Mirjana Bobić-Mojsilović

А шта сте очекивали од ње? То је бре скандал мајстор, тај ранг...као проф. можда није лоша али да напише нешто озбиљно...смешно

Зорица је боља 8-)
 
Ма шта ти пада напамет...нисам мислио о сликама :lol: шалим се, то прво 8-)
Ма видиш да се само нешто клибери...види, ко све данас издаје књиге то је страшно, она је још ок
 
Rujevit:
А шта сте очекивали од ње? То је бре скандал мајстор, тај ранг...као проф. можда није лоша али да напише нешто озбиљно...смешно

Зорица је боља 8-)

Zoća sociolog... 8-) ...
Vidi vraga, malopre sam čitala neke njene kolumne i par stranica neke drame. Uf, zaboravih naslov. Volim njen duh, zgodna je žena. Onako lepuškasta. Eto, jednostavno, MBM mi je draga. Ali, njene knjige......Pročitala sam jednu, sa nekom profankom i njenim bivšim djakom, tako nekako valjda beše. Nije mi "legla" i ne bih ništa njeno ponovo čitala.

Hm...I smešno mi je što samu sebe naziva književnikom. Mene ta reč asocira na Ivu Andrića, Selimovića.....E, posle njih teško da bih mogla navesti Bobićku.
 
Бобићку нисам читао и немам намеру...Зорица је ок, читао сам ''Пољубац у доба кулирања'' и добра је(мислио сам да је нека лимунада али добро филозофски, историјски, социолошки поткована књига),,,

А да, ово за књижевнике си скроз у праву....''књижевници''...ееее далеко су они од тога...комплекси чуда раде

П.С. Зоћа мора да има предност код мене:cool:
 
Па прво зато што има дуге ноге и што је висока :wink: ...шалим се, ма имамо сличне предмете истраживања хехе...ја као социолог па зато :lol:
8-)
 
Rujevit:
Бобићку нисам читао и немам намеру...Зорица је ок, читао сам ''Пољубац у доба кулирања'' и добра је(мислио сам да је нека лимунада али добро филозофски, историјски, социолошки поткована књига),,,

А да, ово за књижевнике си скроз у праву....''књижевници''...ееее далеко су они од тога...комплекси чуда раде

П.С. Зоћа мора да има предност код мене:cool:


hihihihihihiiiiiii...Zato sam tako i rekla... :D

Pazi, ja sam se ogradila. Rekla sam " po meni" ko se može nazvati književnikom. Ako i ti deliš takvo mišljenje, znači da dob'o mislim..Ybt, možemo da pričamo šta god hoćemo, al književnik je, bato, neko... :wink: Možda nisam ok. ali priznajem da pravim debelu razliku izmedju književnika, pisaca i spisateljica. tipa Bjelice, Bobićke...O, onih tristotine drugih imena da i ne govorim.
P.S. Čula sam na tv kad je Bobićka za sebe rekla da je književnik.
 
Мислим, ја се извињавам, али морам да питам: ко нам је уопште та наша фамилијарна Зоћа, Зорица са добрим ногама?

Кад се каже Бранко - зна се ко је Бранко,
кад се каже Змај - зна се ко је Змај,
кад се каже Војислав - зна се ко је Војислав...
ебем ли га - ко ли је Зоћа?
 
Dr.Zorica Tomić, kulturolog

zorica4.jpg
 
Hellen:
Мислим, ја се извињавам, али морам да питам: ко нам је уопште та наша фамилијарна Зоћа, Зорица са добрим ногама?

Кад се каже Бранко - зна се ко је Бранко,
кад се каже Змај - зна се ко је Змај,
кад се каже Војислав - зна се ко је Војислав...
ебем ли га - ко ли је Зоћа?

За ово си скроз, али скроз у праву! 8-)

Како не знаш ко је Зоћа? :lol: Мени је ок :wink:
 
Bi2:
Zoća sociolog... 8-) ...
Vidi vraga, malopre sam čitala neke njene kolumne i par stranica neke drame. Uf, zaboravih naslov. Volim njen duh, zgodna je žena. Onako lepuškasta. Eto, jednostavno, MBM mi je draga. Ali, njene knjige......Pročitala sam jednu, sa nekom profankom i njenim bivšim djakom, tako nekako valjda beše. Nije mi "legla" i ne bih ništa njeno ponovo čitala.

Hm...I smešno mi je što samu sebe naziva književnikom. Mene ta reč asocira na Ivu Andrića, Selimovića.....E, posle njih teško da bih mogla navesti Bobićku.

I ja...:lol: Zove se "Majke mi bajka" ...bio bolan pa mi uvalila bivša gazdarica, da ubijem vreme. Pročitao za 2 sata i šta sam pročitao - ništa...Kao neki od onih vikend romana..:roll:

Književnik ...??? ...
k022.gif
 
AKHENATON:
I ja...:lol: Zove se "Majke mi bajka" ...bio bolan pa mi uvalila bivša gazdarica, da ubijem vreme. Pročitao za 2 sata i šta sam pročitao - ništa...Kao neki od onih vikend romana..:roll:

Književnik ...??? ...
k022.gif

Jel se tako zove?...:..A, što se nalupetala u toj bajci, za medalju.....:lol:. Kao, opisuje žiot profanke sa malom platom koja kupuje maskaru na tezgi,ybg, mala joj plata, štedi žena pare kao ja, a kod kuće ima sobaricu Evu !.... :shock: ...... :D
Ono čuveno - jutro je pametnije od noći, samo je okrenula u " jutro laže manje od noći"... :D
Stigla je da ubaci muške bele čarape, fuj, i "ljubav ne stanuje kod nas"...:Ali i bez stida umuva Tolstojevo - " svaka porodica je sretna kao svaka druga, a svaka je nesretna samo za sebe".... Čisto književnička posla.....:roll:
.
 
AKHENATON, верујем :wink:

Bi2, ја сам је гледап једном у оној емисији на ТВ Ентер, кад јој је гост био Вук Драшковић...почео да рецитује Барбару(убацујући Мирјану, шмекер :lol: ) а она јадна поцрвенела, почела да шизи :-D ...још су пили вино...ајој....па то је чак било у Утиску код Бећковићке :razz:
 
Rujevit:
Bi2, ја сам је гледап једном у оној емисији на ТВ Ентер, кад јој је гост био Вук Драшковић...почео да рецитује Барбару(убацујући Мирјану, шмекер :lol: ) а она јадна поцрвенела, почела да шизи :-D ...још су пили вино...ајој....па то је чак било у Утиску код Бећковићке :razz:

Liči mi to na nju...:wink:
 
Kakva je stvarno Eva Ras? Bas razmisljam dosta o njoj u poslednje vreme, ali nikako da uzmem da procitam nesto njeno. Nisam sigurna da je iko koga znam citao Evu. Ili mi makar nisu rekli

Od MBM sam citala Dnevnik srpske domacice pre nekoliko godina, ali se danas ne secam ama bas nicega iz te knjige, cak ni glavnih likova. Secam se samo da sam pomislila da knjiga nije nista posebno

Da li je ona napisala Suze su OK? U srednjoj skoli su neki bili odusevljeni tom predstavom, ali ja je nisam gledala, pa ne znam
 

Back
Top