Dodir

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Kada vam se poslednji put digao/ovlazila samo zbog jednog dodira osobe na koju se palite k'o ludi (pretpostavka je da niste sa tom osobom u vezi)?
Elda je to lud osecaj, kao pravis se da ti nije nista a knedla stoji u grlu i dodje ti da viknes odma tu : "SKIDAJ GACE DA SE IZLJUBIMO"!
 
Ja se sećam kad mi se to desilo prvi put .... On me pogledao, a ja hoću da explodiram i u meni bura ..... Posle mnogo godina, rekao je da mu se u tom trenutku učinilo da je upoznao najhladnokrvniju osobu na svetu. Di je tu logika?
 
NatasaNatasa:
Ja se sećam kad mi se to desilo prvi put .... On me pogledao, a ja hoću da explodiram i u meni bura ..... Posle mnogo godina, rekao je da mu se u tom trenutku učinilo da je upoznao najhladnokrvniju osobu na svetu. Di je tu logika?

Da, a cesto se bas tako desi, da izgledaš k'o da si od kamena, a unutra vriska...
Šta li je to tako psiićki?
 
NatasaNatasa:
Ja se sećam kad mi se to desilo prvi put .... On me pogledao, a ja hoću da explodiram i u meni bura ..... Posle mnogo godina, rekao je da mu se u tom trenutku učinilo da je upoznao najhladnokrvniju osobu na svetu. Di je tu logika?
pa el ti se dig`o? :lol:
 
sto neprijatno>?
to je normalna fizioloska pojava
ziv bio i rastao rastao
zamisli muke da mu se ne dize
tctct nista vam ne valja
 
Struja:
sto neprijatno>?
to je normalna fizioloska pojava
ziv bio i rastao rastao
zamisli muke da mu se ne dize
tctct nista vam ne valja
ma ne razumesh...
u kolima na zadnjem sedistu,lik koga poznajem 8 god....
on legao,ja legla njemu na grudi...spavam...
provalim da decko hoce da me poljubi ali ga iskuliram...jer ne zelim sa drugom da se zvalavim na zadnjem sedistu...
zadremam malo,i negde pred kraj puta..osetim da me nesto zulja,pomislim da je torbica i krenem rukom da je pomerim....dva tri puta sam ga ocesala onako dobro preko kite dok nisam shvatila sta je...
pocella sam da mu se izvinjavam...a on mi je na to rekao "ma opusteno,sta ti je?meni je odlicno!"
 
Dana2503:
Nije valjda kod J... :lol:


Ja se ne secam tog osecaja. Dobro, mozda pre 2-3 nedelje, ali nije bas bilo tako. Ma, mozda i jeste, samo necu da priznam. :mrgreen:
Aha,kod J...Ima nekog novog radnika... :wink: Mogla bi da pocnes ponovo da posecujes J :) :)
 
a jel se vazzi ako se to desava sa osobom koju nenormalno volite i zajedno ste i uvek taj dodir ,, bude , ajde skidaj se ,, mada bolje ako osobu ne znate , jer u ovom poznatom slucaju imate vece sanse da budete razotkriveni od drugih ,, mislim , skidaj gatje sa poznatim je češće no sa nepoznatim ,, samim tim i učestalije na raznim mestima ,, a seks na javnom mestu zabranjen ,,
 
imam jednog takvog...ne mora ni da se primakne...dovoljno je da mu osetim miris...a ako se primakne...obostrana reakcija...vishe se ni ne sretjemo...to nam je zabranjeno...josh da nas `apse po ulitzi...
 

Back
Top