jel treba nekome profesionalni telohranitelj+vozac???

major79

Obećava
Poruka
57
#1
major79
Registrovan korisnik


Učlanjen: 08.04.2006.
Poruke: 28

--------------------------------------------------------------------------------

9 godina iskustva u poslu obezbedjenja,posebno close protection
preko 30 VIP licnosti
Security Manager
b i c kategorija vozacke dozvole
4 strana jezika
borilacki sportovi
dozvola za rukovnje oruzijem
vazeca multi shengen viza
KRIMINALCE NE RADIM!!!!!!!!!!!!!!
 
major79:
#1
major79
Registrovan korisnik


Učlanjen: 08.04.2006.
Poruke: 28

--------------------------------------------------------------------------------

9 godina iskustva u poslu obezbedjenja,posebno close protection
preko 30 VIP licnosti
Security Manager
b i c kategorija vozacke dozvole
4 strana jezika
borilacki sportovi
dozvola za rukovnje oruzijem
vazeca multi shengen viza
KRIMINALCE NE RADIM!!!!!!!!!!!!!!

Ozenjen??? :lol: :lol:
 
radi se o pouzdanosti pa se u tim krugovima forsira linija poznanstava kao garant cuvanja privatnosti ali pored pouzdanosti onom cija procjena ugrozenosti zahtijeva poseban rezim kretanja i boravka - jednako je stalo i do kompetentnosti a ona po mom 20 i kusur god. iskustvu predstavlja pripadnost nekim od elitnijih polic ili vojnih struktura na prvom mjestu pa pored toga i sve karakteristike koje proizlaze iz posvecenosti i bavljenja sobom. Zasto je to tako dugacka prica...Tesko je pogoditi onu pravu mjeru - da je osoba neasocijalna, nekaznjavana i nesklona prekim putevima sa jedne strane a s druge strane da ima potrebnu dozu kuraza i iskustva u postupanjima u exstremnim situacijama kada se bez okljevanja i zaljenja sebe uradi profesionalna zastita samo sa dovoljnom silom bez ukljucivanja svoga ega i sebe u bilo kojoj dimenziji. Puno je pogresnih i nekompetentnih ali takvi cuvaju slicne pa mu to dodje logicno i normalno Npr tu je ulaznica potvrdan odgovor na pitanje jesi li nekad pucao u covjeka - nema veze kako zasto i na koga... Oni koji imaju stvarnu potrebu za profesionalnom pratnjom i cuvanjem znaju da prepoznaju kvalitet, ko im treba... ipak sve ozbiljnije krece od preporuka ljudi iz pomenutih krugova. Otidji u inostranstvo tamo ces se materijalno obezbjediti za nekoliko godina, ulozis novac u par stanova izdajes i kad se vratis radis to bez imperativa i brige o bilo cemu a i rok trajanja je ogranicen u tom poslu sto govori u prilog odlaska i zarade.
 
skroz te razumem ,i treba da je tako,ali su od pocetka pogresni ljudi u obezbedjenju,tzv foliranti koji ulizanjem poslodavcu u zadnjicu napreduju u tom poslu,dovode svoje "poverljive ljude"i garantuju za njih,koji ce o njima da pricaju sve najbolje i cuvaju im ledja, onda prave dimnu zavesu oko poslodavca u koju ne moze niko da udje osim te organizovane grupe foliranata.Tako da poslodavac ima bukvalno medijski mrak o tome sta mu se desava oko njega.Sto se tice mog iskustva,vidis,nije kao tvoje 20to godisnje ali je oko 10ak godina,prosao sam dosta i izmedju ostalog i ziveo par godina u inostranstvu,gde stvarno,nije bilo tako lose.Ali ako treba da opet odem negde da bi mi bilo bolje nego kod mene kuci,u mojoj zemlji onda nije problem oticicu,ali se vise ne vracam nikada
 
inace ovo sto ti pises,valjda me osecas,ja to dobro znam i razumem(mislim na pouzdanost prilikom biranja obezbedjenja),ali eto tako je i Djindjic dobro odabrao obezbedjenje,sve kriminalci,pa svi kazu da je bilo dva metka a Veruovic na sav glas vristi da nam kaze kako su bila 3 i vise metka.E moj Veruovicu,da sam na tvoje mesto ja bih rekao da nisam cuo nijedan metak,da je bilo oruzije sa prigusivacem Sramoto za moju profesiju!!!Idi molim te diluj nesto ...radi nesto pametno
 
Kod nas je tjesno velik je br ljudi koji se pojavljuju mislim na konkretnu pomoc u Srbiji - vani je vec lakse mozes da se javis goranovisad@gmail.com pa da razgovaramo, ako ti tamo treba uputstvo ili preporuka npr bosanski hrvati su jaki i dobro u tim poslovima - drze se ok a spremni su na pomoc drugima iz ex yu Ljubic je ex tjelohranitelj stefi graf dobro ga poznajem, jedan je od njih i sasvim ok momak, tamo je cjenjen i moze pomoci, meni je pomogao... itd
 
#1
major79
Registrovan korisnik


Učlanjen: 08.04.2006.
Poruke: 28

--------------------------------------------------------------------------------

9 godina iskustva u poslu obezbedjenja,posebno close protection
preko 30 VIP licnosti
Security Manager
b i c kategorija vozacke dozvole
4 strana jezika
borilacki sportovi
dozvola za rukovnje oruzijem
vazeca multi shengen viza
KRIMINALCE NE RADIM!!!!!!!!!!!!!!
Dobar dan, zainteresovan sam za saradnju, mozemo li se cuti u privatnom cetu da vam dam broj telefona pa da se dogovorimo.
 

Back
Top