sexy-chat

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
ne,ovo nije tema o tome koliko se chatuje na netu u cilju seksualnog zadovoljenja...
zapravo,pitao sam se sledece:zar vam se cini da se vecina tema koje pokrenete polako pretvaraju u chat,sto naravno obesmisljava odazov na uredno postavljeno pitanje... is so, zasto nekog ne bi kostalo da otvori posebnu temu na ovom podforumu gde ce nasa izrazajna sredstva nesmetano i u punom vidu doci do izrazaja:) znaci,`udri me do zore`, chetovanje,prozivke,ludilo-bes...skroman doprinos ozbiljnim temama,koje ce se tako postati lakse dostupne nekim ozbiljnijim ljudima,ako takvih ovde uopste ima.:) Sta vi o tome mislite,chateri?.. 8-) :-)
 
zasto nekog ne bi kostalo da otvori posebnu temu na ovom podforumu gde ce nasa izrazajna sredstva nesmetano i u punom vidu doci do izrazaja znaci,`udri me do zore`, chetovanje,prozivke,ludilo-bes...skroman doprinos ozbiljnim temama,koje ce se tako postati lakse dostupne nekim ozbiljnijim ljudima,ako takvih ovde uopste ima. Sta vi o tome mislite,chateri?..

Bila je skoro jedna takva tema, pa je moderator zatvorio. Mada, nije to slatko kad se namenski dodje na chat temu, kao shto je chatovanje na svim ostalim temama, kad te ponese inspiracija iz inicijalnog topika, plus kojekakvi komentari koji skrecu temu na stranputicu. Previshe je ovde ljudi i cudi da bi se odrzavao forumski red :)
 

Back
Top