lekarski pregled - regrutacija

S*boy:
ima li neko da je isao u skorije vreme na obavezan lekarski pregled za regrutaciju u vojsku u vojno medicinski centar?
zanima me da li jos uvek kao pre 10 godina mora da se vadi krv i skida go da bi oni kao nesto proveravali ili je mozda sada taj pregled kraci.

thnx
Ovako:
skidaš se, meяe ti težinu, visinu, obim stuka, podlaktice, nadlaktice, butine i onog ispod kolena. Vade ti kяv, uяin, gledaju ti oči, meяe ti pяitisak, яadiš psihotest na kom se ocenjuje inteligencija, pamćenje, koncentяacija i tяenutno psihičko stanje. Samo opušteno, nije ništa stяašno...
 
S*boy:
ima li neko da je isao u skorije vreme na obavezan lekarski pregled za regrutaciju u vojsku u vojno medicinski centar?
zanima me da li jos uvek kao pre 10 godina mora da se vadi krv i skida go da bi oni kao nesto proveravali ili je mozda sada taj pregled kraci.

thnx
Yup. Prvo te skinu golog, pa ti vade krv, proveravaju vid, pipaju za jaja, radish psihotest, shetash se od specijaliste do specijaliste, na kraju ti josh jednom izvade krv i onda mozhesh da se obuchesh i idesh kuci.
 
U moje vreme crnaca nije bilo...
A jeste malo blam kad te onaj dedica gleda golog..ma kakve sestre..mozda neka nabijena baba u najboljem sluchaju...ja sam se plashio tada da ne ispipavaju bubrege"od pozadi"...fala Bogu nisu...
Krv sigurno vade.
Snedvich nije bio toliko losh ko shto sam mislio.
 
Ovako:
skidaš se, meяe ti težinu, visinu, obim stuka, podlaktice, nadlaktice, butine i onog ispod kolena. Vade ti kяv, uяin, gledaju ti oči, meяe ti pяitisak, яadiš psihotest na kom se ocenjuje inteligencija, pamćenje, koncentяacija i tяenutno psihičko stanje. Samo opušteno, nije ništa stяašno...
заборавио си да напоменеш да ти после свега тога увале онај сендвич ... ахххх ... боље да сам ***** појео
 
S*boy:
ima li neko da je isao u skorije vreme na obavezan lekarski pregled za regrutaciju u vojsku u vojno medicinski centar?
zanima me da li jos uvek kao pre 10 godina mora da se vadi krv i skida go da bi oni kao nesto proveravali ili je mozda sada taj pregled kraci.
thnx
Ma ništa strašno, kako svima tako i tebi...
I niko te neće videti golog ako se toga plašiš, sem
doktorke ili doktora i još možda 15-ak ljudi. Šalim se.
Samo te golog vidi doktor(ka) koji(a) ti pipa jj.
Meni je najgore bilo to što nisam mogao da dam uzorak urina,
nisam mog'o dva sata, jedva sam uspeo na kraju... A sendviča
nije bilo nego pogačica sa bromom (da ti se ne diže), i jogurt.
Valjda tako beše...
 
W.A.S.P.:
заборавио си да напоменеш да ти после свега тога увале онај сендвич ... ахххх ... боље да сам ***** појео
Ja ga nisam ni jeo. :) I skoro niko od nas nije... Nama ga dali pre psihotesta i malo se zajebavali da je to da vide kako nam mozak radi kad dođe u kontakt sa bojnim otrovima... :smile: Mada, jedan navalio ko mutav, pojeo tri komada... više ga nismo videli...
 
LePiaf:
Kakv brom, ljudi? Shta se tripujete. To sranje se vishe ne daje vojnicima josh od 1918., a pogotovo ne na regrutaciji.
Nama su sigurno nešto dali jer je bila jedna sestra što k'o da je namerno
navukla sexy čarapice i kraću (ne baš mnogo) suknjicu (ah, uniforme..),
a što je imala pogled...To na pregledu vida...Kad mi se tad nije dig'o, sigurno
je nešto bilo. Prava 30-ogodišnja nurse za '''ati...A mi svi u boksericama
pa se moliš da im brom nije bio bajat...Jer kuku-lele tamo bilo mnogo doktora,
sestara i ko zna koga još. Mada bilo i takvih, sa 'erection', pa nešto krive noge
i uvijaju se da ih ne provale... :D -Fešta, regrutacija 'e stvarno bila zanimljiva...
sem vađenja krvi, umal' se nisam onesvestio, jedan lik prevrće očima pa čim
ga vidiš i tebi nije dobro, a taman tad osetiš igletinu u ruci...
Još ona kad reče da nešto sporo ide... A oni na kraju pitaju šatro 'gde bi ti',
a ti slegneš ramenima, oni puste šta im prvo na pameti i tako...Neko dobio
'padobransku', neko 'abho', a neko 'graničara', pa uz ceo put nazad se tripujemo
šta je bolje, a ko je baš na'ebo... :D
 
Vojska u ovom obliku je glupost nevidjena. Ja sam za profesionalizaciju, a dotle svake godine odlazhem. Kada sam napustio civilno sluzhenje (pisao zhalbu) poslali su me na redovno na kvarnjaka i odmah otpustili (uz pregled psihijatra) zato $to sam odbio da potpi$em i primim oruzhje, $to savetujem svakom normalnom choveku koji ne zheli da sluzhi da uradi. Inache sada$nje regrutacije se sastoje od toga da pi$karam, vadim krv i idem kod sajkoa. Valjda cu se i ovaj put izvuci
 

Back
Top