Kako i po kojoj ceni kupiti stan u izgradnji ?

_Look_Of_Expectancy_:
Eh to ti je nesigurna rabota. Moze da bude gotovo za dve godine, moze za 10 godina...
Ja sam se zeznula i ne bih nikome preporucila, osim ako se radi o nekom STVARNO POUZDANOM investitoru.

a moze i da ne bude nikad...to se desilo mojoj tetki...investitor pokupio lovu i bankrotirao...vec cetiri godine zgrada stoji do pola ozidana,njega ni od korova i nikom nista...
 
Moj rodjeni stric je tako kupio stan u NS prosle godine u prolece i trebo da se useli zimus jos se nije uselioa nada se da ce do kraja godine a za sve to vreme zivi u podstanarima i placa kreit za taj stan koji ceka .Bolje vidi neke stare gradnje moses ih naci dosta povoljnije od nive a veruj mi mnogo su kvalitetnije ja sam zivela u novoj i nista nevalja uglavnom je svuda instalacije katastrofa.
 
Jel ti to stvarno il se zezas...? :shock: otplacivaces nesto na kredit sto neces koristiti, niti znas pouzdano da ce biti tvoje?? :roll:
Pa uzmi neki stan na kredit... ako neces da se uselis jos u taj stan nadji nekog....naplacuj stanarinu i vracaj kredit....

Mislim da mora covek da bude bas naivan ili strasan optimista pa da to uradi....ili da ima brdo love pa mu nece bit zao ako nesto krene po zlu...ali takvi ne uzimaju kredit...cccccccc....
 
alya, prepadoh se na profile... :D
Kupiti stan po 1000 eura kvadrat i vise i nije neka pamet.
To se moze kad hoces, mislim pod uslovom da imas kintu.
Fora je kupiti po nizoj ceni u grubim radovima, a onda sam srediti sanitariju, izolaciju, keramiku, tisleraj...
Reci ces doci ce te na isto....nece...
Neki prijatelji su kupili nove stanove pa su sve gore navedeno i ovako menjali...ocajan kvalitet.
Jednostavno pokusavam da nadjem nekog investitora koji grade stanove i prodaju ih u grubim radovima...
To je to 1
 
Mike41:
alya, prepadoh se na profile... :D
Kupiti stan po 1000 eura kvadrat i vise i nije neka pamet.
To se moze kad hoces, mislim pod uslovom da imas kintu.
Fora je kupiti po nizoj ceni u grubim radovima, a onda sam srediti sanitariju, izolaciju, keramiku, tisleraj...
Reci ces doci ce te na isto....nece...
Neki prijatelji su kupili nove stanove pa su sve gore navedeno i ovako menjali...ocajan kvalitet.
Jednostavno pokusavam da nadjem nekog investitora koji grade stanove i prodaju ih u grubim radovima...
To je to 1

Pfff...kako bi se tek u Rl prepao...kad skinem sesirnjacu.... :lol: :lol: :lol:

Imas Google...da znas samo sta sve taj ciko nadje ako umes da trazis... :D
 
Hvala sine, hvala....ljubi te baka......u obrazic.....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_128.gif
 
Puno mojih prijatelja je kupilo stanove u izgradnji doduse ne u sivoj fazi vec ono...kad bude gotovo...
Uglavnom su rokovi bili ispostovani,2-3 meseca gore dole(gore naravno!)ali tacno su dobili ono sto su trazili.
Rec je o manjim zgradama,znaci varijanta 2+1,sa malim brojem stanova,a izgled stanova i samog objekta je boli glava.Vidjala sam i novogradnje u socijala fazonu..uzas.
cena kvadrata se krece od kraja do kraja...na Vozdovcu su u izgradnji placali 1250e,a kada je bilo gotovo stanovi su prodavani po 1450e.

Kako se po citavom gradu zida(pitam se ko kupuje tolike stanove!? :-? )lepo odredi kraj koji te interesuje i zaredjaj po gradilistima...Table sa informacijama..pa zovi.
Moji kumovi su hteli stan na Vracaru(cene jezive!)i oni lepo tako od gradilista do gradilista...pokupe telefone investitora...ovi naravno gadjaju se sa nekim ne normalnim ciframa..i kumu pukne film..Kaze:imam pare,odma sve placam..koliko?
Da vidis kako se o cas posla pogodise... ;)
 
Ja za mesec dana dizem kredit i kupujem stan.Trenutno stanujem u novoj zgradi i nisam ni malo zadovoljna,bas se vidi da je sve odradjeno na brzinu.Zvucna i toplotna izolacija uzas,na ovim vrucinama kod mene je jos toplije,a komsije non-stop vuku stolice po podu(tj. mom plafonu),ma sve se cuje.Kupicu stari stan i renoviracu ga,jeftinija je kvadratura starih stanova.Nov je 700E/m2,a polovan od 300-500E/m2,a i ranije su zgrade zidane kvalitetnije,bar mi se cini.
 

Back
Top