Keš taxi

Ja gledam, bas je dobar kviz, a i voditelj. Ubedljivo najveci biser su bile neke tri devojke koje nisu znale da se padezi menjaju po deklinaciji...i kada su cule odgovor... :o a onda je usledio komentar "jao, bice nas sramota kada nas vidi profesorka srpskog"!
Jedan decko nije znao cija sapa donosi srecu :roll: da bi pitao slucajnog prolaznika i dobio odgovor-od slepog misa :lol: no comment!
 
aleksandrica_k:
Ja gledam, bas je dobar kviz, a i voditelj. Ubedljivo najveci biser su bile neke tri devojke koje nisu znale da se padezi menjaju po deklinaciji...i kada su cule odgovor... :o a onda je usledio komentar "jao, bice nas sramota kada nas vidi profesorka srpskog"!
Jedan decko nije znao cija sapa donosi srecu :roll: da bi pitao slucajnog prolaznika i dobio odgovor-od slepog misa :lol: no comment!

E t0 sam gledala! :razz:
 
aleksandrica_k:
Ja gledam, bas je dobar kviz, a i voditelj. Ubedljivo najveci biser su bile neke tri devojke koje nisu znale da se padezi menjaju po deklinaciji...i kada su cule odgovor... :o a onda je usledio komentar "jao, bice nas sramota kada nas vidi profesorka srpskog"!
Jedan decko nije znao cija sapa donosi srecu :roll: da bi pitao slucajnog prolaznika i dobio odgovor-od slepog misa :lol: no comment!
E gledala sam to....:) ludilo...zezanje do bola..ala sam se tada ismejala ko nikada u zivotu..:)
 
A jel se sećate kada je jedna cura pr0valila da p0st0je četri p0la? xaxaxa ;D

to sam gledala....a iste te dve dotichne dame su imale pitanje- koji je drugi naziv za plesan???? pitanje za 1000 dinara, a odgovor je, naravno, budj...a one ,naravno, pojma nisu imale, a kad su chule koji je odgovor pravdale su se kako nisu odavde....xaxaxxaxaxa.....koje glupache...
 
jbt, jeste li gledali onu novogodishnju emisiju! Lik osvojio 72000 dinara. Ishao kod babe, pa usput svratio do apoteke i prodavnice da kupi voce, pa ostavio to kod babe i na kraju se vratio kuci!!!
 
Bilo je i pitanje na kom polu zhivi Deda Mraz. Pa je voditelj pokushao da pomogne time shto im je postavio pitanje koliko polova postoji, na shta su sve ''pametnice'' odgovorile: ''Chetri, valjda... Zar ne?... Da, pa, da naravno, chetri...''. Na shta bi li se te dve vadile? :shock:
 
odgledam svaki put kad naidjem na Tv,
zanimljiv mi je kviz, spontan, nema priprema, glume, mnogo razmisljanja,
dobra pitanja i voditelj,
A STA JE BILO U NOVOGODISNJOJ EMISIJI ?
video sam u najavi da su pripremali skrivenu kameru za Ivana (voditelja)
jer neko znao sva pitanja ili sta ?
 

Back
Top