Tvrdjava Zvecan...

boki1979

Zainteresovan član
Poruka
357
Nekada strateški znacajno vojno uporište obraslo je travom i mahovinom. Malo ko se usuduje da se popne do ostataka kula s kojih pogled puca s jedne strane na ulazak u Ibarsku klisuru i Kopaonik, vrhove Rogozne, a s druge na široko Kosovo polje kroz koje vijugaju Sitnica, Lab i na stotine bezimenih recica i potoka, Cicavicu, delove Metohije oivicene Mokrom gorom. Po suncanom danu pogled se zaustavi negde ka Kacanickoj klisuri i vrhovima Šar planine.

Zar nije Zvecan opstina koja je 99% Srpska?
 
eros zar mislis da kradjom imena koje nije tvoje ces legalizovati kradu zemlje koja nije tvoja?
nemoj matere ti da upotrebljivas to kosovari jel zvuci retardirano ko kad bi turcin se nazivao bavarcem i lupao kako bavarija srce njemacke ne moze s njemackom
ti nisi nikakav kosovar cvec albanac
kosovari samo Srbi mogu biti


nego niko mi ne odgovori na pitanje zasto se niko ne usudjuje ako je na teritoriji koja je 99% srpska il se nalazi na granici medju djela koji drze albanci i srbi
mozda bi cjenjeni forumas adem iz prve ruke mogao da odgovori?
 
boki1979:
eros zar mislis da kradjom imena koje nije tvoje ces legalizovati kradu zemlje koja nije tvoja?
nemoj matere ti da upotrebljivas to kosovari jel zvuci retardirano ko kad bi turcin se nazivao bavarcem i lupao kako bavarija srce njemacke ne moze s njemackom
ti nisi nikakav kosovar cvec albanac
kosovari samo Srbi mogu biti


nego niko mi ne odgovori na pitanje zasto se niko ne usudjuje ako je na teritoriji koja je 99% srpska il se nalazi na granici medju djela koji drze albanci i srbi
mozda bi cjenjeni forumas adem iz prve ruke mogao da odgovori?

evo ja stigao sa autobusa pre desetak min. i sta cu ajde da prvo vidim sta ima na ovom pf ***** pardon politike. hvala na pitanju lepo je bilo pokazat cu vam neke slike i neke utiske kasnije. a sto se zvecana tice, ako ima bilo kakvog problema [a on je davno propao] onda su srbi odgovorni za to jer je on na srpskom delu, i mi nemamo nikakvog uticaja na to hoce li to neko renovirati ili ne. ali kao sto rekoh cisto sumnjam da se tu ista moze uraditi. poz. svim "kolegama" nadam se da vam nisam previse nedostajao :lol: :lol: :lol:
 
zvezan se nalazi izvan mape, na severnom delu odmah iza kraja puta
39955963mitrovicamap416sg4.gif
 
ne kosovari,nego kosovci!a sto se tice zvecana,mislim da bi bilo super da se skupimo i da napravimo akciju da se brdo zvecan osvetli poput Maglicha ,da malo bodemo oci suprotnoj strani.Smatram da ne treba previse para za tako nesto..
 
gazela:
ma nemoj? Daj nama neku adresu da i mi odemo na te vase forume...na kom moru? Albanskom? Gledala sam to na TV pre neki dan, vidim neko kamenje, neke ruzne plaze,...fuj

kada budes naucila jezik sama ces pronaci te forume, a plaze zaista ruzne, kilometrima u oba smera samo ovakav sitan pesak, ona ulcinjska velika plaza je sica za ovu gde sam ja bio
dscn3572uj2.jpg
 
adem_ks:
kada budes naucila jezik sama ces pronaci te forume, a plaze zaista ruzne, kilometrima u oba smera samo ovakav sitan pesak, ona ulcinjska velika plaza je sica za ovu gde sam ja bio
dscn3572uj2.jpg
Jesi ovo ti ademe?jel ti ovo prvi dolazak na more, posto vidim da se jako radujes sitnom pesku? A vi imate jezik?
 

Back
Top