Mnogo smo jaki.......do moga :)

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Maja Vojinović | 19.08.2007

Mi smo već jednom, ne tako davno, izazvali najveću vojnu silu na svetu i - pobedili.


Koliko nas je to koštalo ne vredi prebrajati - deprimirajuće je, ali ne i poučno.

Bar ne za jednu od članica vladajuće koalicije,( DSS ) čiji prvaci poslednjih dana na sve strane i sva usta opominju, prete i čikaju NATO, baš kako je to pre gotovo deceniju radilo tadašnje mudro rukovodstvo ove sve manje države.

Od ministra policije do premijerovih savetnika naređali su se moćnici koji dižu glas, prst i šta već ne na vojni savez u čijem smo predvorju već, a za koji inače, navodno, nameravamo da apliciramo.

Šta li se to dogodilo, a da mi kao građani nismo obavešteni, što nas stavlja u tako moćnu poziciju da povedemo, sada je jasno, vrlo organizovanu akciju protiv vojne alijanse. A sve to u vreme pokušaja da se nešto u pregovorima o statusu Kosova malčice promeni u našu korist.
Takvim nastupima pregovore ćemo sigurno brzo okončati, a kako u vladajućoj koaliciji postoji još jedna dosta jaka stranka čiji je lider i predsednik države, prosto se čovek zapita - šta oni misle (i zašto se ne oglase) povodom nastupa premijerovih ministara i savetnika.
I zašto ćuti premijer?"



Elem, videla zaba konja da se potkiva pa i ona digla nogu.........tako i mlohavi premijer, i njegova svita budaletina , od Simica do Jocica, videvsi Putina, kako pomalo dize onu stvar na NATO ( pri kraju mandata, da ga zapamti narod)........pokusavaju da uplase SAD, opasnim stavom, a ovima se sve , vidim ledi krv u zilama, od straha........tako opakog protivnika, u vidu mlohavog ljubitelja sova, i obijaca trafika, nisu mogli ni da zamisle......

Izuzetno pametna politika, guranja prsta u oko, onima, koji odlucuju o daljoj sudbini Kosova, a i cele Srbije.............

Glavno pitanje nije , zasto cuti premijer.........zasto cuti DS???? :confused:
 
Derer:
Rudigudidudi,je l si chuo?
Objalvljujemo rat NATO-u,opshta mobilizacija krece od juche.
Takvi kao ti ste vec vidjeni za kamikaze-dobrovoljce.(:

MNOGO SMO JAKI
technology_tomcat.gif



Evo, ne racunajuci srce u junaka, prijavljujem se sa svim raspolozivim, a to je ovaj model. Imam jos nekoliko te velicine, ne racunajuci kratke cevi. Upisujte me tamo BRE !!!! :lol: :lol: :lol:
 
JA sam 3 pute svoga oca trazila po raznim ratistima i zelim i ovima sto nas opet guraju u tako nesto da pozelim da i oni svoje sinove tako traze, ,,,,,,,,,,,,pa neka i ih i nadju posle 3 meseca kao ja moga ali da se malo brinu i znali bi da vise nikada nebi birali rat
 
inagadadavida:
E, moj derperu...........kada sam ja gulio vojsku , ti si jos bio u tatinim moodima, nesvestan da li ces zavrsiti u WC solji, ili kod keve u stomaku............

Nazalost, mozda je bilo bolje da te tata, iz*rkao u WC solju.........
Da pogodim?
Dizao si zavesu u Narodnom pozorishtu 6 meseci?
To ti tata sredio preko veze,je l tako?:)
 
darkoje:
JA sam 3 pute svoga oca trazila po raznim ratistima i zelim i ovima sto nas opet guraju u tako nesto da pozelim da i oni svoje sinove tako traze, ,,,,,,,,,,,,pa neka i ih i nadju posle 3 meseca kao ja moga ali da se malo brinu i znali bi da vise nikada nebi birali rat
Pa ko bira rat?
To ovaj rudigudidudi prizeljkuje neki fiktivni sukob kako bi podrzao stavove svoje partiJe..boleshchina.
Niko niti voli niti zeli rat,ali na zalost nekada si na rat prinudjen,ne zato shto ga volish ili zelish nego zato shto nemash izbora.
 
Ldp zeli rat ali ne takav ....o njima moje misljenje ne mogu ni da napisem,mislim da bi mi tastatura izgorela od svih tih gadosti a za Ds mislim da su jedina stranka koja Srbiju moze da izvede iz ovoga s(r)tanja a u koaliciji sa Dss su samo iz prinude sto su morali formirati vladu da ovi zlotvori ne bi dosli na vlast.
 
lilyl:
A Tebi da dam avionce i ono ostalo...Ma, jel imas dozvolu BRE? - za sve to...
Cu budem bolnicarka, mnogo mi lepo "lezu" doktori...A, stoji mi i kapica.... :-D :-D :-D

dozvolu? :shock:
mene pitas? :shock:
koju 'oces...ispod cene za tebe :lol:
imam i za F-22 :lol:

normalno bolnicarka..nego...
ko ce da masira ledja, kad padnem iz aviona? :shock: :lol: :lol:
'oces rat da izgubimo? :shock: :lol: :lol:
 
darkoje:
SPS SRS DSS i svi njima slicni


znaci za tebe je resenje da pustimo da kolju srbe na kosovu i okrenemo glavu na drugu stranu.

to za sta se ti zalazes je isto kao da ti neki huligan bije majku ili brata a ti sedis, cutis i pravis se luda. zemlkja nam je napadnuta i moramo se braniti, nasa drzava tj jedan deo njen je okupiran a nas narod dole zivi kao jevreji pod nacistima i ti kazes da mi treba da sedimo , cutimo i nista ne preduzimamo povodom toga?

vidis tako ponasanje se u svim normalnim drzavama zove kukavicluk i izdaja. ja nisam spreman izdati brata svog da bi bilo meni lepo, i okrenuti mu ledja kad je u nevolji , vec cu mu pomoci koliko je to u mojoj moci, pa makar me to kostalo zivota.

To je osnovna razlika izmedju mene i tebe. Ti si necovek a ja sam covek. Ti kad je neko u nevolji okrenes glavu na drugu stranu a ja gledam da pomognem ako mogu.
 
Jerry Ropero:
to za sta se ti zalazes je isto kao da ti neki huligan bije majku ili brata a ti sedis, cutis i pravis se luda. zemlkja nam je napadnuta i moramo se braniti, nasa drzava tj jedan deo njen je okupiran a nas narod dole zivi kao jevreji pod nacistima i ti kazes da mi treba da sedimo , cutimo i nista ne preduzimamo povodom toga?

pa brani je.
vojska i specijalne jedinice placu za novim clanovima.
 
Dosle vam BRE, DVE BOLNICARKE, A VI TAKO, " VOZI mig-a'..

E, necu da bockam i previjam mucenike-ranjenike, stvarno cu da voziM-iga.! 8-) 8-) 8-) Odoh sad do hangara da ga ususkam, a SVIMA LAKU NOC, pa se "vidimo" sutra, pardon, danas...Pozdrav LilyL, vozaci/ca/-MI-GA !!!!! I ti meni pozeli laku noc, a MIG-a mi parkiraj, gde se i ja sa ovm mojom letilicom parkiram.... ;) ;) ;) :-D :-D :-D
 
lilyl:
Dosle vam BRE, DVE BOLNICARKE, A VI TAKO, " VOZI mig-a'..

E, necu da bockam i previjam mucenike-ranjenike, stvarno cu da voziM-iga.! 8-) 8-) 8-) Odoh sad do hangara da ga ususkam, a SVIMA LAKU NOC, pa se "vidimo" sutra, pardon, danas...Pozdrav LilyL, vozaci/ca/-MI-GA !!!!! I ti meni pozeli laku noc, a MIG-a mi parkiraj, gde se i ja sa ovm mojom letilicom parkiram.... ;) ;) ;) :-D :-D :-D

:lol:
vojska ko vojska...zayebava :lol: :lol:

kazem ja bolnicarka..a ona :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top