promocija vasih sajtova besplatno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos jedna top lista u nizu.Valjda ovo necemu sluzi :)

Ova lista je ok,ali cek da se okace domaci sajtovi za download ovoga i onoga i za par meseci od njih se niko i ne vidi.

Pa kad krenu redovi ispisani'SekaAleksic,Severina,Ceca,Kozjak,ova ona i sve za DZ.Shvatimo da webmasteri ovih sajtova slabo rade svoj posao i ne zele da ociste taj sadrzaj sa njihovih lista.

Mislim da o ovome webmaster ovog sajta mora da razmisli.Sta drugo da se kaze.

Srecan pocetak i upisao sam ASTAHOST.info u listu.Sajt mog prijatelja za upload slika i tome slicno.
 
Naprotiv, bas zbog toga sam i formirao ovaj sajt.
Izuzetno me nerviraju takvi sajtovi sto si pomenuo, i to necu dozvoljavati, svako ko bude u top100 gledacu gde mu je baner, i da li je uslovljen klik na njega. Ono tipa, prvo glasaj pa udji, drugacije ne moze.... to nece moci....
Za sada mi je cilj da zazivi sajt, a onda cu da ga jos doterujem....
 
www.svetusliciireci.com je online magazin uredjen po sekcijama i rubrikama:

ONLINE MAGAZIN:

Horoskop 2008
Internet radio stanice muzički spotovi
Besplatne internet igrice
Automobili
Zanimljiva turistička putovanja
Digitalna tehnologija
Svet
Zdravlje
Muzika film umetnost
Ekonomija
Okultizam i paranormalno
Sport
Priroda
Naučna otkrića
Recepti i jela
Moda i lepota

RAZNO:

Smešni klipovi vicevi chat SMS
Mesta za izlazak
Vremenska prognoza
Kratke vesti
Telefonski imenik
Kursna lista
Banke-uslovi kreditiranja
Jeftina roba i usluge

ENGLISH:

News Around The World
Best Music And Films
Fashion And Beauty
Best World Travel Video Guide
Best Free Online Flash Games
World Web Chat

BESPLATNI MALI OGLASI:

Pretraga oglasa po kategorijama i ključnim rečima

Na sajtu postoji i aplikacija za prevod tekstova sa engleskog na srpski( i na preko 20 svetskih jezika).
 
www.svetusliciireci.com je pre svega online magazin uredjen po sekcijama i rubrikama:

ONLINE MAGAZIN:

Horoskop 2008
Internet radio stanice muzički spotovi
Besplatne internet igrice
Automobili
Zanimljiva turistička putovanja
Digitalna tehnologija
Svet
Zdravlje
Muzika film umetnost
Ekonomija
Okultizam i paranormalno
Sport
Priroda
Naučna otkrića
Recepti i jela
Moda i lepota

RAZNO:

Smešni klipovi vicevi chat SMS
Mesta za izlazak
Vremenska prognoza
Kratke vesti
Telefonski imenik
Kursna lista
Banke-uslovi kreditiranja
Jeftina roba i usluge

ENGLISH:

News Around The World
Best Music And Films
Fashion And Beauty
Best World Travel Video Guide
Best Free Online Flash Games
World Web Chat

BESPLATNI MALI OGLASI:

Pretraga oglasa po kategorijama i ključnim rečima

Na sajtu postoji i aplikacija za prevod tekstova sa engleskog na srpski( i na preko 20 svetskih jezika).

Sajt postoji od 12.01.2007. godine. Na sajtu je implementiran CMS-FCK EDITOR, contact manager pomoću koga je moguće kompletno uređivanje ČLANAKA SAJTA(TEKST, SLIKA, FLASH I GIF ANIMACIJE, VIDEO KLIPOVI, IMPLEMENTACIJA HTML KODA I JAVA SCRIPT-A. NA SAJTU POSTOJI U OKVIRU FCK EDITORA I ADMINISTRACIJA BANERA. GOOGLE PAGE RANK 2, ALEXA RANK 470941, PROSECAN BROJ DNEVNIH UNIT POSETA 1000, PROSECAN BROJ MESECNIH UNIT POSETA 30000. NA PORTALU JE UGRADJENA APLIKACIJA ZA SMS NAPLATU I TELEFONSKU NAPLATU RAZNOVRSNIH USLUGA KOJE SE MOGU PONUDITI NA PORTALU.
 
Svet u slici i reči (http://www.svetusliciireci.com/) je online magazin organizovan po rubrikama: vesti,oglasi,automobili, zanimljiva turistička putovanja, ekonomija, digitalna tehnologija (kompjuteri, mobilni telefoni, DVD playeri, digitalni fotoaparati, internet tehnologija) besplatne internet igrice, muzički spotovi, internet radio stanice, besplatno slanje SMS poruka, recepti i jela, online tekst prevodilac...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top