Pare bez ljubavi ili ljubav bez para?

Kalimer0

Zainteresovan član
Poruka
349
Ne mogu da ne steknem utisak da su sve forumasice (cast izuzecima) u fazonu: "Jao?! Kakve crne pare, uvek bih pre odabrala nekog da me voli, mazi, pazi, pa makar i jela gloginje ceo zivot!" (fazon varira od forumasice do forumasice, ali je sustinski isti).
E sad pitanje: Da li ste nekada u zivotu zaista bile u prilici da birate izmedju para bez ljubavi i ljubavi bez para i sta ste odabrale? (To su, zapravo, dva pitanja :) )
Eh da, hteo bih da naglasim... ZAISTA bile u takvoj situaciji, ne ono povatala se sa nekim punisicem jedno vece, koji te se sutradan nije ni setio, pa si onda kao zakljucila nesto...
 
:|
Ko je rekao da ja ne volim pare? Volim ih, ali svoje, koje sam ja zaradila, ne tudj novac.
Naravno da nisam bila u takvoj situaciji-prvo, mislim da nikada nisam bila sa nekim lovanom, drugo-nikad nisam bas toliko volela da bih sad tu nesto birala, razmisljala i sta ti ja znam.
 
Volim i ja pare. Nikad nisam bila u situaciji da biram, ali naravno da bih uvek odabrala ljubav bez para nego pare bez ljubavi. Ali da nema ljubavi na vidiku ama bas nigde i bas nikakve i da treba da biram izmedju ne - ljubavi bez para i ne - ljubavi sa parama. Naravno da bih odabrala ovo drugo. "Kad nema ljubavi, dobra je i kompenzacija" ;)
 
Kalimer0:
E sad pitanje: Da li ste nekada u zivotu zaista bile u prilici da birate izmedju para bez ljubavi i ljubavi bez para i sta ste odabrale?
bila u prilici (i jos uvek sam) da imam ljubav vrlo imucnog decka.
odbila.

inace, tema ti je bedna... ono, kao da pises za neke jadne uboge sirotice koje leba nemaju da jedu, a ne za devojek 21 veka, koje sasvim fino mogu da zarade para koliko im treba.
 
Nikad nisam bila u toj situaciji,mozda sam bila u nekoj slicnoj,naprimer moj muz(bivsi)je uglavnom imao dosta para,kao sada,ziveli smo dobro.U jednom periodu je zapaou teske probleme,i zaista smo bili na ivici da ostanemo bez icega.Mogla sam ja tada da zakljucim da je on kriminalac i bitanga jer mu je krenulo lose,da on nije dobar muz i otac,da sam se ja udala za pogresnog coveka.........ja sam tada ostala uz njega i pomagala mu u svim teskim trenucima....znaci pare mi nisu bile uopste bitne.Kada smo se rastali,vratio se baja na staro.......ali to me nije zadrzalo.
Ja to gledam malo drugacije.Nisu pare najbitnije,najbitnija je ambicija.Nikad ne bih bila sa covekom koga boli uvo da li ce danas sutra imati da jede.Koji zivi od danas do sutra,ili recimo od mame i tate,a odavno je sposoban da stvori nesto sam.Mrzim takve ljude i zene i muskarce.Bitno je da se neko trudi,da zeli da stvori,da zaradi.....to je po meni najvaznije.
 
Emily_Bg:
Nikad nisam bila u toj situaciji,mozda sam bila u nekoj slicnoj,naprimer moj muz(bivsi)je uglavnom imao dosta para,kao sada,ziveli smo dobro.U jednom periodu je zapaou teske probleme,i zaista smo bili na ivici da ostanemo bez icega.Mogla sam ja tada da zakljucim da je on kriminalac i bitanga jer mu je krenulo lose,da on nije dobar muz i otac,da sam se ja udala za pogresnog coveka.........ja sam tada ostala uz njega i pomagala mu u svim teskim trenucima....znaci pare mi nisu bile uopste bitne.Kada smo se rastali,vratio se baja na staro.......ali to me nije zadrzalo.
Ja to gledam malo drugacije.Nisu pare najbitnije,najbitnija je ambicija.Nikad ne bih bila sa covekom koga boli uvo da li ce danas sutra imati da jede.Koji zivi od danas do sutra,ili recimo od mame i tate,a odavno je sposoban da stvori nesto sam.Mrzim takve ljude i zene i muskarce.Bitno je da se neko trudi,da zeli da stvori,da zaradi.....to je po meni najvaznije.
Hihi, dao bi sad jedan zloban komentaя na boldovan deo, ali neću, dobяo sam яaspoložen...
icon_backstab.gif
 
Hahaha, stvarno... :lol:

Interesantno, nekako uz puniše ide i ambicija koju ne volim u ljudima u količini koja je i prosečna, o preteranoj da ne govorim. Nikada ne ih mogla da budem sa čovekom koji je ceo život pod stresom u želji da ima što više. Bolesno i jadno.
Ne bih baš ni imala dete sa nekim ko nije spreman ništa da mu pruži, ali to već nema veze sa temom.

Reci mi, autore teme, da li zaista ne kapiraš da se devojka ne mora više nadati da će je on izvesti na večeru, da sad to i ona može da učini njemu?
Šta ja imam od toga što je on, dečko, situacija, pun k'o brod?! Ozbiljno pitam.
 
Da li ste nekada u zivotu zaista bile u prilici da birate izmedju para bez ljubavi i ljubavi bez para i sta ste odabrale? (To su, zapravo, dva pitanja )

Ovo nije pitanje za lakonski odgovor. Bila sam u prilici da zivim i dalje u braku.. ili da se odreknem materijalnih/statusnih simbola i pokusham da nadjem ono shto mi je u braku falilo ... odluchila sam se za drugo, i ne retko razmishljam da sam se zaebala. Niti sam nashla (osim kite .. a to sam mogla i u braku da imam sa strane) ishta od onoga shto sam mislila da cu .. niti imam zivot kakav sam imala nekad. Niti mogu da prihvatim soluciju da zivim pored nekog golje, jer tako nisam nikad ni zivela. A bash da ga ja pripomazem ne pada mi na pamet. No, boze zdravlja, mozda se i desi neko chudo :)
 
Prvo, tacno je da je 21. vek ali devojke (vecina), a ni momci (vecina), ne mogu da stvore novca koliko im je potrebno za pristojan zivot. Pod pristojan mislim poneki "fini" izlazak, letovanje i auto (auto u Bg, jer zaista mislim da covek izgubi svako dostojanstvo u GSP-u)...

Drugo pitanje... Nije stvar u veceri, vec u materijalno osiguranom zivotu. Znaci dodju vremenom i deca, pa ti na bolovanju, primas neku crkavicu, muz radi i trudi se al jbg, ne mozes zaraditi uvek koliko ti treba...

Dakle, ta prica da se moze zaraditi (ukoliko imate neki prosecan posao) koliko je potrebno ne stoji (za ono moje vidjenje pristojnog zivota, a mislim da to nije glamurozan zivot, vec zaista pristojan).
 
Kalimer0:
Ne mogu da ne steknem utisak da su sve forumasice (cast izuzecima) u fazonu: "Jao?! Kakve crne pare, uvek bih pre odabrala nekog da me voli, mazi, pazi, pa makar i jela gloginje ceo zivot!" (fazon varira od forumasice do forumasice, ali je sustinski isti).
E sad pitanje: Da li ste nekada u zivotu zaista bile u prilici da birate izmedju para bez ljubavi i ljubavi bez para i sta ste odabrale? (To su, zapravo, dva pitanja :) )
Eh da, hteo bih da naglasim... ZAISTA bile u takvoj situaciji, ne ono povatala se sa nekim punisicem jedno vece, koji te se sutradan nije ni setio, pa si onda kao zakljucila nesto...
1. Nikada....ali nikada ne bih izabrala ljubav bez para....
2. Nikada....ali nikada, ne bih izabrala pare bez ljubavi....
3. Hoću da me neko voli, mazi, pazi......ali i da je vrlo bogat.... (još samo takvog da nađem) ;)
 
Imash poaso,imash pare,imash devojku- END Of Story
Morash imati para...bar picje da joj platish :rolleyes:

O chemu mi ovde prichamo ???? :shock::lol::roll:
-----------------------------
- bilo koja devojka to zasluzuje bar tolicko paznje / .......................
..........................................................................
.......................................................................
..........................................
..
.:lol:....
 
E stvarno mi je muka od ovakvih tema.....Sve su žene *****, dronfulje, sponzoruše, samo pare hoće...bla, bla.... Da li se i jedan od vas odbijenih muškaraca...možda...nekad...u trenucima lucidnosti.....kada vam je pamet na trenutak bila u glavi a ne među preponama....zapitao....da vas nije ta devojka odbila zato što: se prosti, nevaspitani, neuredni (smrdite na pivo ili cigare), ružni, ne-interesantni (lupetate neke ižvakane fore a mislite da ste interesantni), ne-šarmantni....krajnje intelektualno ograničeni, ili ste bežali sa časova kada su se učili padeži.... A de ne govorim o čuvenoj "ja Tarzan, ti Džejn" taktici muvanja od koje dobijam koprivnjaču... Mislite da je lepo i lako čekati da neki tamo kromanjonac...koga nisi ni pogledala čitavo veče....završi sa svojim "originalnim" tekstom....(ako imaš sreće neće ti se unositi u lice)...pa da mu objasniš (taktično i kulturno...jer su te mama i tata učili da budeš fina prema ljudima)...da nije tvoj tip i da ti se ne dopada... I u sebi moliš Boga da te neće pitati "Zašto?"..jer to znači još najmanje 5 min agonije..... :evil:
 

Back
Top