PREKO BARE

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
..a to je mesto gde vladaju sasvim druge principe i sasvim druge vrednosti morala. Ponekad taj liberalizam prevazidje sve granice...ponekad moja veza sa Balkaium sindrom smeta...

I sad..posle puno vremena uporedjujuci te dve nespojive stvari ipak se upitam: sto je bolje...biti ono sto je si ili prihvatiti ono sto nisi...i obe dve solucije imaju negativnosti..i svoje prednosti..ali stalno nailazim na situacije gde morash zauszeti stranu..jer kompromis je bas i nezamisiv u takve sitaucije ( i izvini, ja cu veceras da izadjem sama bez tebe, i to je u redu..ali kad zans da ide sa drugom iz srednje..e onda ne ide)...

Znam da za puno stvari trebaju poverenje..i da imam ga..ali ipak se ponekda osetim balkanac pa sam cak i ponosan na to...a ponekad to zaista smeta...


Pitate sta ovo ima veze sa ljubavom i seksom..pa da..taj sukob izmedju dve krajnosti najcesce ga primecujem u ljubav i sex....
imam svju amerikanku sa balkanskom poteklom...ja sam balkanac sa naturaliziranom amerikanskom ponasanju...sve u svemu...zaista je tesko spojiti sve to. Mozda od vas trazim neki savet...
 
Mozda treba da verujes vise ljudima,a opet ja sam sa balkana verovatno bi odreagovao isto kao ti,ali sta da radis tako je neki ce to shvatiti kao losu stranu a neki kao dobru.
 
Example 1:

..hey...sta mislim da nam nedostaje beb.....ej super i ja tako mislim..ajmo kod doktora pa da vidimi dali je rizik imati bebu..u smislu istorija bolesti tvoje familije..istorija bolesti moje familije ako ima nesto sto ne treba nema da imamo decu!!!!! ljudi ostadoh zaprepasten..( ja sam sasvim u redu..ona je sasvim u redu.... pa zar to nije dovoljno???)


....
 
Hahah,e da nisam cuo ne bi verovao zene sta im sve nece pasti napamet.Ali kad zdravo razmislis nije lose znati sve to,mada opet nepravis ti nuklarnu podmornicu pa da ti trebaju svi ti podaci.
 
goodday:
The2ndSun:
Example 1:

..hey...sta mislim da nam nedostaje beb.....ej super i ja tako mislim..ajmo kod doktora pa da vidimi dali je rizik imati bebu..u smislu istorija bolesti tvoje familije..istorija bolesti moje familije ako ima nesto sto ne treba nema da imamo decu!!!!! ljudi ostadoh zaprepasten..( ja sam sasvim u redu..ona je sasvim u redu.... pa zar to nije dovoljno???)


....
-e pa nije,ako mozes da smanjis rizik-to ces i da uradis,ali ti nemas cega da se bojis, zar ne? :wink:

To je normalno da cu da uradim sve sto treba da smanjim rizik..ali geni su u pitanju..mogu bisti svi moji i njeni predci sami bogovi a da ipak se nesto poigra s genama i rodi se..necu ni da spominjem rec!!
a u ostalom..samo je moj deda nekad bio dijabeticar ..i to je sve...e da i moj tat ima problem s prostatom nista vise..nioko unazad s generacijama...
 
Example 2:

Hey baby..oces veceras da idemo na tu slavu...pa sto da ne to su tvoji prijateli draga eto idemo..tvoji prijatelji su i moji!!!

Hey..pa ja sam samo bila ljubazna..mislila sam da neces prihvatiti da dodjes jer su to moji prijatelji..a htela sam biti eto balkanka pa da te pozovem..nadala sam se da ences prihvatiti....!!!!

u redu je da imas svoje ljude svoje vreme svoja intima..svoj svet...tamo ne moze niko...ali ipak ja ne shvatam neke stvari...
Ne bojim se da je nevjerna... jedino mi je neobicno takav nacin na zivot....
 
The2ndSun:
Example 2:

Hey baby..oces veceras da idemo na tu slavu...pa sto da ne to su tvoji prijateli draga eto idemo..tvoji prijatelji su i moji!!!

Hey..pa ja sam samo bila ljubazna..mislila sam da neces prihvatiti da dodjes jer su to moji prijatelji..a htela sam biti eto balkanka pa da te pozovem..nadala sam se da ences prihvatiti....!!!!

u redu je da imas svoje ljude svoje vreme svoja intima..svoj svet...tamo ne moze niko...ali ipak ja ne shvatam neke stvari...
Ne bojim se da je nevjerna... jedino mi je neobicno takav nacin na zivot....
-menjam misljenje u "ONA TE ZAJE8AVA",potpuno je normalno da se jrecete zajedno,samo sto je nepristojno da na samom desavanju budete zajedno,kako bi svi imali sanse da opusteno komuniciraju,svuda postoji lose drustvo.
-verovatno misli da malo znas pa te tovari izmisljenim normama :evil:
 

Back
Top