Pitanje ILIRIDE ili dokle vishe vreme za Republiku Ilirida

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

epoc

Ističe se
Poruka
2.232
To vreme dolazi. Vreme kada che biti postavljeno pitanje a shta je sa Albancima u toj takozvanoj Macedoniji. Dosta je bilo ponizhavanja za Albance Iliride. Kazhu 20 % je Albanaca u takozvanoj Macedoniji. Cela zapadna skoro pola gradova skoro celo Skopje vishe je nego shto oni oche. Dosta je represiji i segregaciji prema Albancima u takozvanoj Macedoniji. To treba tim Bugarima da bude jasno, ili che sve u miru da dodje i prodje, ili che Skopje da gori a oni mogu u Bugarsku.
 
HIMNA KOSOVSKIH JUNAKA

Hriste Boze raspeti i sveti,
Srpska zemlja kroz oblake leti.

Leti preko nebeskih visina,
Krila su joj Morava i Drina

Na tri sveto i na tri sastavno,
Odlazimo na Kosovo ravno.

Odlazimo na sudjeno mesto
Mila majko, sestro i nevesto.

Zbogom leto, jeseni i zimo.
Odlazimo da ih pobedimo.

Zbogom prvi nerodjeni sine,
Zbogom ruzo, zbogom ruzmarine.

Kad je draga da odlazim cula,
Za rever mi neven zadenula.

Hriste Boze raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.

Hriste dragi raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.
 
Iljirida...Bljak! :roll: :razz:
moisiu-nano-berisha.gif
 
KoscheiBesmertnii:
HIMNA KOSOVSKIH JUNAKA

Hriste Boze raspeti i sveti,
Srpska zemlja kroz oblake leti.

Leti preko nebeskih visina,
Krila su joj Morava i Drina

Na tri sveto i na tri sastavno,
Odlazimo na Kosovo ravno.

Odlazimo na sudjeno mesto
Mila majko, sestro i nevesto.

Zbogom leto, jeseni i zimo.
Odlazimo da ih pobedimo.

Zbogom prvi nerodjeni sine,
Zbogom ruzo, zbogom ruzmarine.

Kad je draga da odlazim cula,
Za rever mi neven zadenula.

Hriste Boze raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.

Hriste dragi raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.

Otkad nisam na ovu naišla...super je ...hvala. :wink:
 
epoc:
To vreme dolazi. Vreme kada che biti postavljeno pitanje a shta je sa Albancima u toj takozvanoj Macedoniji. Dosta je bilo ponizhavanja za Albance Iliride. Kazhu 20 % je Albanaca u takozvanoj Macedoniji. Cela zapadna skoro pola gradova skoro celo Skopje vishe je nego shto oni oche. Dosta je represiji i segregaciji prema Albancima u takozvanoj Macedoniji. To treba tim Bugarima da bude jasno, ili che sve u miru da dodje i prodje, ili che Skopje da gori a oni mogu u Bugarsku.

Nemoj da ti Bugari malo yebu kevu...Pitaj tvoje starije rodjake kako je bilo za vreme ww2 pa da vidim hoces li biti bas tako ku*chevit...
 
Ајде бре каки црни Илири и Илириде, ко вам пуни главу са тим глупостима. Јел сте факултете учили у Енвер Хоџиним бункерима. Гегајци који сиђоше са Проклетија и уназадише и Косово и Метохију и Македонију.Трговци дрогом и белим робљем.
Доћи ће време кад се више нећете моћи крити испод америчког шињела, а тад сте наши и Божији.
 
Dikan:
Ајде бре каки црни Илири и Илириде, ко вам пуни главу са тим глупостима. Јел сте факултете учили у Енвер Хоџиним бункерима. Гегајци који сиђоше са Проклетија и уназадише и Косово и Метохију и Македонију.Трговци дрогом и белим робљем.
Доћи ће време кад се више нећете моћи крити испод америчког шињела, а тад сте наши и Божији.

Ma nećemo mi da prljamo ruke s *ovnima...nek' idu, a i otići će u Albaniju, pa nek' se oni smaraju sa ...ološem nepismenim. :roll: :evil:
 
Pepeo:
Iliri????
Iliridi?????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E ap i ako je od vas Siptara mnogo je....
Koji crni iliri, vi imate veze sa njima koliko mi sa mongolima.....
Nego aj ti tamo u bunker i cut... a ne prosipaj albansku narodnu mudrost ovde.... :wink:
Брате немој да бркаш Монголе и монголоиде... о томе су и њему причали па је лоше упамтио као илири и илириде!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
epoc:
chekaj .... sve che dochi na svoje ..
a vi mozhete u bugarsku .. srbiju .. grchku ....... vole vas i prvi i drugi .... osobno trechi

Bas sad osvezavam memoriju, sta mi je deda sve pricao
kad je tokom ww2 malo obilazio teren po MK...jezivo je bilo...pitaj tvoje sunarodnike kako Bugari
razgovaraju sa vama kad ulete u selo...malo spike, jako malo spike, veruj!

p.s. e, a ko su vasi saveznici na Balkanu? Grci vas vole kao giros, Srbi kao raznjice i kobaju a
mi kao skaru na zaru...ipak me zanima ko vas najvise voli?

p.p.s. Necemo ostaviti nasu bracu u MK na cedilu u to budi uveren!Nemoj da te lazu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top