I DJUKANOVIC JE NOSIO GAJBE

1001 сам написао да су комунисти највеће лопурде, нерадници, бандити и необразоване неотесане цепанице без обзира на "нацију" и "веру"...
 
eremita:
1001 сам написао да су комунисти највеће лопурде, нерадници, бандити и необразоване неотесане цепанице без обзира на "нацију" и "веру"...

Veru????? Pa koministi nemaju veru.

Mada komunizam je neki oblik vere a sve vere su teska prevara koju je neko osmislio da bi izvacario glup narod
 
Dr.Torrente:
Veru????? Pa koministi nemaju veru.

Mada komunizam je neki oblik vere a sve vere su teska prevara koju je neko osmislio da bi izvacario glup narod

Па и нацију и веру сам ставио под наводнике зато што они у ствари немају ни једно ни друго... безверје и безбожништво је њихова "вера"... мада када сам преслушавао један снимак негде и 1990. маторог покојног Дапчевића који је и као комуњара био у Брозовим затворима - тада сам схватио да су они нека врста антихришћанске секте......
 
Dr.Torrente:
Ne znam sto pricamo o Djukanovicu.Koga boli **** za njega.Neka se njegovi crnogorci brinu o tome.Imamo mi domacih lopova koliko hoces ne treba nam Djukanovic

Али Мило а и милојевићи су у нераскидивој спрези са нашим лопурдама... :lol: од којих су мЛоги Црногорци......
 
Od plate koja iznosi 800 EU, don Milo dize kredit od milion i po, da bi kupio akcije u banci. Logicno je to, u Montenegru, zemlji cuda. Njegov brat, koji je i danas na spisku zavoda za zaposljavanje, ima u vlasnistvu banku, a tvrdi da je poceo tako sto je nosio dzakove. Vjerovatno je zaboravio da kaze sta je bilo u dzakovima :
a.) kukuruz
b.) brasno
c.) najfiniji kolumbijski ......


Ko pogodi, dobija kao kviska crtu 100% cistog Acovog "brasna".
 
eremita:
1001 сам написао да су комунисти највеће лопурде, нерадници, бандити и необразоване неотесане цепанице без обзира на "нацију" и "веру"...
Pa nisu svi .
Bilo je onih mučenika koji su stvarno poverovali u ideju komunizma.
Ali, kad se setim Draškovićevog ''Sudije'' dodje mi da ih isto tako poplujem od prvog do poslednjeg.
Jedne jer su iskoristili komunizam za kradje i lopovluk, a druge jer su bili glupi pa poverovali u bajku. :evil:
 

Back
Top