BICIKLIZAM

Hahaha, neko u Srbiji da profesionalno vozi bajs?:) Ni meni ne bi bilo lose da mi dodje Lance i da treniramo zajedno... ali, zauzet je nesto ovu deceniju:)
Planiram da odem bajkom do Ohrida sa nekim drustvom, pa ako ste zainteresovani, mozete da se javite. Planiramo put pocetkom augusta, i zadrzacemo se jedno 15 - 20 dana, taman i da se lepo okupamo.
Budite sigurni da dobro poznajem put, ja sam rodjena u Ohridu i ovo ce mi biti 3. put da idem bajkom od Bg-a do Ohrida... Prelepo je!
Pozdrav!
 
Hahaha, neko u Srbiji da profesionalno vozi bajs?:) Ni meni ne bi bilo lose da mi dodje Lance i da treniramo zajedno... ali, zauzet je nesto ovu deceniju:)
Planiram da odem bajkom do Ohrida sa nekim drustvom, pa ako ste zainteresovani, mozete da se javite. Planiramo put pocetkom augusta, i zadrzacemo se jedno 15 - 20 dana, taman i da se lepo okupamo.
Budite sigurni da dobro poznajem put, ja sam rodjena u Ohridu i ovo ce mi biti 3. put da idem bajkom od Bg-a do Ohrida... Prelepo je!
Pozdrav!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
javi se da ti dam i druge predloge....ja sam u sfrj bio državni reprezentativac...pozdrav
 
Evo poceo sam ja sa komsijom i njegovim drugarima da vozim malo po okolini tu... Imali smo par ruta 20-50km otprilike [znam da je malo ali dok se ne udje u kondiciju...]

Za vikend cemo verovatno da povecamo na 70km i idemo dalje :bye:
 
Pozdrav ljubiteljima biciklizma!

Jel moze jedan savet za pocetnika amatera? U avgustu planiram da prevalim put od Budimpeste do Bratislave. To je nekih 190km. Vecinom su brdoviti predeli. Bajk mi je takoreci rucne izrade, tj. prvo sam kupio stel. Ne znam ko je proizvodjac ali koliko se razumem u zavarene spojeve i u celik izgleda dosta kvalitetno. Posle sam kupio felne i ostale delove. Sve je uglavnom od poznatih proizvodjaca garantovanog kvaliteta. Jos cu zameniti one delove koje sam kupio divlje na pijaci. Ono sto me zanima je sta mi je sve potrebno od pratece opreme i koliko bi me to otprilike kostalo?
 
Aham :) Flasicu vode poneses i ceo dan vrtis po gradu, milina :)

Kad smo kod grada i bicikla, danas počinje "Trofej Beograda"

Međunarodna biciklistička trka "Trofej Beograda - Grand pri Agrobanke", biće održana tokom vikenda, 22. i 23. avgusta, na Avali i stazi na Košutnjaku, najavio je predsednik Biciklističkog saveza Beograda Nebojša Popov.

http://sportal.rs/news.php?id=8277

A evo i jedne zanimljivosti: Armstrong zaustavio saobraćaj u Glazgovu
 
ZA SVE ZAINTERESOVANE BAJKERE BICIKLISTICKO PLANINARSKO DRUSTVO KALUDJERICA CESTO ORGANIZUJE KRACE I DUZE VOZNJE
Takodje ako zelite da se ukljucite u rad drustva ovog malog drustva i sekcije biciklizam mozete se informisati na 064/912-9307 ovo je malo drustvo koje je tek formirano.


bdpkaludjerica@gmail.com
 
Ja sam iz manjeg mesta,pa kad se dohvatim bajsa,najvise obilazim okolna sela,gradove..Nema lepseg od prirode ;)
To je super kad možeš da pobegneš tako...Lako...:):):)
Ovde gde sam ja ima oko 20.-ak kilometara do Izlaza iz ružnog prljavog grada...
Inače svima koji su iz Zemuna,NBG bih preporučio da ''forsiraju'' onaj blokovski kej,izađu s njega i ''otisnu'' se duž Save prema Galovici...Tamo je prelepo,priroda je skoro netaknuta ili je malo dirana,ima dosta divnih ptica što onih koje vidiš što onih koje čuješ,sve zvuči tako nestvarno a u suton tako i izgleda:)
I vazduh je čistiji jer je sve daleko od autoputa a buka se čuje u daljini.
Sam osećaj da stojiš tamo a da su zgrade kilometrima daleko,da ti ništa ne ograničava ''očinji vid'' dok gledaš je moćan...Divan eskejp...
Danas sam baš bio u elementu,točkovi su jeli put,pa sam odradio tu rutu:)
 
Ja sam pre neki dan kupio CatEye Velo 8, i počeo da idem po 25km dnevno najviše zbog nedostatka puta.Idem do obližnjeg sela (12-14km) i nazad.Put je veoma raznolik.Dok sam u gradu put lepo asfaltiran ali dosta automobila i gasova...A kad lepo zađem među njive, svež vazduh, ali put pun rupčaga kako to obično ide...Inače sam iz Niša-15god i nisam ranije prelazio više od 10km.
 

Back
Top