto mu se hoce, al kada sam ovo saznao promenio sam misljenje.

Mir
 
Bllade:
Alexxxa2 .... stfu... kada nisi svijesan sta pricas i kada ispadas budala onda je mnogo bolje da sutis :P

@tema marcelo


Ovako, ja priznajem da nemam blage veze o rock-u. Slusam samo ovo sto sam naveo ponekad jer mi to prija usima. A ti molim te idi sa ove teme, jer lepo pise "Ko je najbolji reper", i nemoj ti da ispadas budala jer nemas pojma o rap-u.

P.S. Dobar ti avatar :lol:
 
Alexxxa2:
Ovako, ja priznajem da nemam blage veze o rock-u. Slusam samo ovo sto sam naveo ponekad jer mi to prija usima. A ti molim te idi sa ove teme, jer lepo pise "Ko je najbolji reper", i nemoj ti da ispadas budala jer nemas pojma o rap-u.

P.S. Dobar ti avatar :lol:

odkud ti znas da ja nemam pojma o repu :razz: :lol:

samo ti zezaj pa cu ja zovnuti mog avatara da te prebije :lol:
 

Back
Top