zena kao bilbord muskarcevog uspeha

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
gledao sam emisiju na foxu u kojoj je nenad canak govorio o zeni i musko-zenskim odnosima...
pomenuo je recenicu iz naslova govoreci o tome kako je muskarac u proslosti da bi se pokazao uspesnim za to koristio zenu.
Njena raskopcanost tj dekolte bi ukazivao da je u kuci toplo, dugi nokti da ne mora da radi jer je on imucan, kacenje nakita na zenu isto da bi se on predstavio imucnim... duga kosa je znacila da joj je cesljanje i pranje kose jedini tezi rad....

kako vam zvuci sve ovo?
 
У време моје бабе жене су волеле да буду дебеле јер је то показивало околини како ''лепо живе'', то јест имају много да једу и не морају много да раде...
Дебљина је била ствар престижа....
''Лепа па дебела.''
 
А и данас је жена показатељ успешности мушкарца.
Негде је неко једном на ТВ рекао да је најбољи показатељ о томе колико је неки политичар (о њима је била реч) заиста ''даса'' - његова прва жена!
Углавном су прве жене биле осредње, просечне, неупадљиве, а кад су се прославили и добили моћ, онда се разводе и жене се много млађим секси лепојкама. (И сам Чанак ту спада, колико знам!)

(Једино је Цоби остао доследан својој вештици са цветићем..)
 
pojaviti se sa lepom zenom i danas je statusni simbol...
u ocima drugih, odmah ti skace cena...
postoje agencije gde se moze naruciti takva pratilja za prijeme, neformalne poslovne sastanke...
u fazonu otkud oni znaju da si pecao u ribarnici...

meni to zvuci kao dobra ideja...
recimo na okupljanju forumasa pojavis se u drustvu mrak ribe... delujete prisno, jer zaboga, ona je izuzetan profesionalac... forumasicama odmah proradi uslovni refleks, pocnu da balave na tebe....
i onda posle par nedelja, kao nesto si iznerviran, pa sta ti je, cut ne pitaj, na kraju nevoljno pomenes jbg raskinuo sam sa devojkom...
i tako, sve je u dobrom planiranju i uspeh ne moze izostati...
 
Poštovani dragojlo (počivši rcf), iz tvoga pisanija provejava neiskustvo, kako sa ženama, tako i sa okupljanjima forumaša. Zbog tvoga dobra predložio bih ti da, ukoliko želiš da se uputiš na neki od datih skupova, umesto eskort dame unajmiš pouzdanog muškog teločuvara (ovaj može da posluži). Možda tebi ovaj predlog sada izgleda suludo, ali poslušaj me da se ne bi kasnije kajao... to je, ukoliko bi uopšte stigao da se pokaješ :twisted:
 
DisMisaL:
Poštovani dragojlo (počivši rcf), iz tvoga pisanija provejava neiskustvo, kako sa ženama, tako i sa okupljanjima forumaša. Zbog tvoga dobra predložio bih ti da, ukoliko želiš da se uputiš na neki od datih skupova, umesto eskort dame unajmiš pouzdanog muškog teločuvara (ovaj može da posluži). Možda tebi ovaj predlog sada izgleda suludo, ali poslušaj me da se ne bi kasnije kajao... to je, ukoliko bi uopšte stigao da se pokaješ :twisted:

prvo, sta ti znaci ono u zagradi postovani dismisale??? zaista, I dont have a clue
drugo, imas losa iskustva sa okupljanjima? obrazlozi malo, sta je to bilo?
 
dragojIo:
gledao sam emisiju na foxu u kojoj je nenad canak govorio o zeni i musko-zenskim odnosima...
pomenuo je recenicu iz naslova govoreci o tome kako je muskarac u proslosti da bi se pokazao uspesnim za to koristio zenu.
Njena raskopcanost tj dekolte bi ukazivao da je u kuci toplo, dugi nokti da ne mora da radi jer je on imucan, kacenje nakita na zenu isto da bi se on predstavio imucnim... duga kosa je znacila da joj je cesljanje i pranje kose jedini tezi rad....

kako vam zvuci sve ovo?

Ko je uspesna zena ?
Ona zena koja nadje uspesnog muskarca !
Ko je uspesan muskarac ?
Onaj koji moze da zadovolji sve potrebe zene !!!!
 
dragojIo:
gledao sam emisiju na foxu u kojoj je nenad canak govorio o zeni i musko-zenskim odnosima...
pomenuo je recenicu iz naslova govoreci o tome kako je muskarac u proslosti da bi se pokazao uspesnim za to koristio zenu.
Njena raskopcanost tj dekolte bi ukazivao da je u kuci toplo, dugi nokti da ne mora da radi jer je on imucan, kacenje nakita na zenu isto da bi se on predstavio imucnim... duga kosa je znacila da joj je cesljanje i pranje kose jedini tezi rad....

kako vam zvuci sve ovo?

Istinito.
 
dragojIo:
prvo, sta ti znaci ono u zagradi postovani dismisale??? zaista, I dont have a clue
drugo, imas losa iskustva sa okupljanjima? obrazlozi malo, sta je to bilo?
Bejaše nekada, u pradavna vremena pre mnogo desetina hiljada poruka na ovom forumu (vreme na netu je relativno) jedan nadimak random_cloud_form. I baš kao i ti, i on je imao neke ideje iz besvesti i kombinacije kako fascinirati forumashice na okupljanjima. Mada se nije čulo da je nekom pisustvovao, te ostade samo sećanje na te hipotetičke zamisli, koje tvoja tema probudi.

A što se tvog drugog pitanja tiče, to je istina koju spoznati moraš sam, mladi padovanu. Jer smernice dadoh ti ja da stazama sivim hodati lakše ti bude, ali spoznati svoj put moraš sam. Neka je Sila sa tobom.
 
haha dis decace, definitivno si me pomesao s nekim... ja nisam niciji klon niti mi je poznat nick koji pominjes...
tvoj post je kod mene isto pokrenuo izvesna secanja.... na uciteljicu... secam se njenog izbledelog kariranog sakoa i sebe kako gledam u te kvadratice dok ona vice - dragojlo ako A lici na B, to ne znaci da je A=B, ne smes tako nakaradno zakljucivati!!! ah, predivna zena...

sto se okupljanja tice, malo si me uplasio, ali kakav je to forumas koji ne ide na okupljanja? koliko je to iskren odnos prema forumu? pa takvi su gori i od chatera na forumu. definitivno cu biti na nekom od sledecih...
 
gledao sam emisiju na foxu u kojoj je nenad canak govorio o zeni i musko-zenskim odnosima...
pomenuo je recenicu iz naslova govoreci o tome kako je muskarac u proslosti da bi se pokazao uspesnim za to koristio zenu.
Njena raskopcanost tj dekolte bi ukazivao da je u kuci toplo, dugi nokti da ne mora da radi jer je on imucan, kacenje nakita na zenu isto da bi se on predstavio imucnim... duga kosa je znacila da joj je cesljanje i pranje kose jedini tezi rad....

kako vam zvuci sve ovo?
звучи логично, само што ја не волим баш нешто чанка ...
 

Back
Top