Koliko je sex zaista vazan?

donna011

Početnik
Poruka
40
U vezi ste (2 godine pa jos malo) sa osobom za koju mozete da kazete TO je TO.
Sve je bas onako kako treba, sve osim... sexa! Jednostavno nedostaje privlacnost. Nikada je nije ni bilo, ali ste mislili da ce se vremenom pojaviti... :| Nije...
Koliko je sex zaista vazan???
Help!
:|
 
donna011:
Nikada je nije ni bilo...
Koliko je sex zaista vazan???
Očito da jeste dok si se zapitala. Bitan je ali nije presudan. Al 2 godine sa nekim ko ti nikada nije bio provlačan? :shock: Pa malo je mnogo mazohizma u tome.

bug.gif
 
donna011:
U vezi ste (2 godine pa jos malo) sa osobom za koju mozete da kazete TO je TO.
Sve je bas onako kako treba, sve osim... sexa! Jednostavno nedostaje privlacnost. Nikada je nije ni bilo, ali ste mislili da ce se vremenom pojaviti... :| Nije...
Koliko je sex zaista vazan???
Help!
:|


Važan je ... ali ukoliko poslušaš neke žene koje su već duboko u bračnim vodama, čućeš da retko i spavaju sa svojim muževima ... znači, da posle odredjenog vremena sex prestaje da bude na listi prioriteta. Zavisi kakvog si senzibiliteta i koliko je tebi sex važan, kao i njemu. Ako imate vezu koja je ''to'' bez da se privlačite - onda je to vaš odabir i to je ok.
 
Slazem se da ako je to to, bez privlacnosti, onda u redu. Postoje i takve ljubavi..meni su starije tete uvek govorile bitno je da se razumete, postujete, smejete ali da ipak on tebe malo vise voli :)
Medjutim vidim da si ti tuzna sto nedostaje privlacnosti, a kako je sa njegove strane? Zanima me to...
 
donna011:
U vezi ste (2 godine pa jos malo) sa osobom za koju mozete da kazete TO je TO.
Sve je bas onako kako treba, sve osim... sexa! Jednostavno nedostaje privlacnost. Nikada je nije ni bilo, ali ste mislili da ce se vremenom pojaviti... :| Nije...
Koliko je sex zaista vazan???
Help!
:|

Da ti je seks stvarno bio vazan, brisnula bi od njega posle nedelju dana. Ili dva meseca. Ako si sa covekom vec dve godine, i mislis da je to to, verovatno i jeste. Samo sto tvoje TO JE TO ne podrazumeva strastven seks.
 
Perica i njegova mama razgovaraju o tome koliko je seks važan:

- Mama, mama, šta je to impotencija?
Majka razmišlja šta da kaže klincu od pet godina:
- To ti je sine, kao kad Japankini drugari kuvanim špagetima, dve godine, pokušavaju da igraju pikado, a da ne ispadnu budale! :lol:
 
ginjasvinja:
Vazan je, nije najvazniji, ali je vazan. Barem meni. Ne mogu biti u ljubavnoj vezi sa nekim ko mi je neprivlacan ili obrnuto. Imam dovoljno drugova.

potpuno se slazem...
ako me fizicki ne privlaci onda ga kapiram ko druga.
veliko je pitanje da li idealne veze ,gde je sve kao poruceno, uopste postoje-ja bih ipak volela da verujem u to
jedino pravo pitanje je sta ti smatras bitnim
 
donna011:
U vezi ste (2 godine pa jos malo) sa osobom za koju mozete da kazete TO je TO.
Sve je bas onako kako treba, sve osim... sexa! Jednostavno nedostaje privlacnost. Nikada je nije ni bilo, ali ste mislili da ce se vremenom pojaviti... :| Nije...
Koliko je sex zaista vazan???
Help!
:|
ako ti je bitan strastven sex, raskidaj i trazi drugog... ako nije, vozi dalje... a drugog ces naci, ima nas barem dovoljno ;)
 
NatasaNatasa:
neke žene koje su već duboko u bračnim vodama, čućeš da retko i spavaju sa svojim muževima ... znači, da posle odredjenog vremena sex prestaje da bude na listi prioriteta.
izvini Nato, ali baš ga lupi.
kako bre?
koje to žene?
koje su to kokoši?
inače, mislim da kako godine prolaze, i posvećujemo se sve više jedno drugom...
a ne bebama:p ...
da je sex sve bitniji, ili samo bolji lepši pa samim tim i poželjniji.
mislim da je sex ipak bitan.
što reče KLL na skali...što se mene tiče pogodi ga skroz!
 
[Medjutim vidim da si ti tuzna sto nedostaje privlacnosti, a kako je sa njegove strane? Zanima me to...[/QUOTE]

Pa ne mogu da kazem da mi je svejedno sto nema *one* privlacnosti.
Sa njegove strane je sve ok. On pristaje i na vezu sa proredjenim sex. odnosima :|
Cini mi se da je njemu vise stalo... a ja opstajem u toj vezi vise glavom nego srcem. Tesim se time da uvek mora nesto da nedostaje. Volela bih da nije tako, ali...
 
LLBG:
[Medjutim vidim da si ti tuzna sto nedostaje privlacnosti, a kako je sa njegove strane? Zanima me to...
Pa ne mogu da kazem da mi je svejedno sto nema *one* privlacnosti.
Sa njegove strane je sve ok. On pristaje i na vezu sa proredjenim sex. odnosima :|
Cini mi se da je njemu vise stalo... a ja opstajem u toj vezi vise glavom nego srcem. Tesim se time da uvek mora nesto da nedostaje. Volela bih da nije tako, ali...
Da li je moguće da dve mlade osobe ne mogu naći nešto
privlačno jedno u drugom kako bi imali dobar sex ?!
Zar vam ta veza nije izrodila nikad situaciju kada ste
poželeli da se 'pokidate' ili onako zaneseno vodite ljubav
kao da ste u transu, ili nešto sl. Mora da je jedno više 'zaslužno'
za tu situaciju, nemoguće je da oboje imate libido ravan 0. Dakle
prvo vidi ko je problem i zašto. Ja ne mogu sebe da zamislim u vezi
sa devojkom koja me sexualno izuzetno ne privlači, a sa time izgled
ne mora da ima veze. Anyway, nikada nisam čuo za takav problem,
i stvarno je bedak, nadam se da ćeš ga rešiti.
 

Back
Top