DEVOJKE u NAPADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
4

4ivy

Gost
Danas se u centru Beograda dogodilo nesto neobicno,grupa zena je doslovno receno napala Andriju Milosevica onog glumca,a jeste sladak?Da li su to zene postale grublje i otvorenije ?ili su suvise gledale sex&city???? :lol:
 
Pazi, meni je sve to jako pozitivno.
Do pre par godina ribe su se uglavnom lozile na mafijase i slicnu gamad. Sada, kako mogu da primetim, ponovo su na ceni muzicari, glumci, sportisti...

Dakle, devojke, u napad!!!!!!!!!!
:wink:
 
lady me:
Pazi, meni je sve to jako pozitivno.
Do pre par godina ribe su se uglavnom lozile na mafijase i slicnu gamad. Sada, kako mogu da primetim, ponovo su na ceni muzicari, glumci, sportisti...

Dakle, devojke, u napad!!!!!!!!!!
:wink:

I to ne samo selebritise. cujem da su juce i danas i neki anonimni momci prosli isto kao mali banjo. nasli se pred zenskim stampedom, pa se izbezumili. dakle, ako nisu u pitanju samo poznati frajeri, sta je to sto moze da natera zene da tako kidisu iz cista mira na nepoznate muskarce?
 
beogradjanke postale kao one cecenke sto se obaviju eksplozivom i ...samo sto su nase dear ladies izgleda poslednjih nekoliko dana ophrvane necim drugim? u ovom slucaju pitanje je sta je detonator koji ih katapultira na muskarce!
 
:D
Podrzavam pomamljene zene. Bez obzira da li napadaju iz pozitivnih ili negativnih pobuda.
Pozitivno: da sam mladja, "napala" bih zgodnog ili poznatog dasu.
Negativno: i kad sam bila mladja, a i sada, neke bih tipove prosto zgromila.
Dopada mi se, ali bi bilo najbolje kada bi nam se neka od njih zaista javila da objasni o cemu se radi.
Nemoj samo da je neka patologija u pitanju!
 
4ivy:
Danas se u centru Beograda dogodilo nesto neobicno,grupa zena je doslovno receno napala Andriju Milosevica onog glumca,a jeste sladak?Da li su to zene postale grublje i otvorenije ?ili su suvise gledale sex&city???? :lol:

sex&city je najgluplja serija u mom zivotu, ali nazalost mnogo utice na ljude... ipak mislim da to nije direktan razlog kiksa u BG-u. sto se tice serije, ako nista drugo, ja cu napraviti neki protiv odgovor, i to u vidu onog glupog ER, ali sa posledicama svih tih otvorenosti u sex-u. mislim da bi svi posle jedne epizode toga odmah otisli da peglaju.... :twisted:
 
:D
Lepo je to cuti. Samo ne znamo da li ih uhvate i ako da, sta im onda rade.
Ja bi nahvatala sve ove dzibere sa kajlama i zarobila ih u pecinu, pa bih im pustala samo Laibach.
 
Minerva:
:D
Lepo je to cuti. Samo ne znamo da li ih uhvate i ako da, sta im onda rade.
Ja bi nahvatala sve ove dzibere sa kajlama i zarobila ih u pecinu, pa bih im pustala samo Laibach.

prica se da ih razvlace, vuku za odecu, pokusavaju da poljube,... pa koja uspe, uspela je, valjda je tesko u guzvi, a i spretni su pa se nekako izmigolje. kao i uvek, umesto da iskoriste situaciju
 
gledala sam sinoc onu njegovu emisiju Zvezda Ulice i snimio je te devoke kako jure za nekim tipom,a interesantno je sto Mikija nisu ni registrovale,malo se razocarao!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top