jesenje seme...

Bogami .. jedna takva avantura traje vec dve godine. Ona, 37 godina, advokat, udata, bez dece .. on, 18 godina, zavrsava srednju skolu. Upoznali se preko neta, i ona ga pozvala na kafu u svoju firmu koja je u blizini njegove shkole .. od tada se nisu razdvajali. Prichu sam chula od muza koji optimistichki josh uvek tavori u tom braku, sve se nadajuci da ce da je prodje hir.
 
Ma nije mlad, chim mu se propisno dize, ima srece da odma' ima iskusnu uchiteljicu:) koja ce ga oblikovati bash kako treba. Jedno drugom koriste , njoj treba pastuv, a njemu treba usmerenje. Za seks ok, ali bez nekih emocija jer bi to bilo debilno.
 
Jao, meni je u Osnovnoj bio simpatija jedan sto je uvek sve znao, al nikad nije hteo da shapne...
Kad je poceo da mi shapuce dok odgovaram... ja sam znala da se stvari menjaju u moju korist... :-D
Znaci, ja sam za muvanje na casu... :wink:
 
Vesela_zena_beogradska:
Bogami .. jedna takva avantura traje vec dve godine. Ona, 37 godina, advokat, udata, bez dece .. on, 18 godina, zavrsava srednju skolu. Upoznali se preko neta, i ona ga pozvala na kafu u svoju firmu koja je u blizini njegove shkole .. od tada se nisu razdvajali. Prichu sam chula od muza koji optimistichki josh uvek tavori u tom braku, sve se nadajuci da ce da je prodje hir.
Kako je taj muz pun razumevanja... :-D
Vodolija u horoskopu garant... :lol:
 
Vesela_zena_beogradska:
Bogami .. jedna takva avantura traje vec dve godine. Ona, 37 godina, advokat, udata, bez dece .. on, 18 godina, zavrsava srednju skolu. Upoznali se preko neta, i ona ga pozvala na kafu u svoju firmu koja je u blizini njegove shkole .. od tada se nisu razdvajali. Prichu sam chula od muza koji optimistichki josh uvek tavori u tom braku, sve se nadajuci da ce da je prodje hir.


gde nadje takvog muza....eeeeeeeeeeeeeeeeee blago njoj.....to je tolerancija i razumevanje.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
rile_laki_oblak:
sta vi mislite kratkim, jesenjim avanturama kad pocne skola? i kako najlakse prici osobi koja vam se svidja, kad je veliki odmor, a da vas drugari ne zezaju kad dobijete korpu?


Jesenje avanture su super! Svake godine ja imam po jednu takvu avanturu. Voleo bih da ih bude vise al jbg, jedna je jesen... Postoji vise nacina prilazenja devojci na velikom odmoru, ali samo jedan garantovano iskljucuje mogucnost da ti se drugovi smeju. Evo kako: kad odaberes devojku koja ti se dopada, prati je. Devojke uvek na velikom odmoru idu u WC. Ako taj dan ne ode, treba biti uporan pa je pratiti i sledeci. I kad ona udje unutra, ti brzo prileti i udji sa njom. Pri tom, treba steci malo vestine da otvoris vrata bas u trenutku kad je ona pustila kvaku i hrli rukom prema rajberu da se zakljuca. Kada udjes unutra, tu ste samo ti, ona i cucavac. Mozes da je pitas sta hoces i sta god ona uradila to niko nece videti. Moze ona posle da prica okolo sta se desilo, al sta ima veze sta ce ona da prica, pricaj i ti da ti je popusila kitu...
 
gde nadje takvog muza....eeeeeeeeeeeeeeeeee blago njoj.....to je tolerancija i razumevanje....

Koliko sam ja skontala mushkarci se ne odluchuju bash tako lako da izadju iz veze ili braka, pa makar trpeli preljubu, kojekakve kaprice, makar apstinirali u tom braku .. jok, ne mrdaju .. secam se brachnog sluchaja jedne moje koleginice, a on je bio poznat sportski novinar, i reshila ona da se od njega razvede, ali nema shanse da ga nagovori da izadje iz stana, ma makar iz zajednichke spavace sobe .. i doseti se i adaptira mu prostor na terasi, napravi mu sobu i tamo ga smesti :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Koliko sam ja skontala mushkarci se ne odluchuju bash tako lako da izadju iz veze ili braka, pa makar trpeli preljubu, kojekakve kaprice, makar apstinirali u tom braku .. jok, ne mrdaju .. secam se brachnog sluchaja jedne moje koleginice, a on je bio poznat sportski novinar, i reshila ona da se od njega razvede, ali nema shanse da ga nagovori da izadje iz stana, ma makar iz zajednichke spavace sobe .. i doseti se i adaptira mu prostor na terasi, napravi mu sobu i tamo ga smesti :)


da imamo 15-oro dece i ne znam sta jos, kad bi moj momak-muz, saznao da ga varam, u zivotu mi se vise ne bi javio ali bukvalno...
 

Back
Top