zvaka za muvanje

Zvaka je predstavljanje sebe u nekom drugom svetlu verbalnim putem. Ali ta zvaka mora bar malo interesantna iako je susta laz. Znaci, zene vole zvaku ali ne glupu, neoriginalnu, pretencioznu, hvalisavu i grubu. To grubu je posebno bitno. Da na primer ne slazes evidentno ruznoj ribi da je lepa... Zene to posebno ne vole. Kako god, jako su svesne svog izgleda, veoma kriticne i takve stvari dozivljavaju kao uvredu.
 
snoshaj efendija:
Zvaka je predstavljanje sebe u nekom drugom svetlu verbalnim putem. Ali ta zvaka mora bar malo interesantna iako je susta laz. Znaci, zene vole zvaku ali ne glupu, neoriginalnu, pretencioznu, hvalisavu i grubu. To grubu je posebno bitno. Da na primer ne slazes evidentno ruznoj ribi da je lepa... Zene to posebno ne vole. Kako god, jako su svesne svog izgleda, veoma kriticne i takve stvari dozivljavaju kao uvredu.

ja sam rekao da je laz to je istina a to i sam priznajes
i smatram da treba da buse interesantna nigne nisam rekao da ne mora
 
Luciferko:
ja sam rekao da je laz to je istina a to i sam priznajes
i smatram da treba da buse interesantna nigne nisam rekao da ne mora

Tacno, ali to sto zoves zvaka se nadovezuje na sve sto prethodi toj zvaki a to si ti sam.. Ako nisi to sto ona hoce, zvaka ti ne vredi. A ako je za zenu potrebna zvaka a ne ti, ne vredi ni ona tebi ni ti njoj.
 
snoshaj efendija:
Mislim da je kranje vreme da se prestanete da se sprdate sa covekom i da ber njega ne yajebavate.Ako mozete, pomozitemu i ne gusite mu temu.
ko je rekao da zayebavam,samo pokusavam da ga malo oraspolozim.... :roll:
ja mislim da teze pada ozbiljno kontriranje tj ne slaganje sa onim sto je izlozio (ne mislim da bi sad plakao zbog toga) nego jedna obicna sala...
ako ne smem ni da se nasalim na neku temu onda ebiga... :roll:
 
Lusy Lusy:
ko je rekao da zayebavam,samo pokusavam da ga malo oraspolozim.... :roll:
ja mislim da teze pada ozbiljno kontriranje tj ne slaganje sa onim sto je izlozio (ne mislim da bi sad plakao zbog toga) nego jedna obicna sala...
ako ne smem ni da se nasalim na neku temu onda ebiga... :roll:
Ma lovi moje postove i sali se koliko hoces... On covek ima problem i to je vec evidentno godinu i vise... I svi ga drkaju...
 
Ti Luciferko bas imas neki syeban ljubavni zivot....Al' lepo od tebe sto trazis savete.... U stvari ni ja nemam neki zavidan status po tom pitanju,al' ne bi smela da pred sav ovaj narod iznesem svoje jade. Mislim da bi me pojeli.... Tebi svaka cast!
 
snoshaj efendija:
Ma lovi moje postove i sali se koliko hoces... On covek ima problem i to je vec evidentno godinu i vise... I svi ga drkaju...
zaista nisam znala...ebiga nisam bas toliko upucen u sve sto se desava na forumu....
mada ja iskreno mislim da se ozbiljni problemi ne mogu resiti na forumu vec u rl medju pravim ljudima....
naravno uvek moze da se da savet ili podigne raspolozenje nekom pozitivnom salom :wink:
 
snoshaj efendija:
Da je to tako moguce, forum ne bi ni postojao.
sve je to uredu...ali postoje odredjene granice....nije sve tako jednostavno,odredjeni problemi traze mnogo vise ozbiljnosti i truda da bi se resili....
mnogi pricaju o svojim problemima ovde,ali niko od nas ne moze da zna bas sustinu toga....neke nedoumice imaju duboke korene i potrebno je dosta objasnjavanja ili da se poznaje odredjena osoba kako bi se shvatio problem i dao pravi savet....
a to ovako ne moze da se postigne,pomoc je samo delimicna...a problem ostaje ne resen...
 
Lusy Lusy:
sve je to uredu...ali postoje odredjene granice....nije sve tako jednostavno,odredjeni problemi traze mnogo vise ozbiljnosti i truda da bi se resili....
mnogi pricaju o svojim problemima ovde,ali niko od nas ne moze da zna bas sustinu toga....neke nedoumice imaju duboke korene i potrebno je dosta objasnjavanja ili da se poznaje odredjena osoba kako bi se shvatio problem i dao pravi savet....
a to ovako ne moze da se postigne,pomoc je samo delimicna...a problem ostaje ne resen...

To znaci da niko ne moze da pomogne. Ko te poznaje tako dobro kao ti sam sebe? Niko. Ovde moze da se prepozna resenje, ako je neko dovoljno pametan i sposoban da misli o svom zivotu. Mada malo ljudi "sedne sa sobom da porazgovara".
 
MYOB:
To znaci da niko ne moze da pomogne. Ko te poznaje tako dobro kao ti sam sebe? Niko. Ovde moze da se prepozna resenje, ako je neko dovoljno pametan i sposoban da misli o svom zivotu. Mada malo ljudi "sedne sa sobom da porazgovara".
tu si upravu,ukoliko se ti zaista ne trudis da sam sebi pomognes i uvidis pravo resenje onda ti niko drugi ne moze pomoci...
stvar je u izboru,kome sta najbolje polazi za rukom i kao se neko najbolje koncentrise...
meni licno najbolje moji bliski prijatelji mogu da pomognu najvise...jer njima verujem i razumem ih kad me savetuju..jer pre svega oni mene znaju kakva sam i najbolje shvataju sustinu mog problema...
 
Prelistala sam tvoje prithodne teme. Mnogo si negativan i cini mi se da imas dosta problema,ali sam se zgrozila kad sam videla onu "imam patolosku potrebu".... Stvarno ima tu nesto patolosko....
 

Back
Top