Triling

Interesuje me... Jer sam bash prichao neshto sa drugarima, kod mushkog roda je bukvalno "urodjena" fantazija dve zene, samo sam hteo da potvrdim da je kod zena isto to samo obrnuto...
 
_Saint:
Interesuje me... Jer sam bash prichao neshto sa drugarima, kod mushkog roda je bukvalno "urodjena" fantazija dve zene, samo sam hteo da potvrdim da je kod zena isto to samo obrnuto...
je l' se u tvojoj fantaziji te zene ljube?

u mojoj se muskarci ne ljube...
 
koliko ovde žena mašta o grupnjaku.....Teško onome ko to poljubi. Taj ko da je poljubio ko zna koliko кita. Ili ne daj bože oženi.


Da se vratim temi. Ja ne maštam o dve. Jedna je sasvim dovoljna ako vredi
 
Ja ne poznajem.. u stvari bio sam sa jednom devojkom.. droljicom.. koja je posle mene bila u grupnjaku. Ona, drugarica i dva tipa. Mada.. kakva vremena dolaze na kraju ce ispasti da ce te oljice biti bolje supruge i majke od ovih $to su se posle 10 godina vernosti udale za prvu ljubav i dechka.

To $to je ona popi$ila ko zna koliko kurcheva ne znachi da je lo$a osoba, jednostavno je jebulja.. a $ta ima lo$eg u tome ako je devojka jebulja ili drolja niskog intenziteta!? Ni$ta verujte mi. Chak je i pozheljno
 

Back
Top