Bitju dobar..jel smem,jel smem,jel smem?

e ja sad nemam lepshu polovinu... a nemam ni dechka.. ok to je malo disqtabilno....
al recimo sad da ja uslovno recheno imam stalni radni odnos.. s tim nekim dechkom.. i da ja imam tu mocj roditeljsq sad smesh sad nemoj da ti padne na pamet etc..
pa ostavila bih ga.. ako dodje do sukoba mishljenja dolazi i do kompromisa valjda? nekakvog dogovora... shta ja imam odraslom choveq da branim il da dozvoljavam?
 
Baj D vej znam ja zashto sam otvorio ovu temu-palo mi na pamet pitanje koje naravno ne sadrzi tako explicitno banalne primere zabrane kako si ti pokushala da elaborirash..i odmah mi sinulo i ko bi i
kako odgovarao na temi.Imam u glavi kovertiran zakljuchak kako ce se svrshiti...do sutra,pa sam postavio da vidim jesam li u pravu.
 
Ja zabranjivam mom blagoju sve što ima vezu sa ženskinjama. ondak mu zabranjivam da puši al to samo ako ja ne pušim... i kada ide u prodavnicu ondak mu branim da ide u papučama. Da mu ne kažu da je papučić. tako nekad mu branim i da kopa nos pred detetom videće ot njega pa će i ono znaš kaka su deca... Pa će posle u čkoli da ga zovu rudar il tako neš što su mene zvali kad sam bila mala, pa sam ondak sfatila da je boljo da manje kopam nos manje će da mi krv ide.
Ajoj kad sam vidla da mu se na dlake ispod pazuva navatalo onog ušmrđelog znoja u komatima rekla sam mu das okupa al to kao nije zabrana neg zapoves. onda se ne važi.
I onda on kaže -branka bokca ti dal moram da se ovolko mnogo tuširam ima sva koža da mi spadne sa ramena.Kad sam mu zavalila šamarčinu glava mus okrenula naopačke.
Otada mu nije palo napamet da mi se suprostavlja.
Al dobar je blagoje ne žalim se ja.
 
ma sta ima ona meni da zabranjuje? ja sam taj koji zabranjuje u moju kucu!!! :) salim se... bzvz je malo to, sa pitanjem... odrasli smo ljudi, niko nikome tu nista ne moze da zabrani... postoje stvari koje sam promenio zato sto se njoj to nije svidjalo... i, sad vidim da je bila u pravu... isto, postoje i neke stvari koje ona vise ne radi, zato sto se meni nije svidjalo... i to sve bez zabranjivanja... i bez ucena... i bez cuvenih prica o odricanju... sto se zabranjivanja tice, mislim da bi veza pukla istog momenta ako bi bilo ko pokusao da uvede bilo kakvu 'zabranu'... nema srece gde se nesto na silu radi... samo dogovor... i razgovor... i dogovor... i razgovor... i razgovor... i razgovor... i razgovor...
 
Pukla lexa, puko frozen...pa ovaj 4um je očo u q...!

bug.gif
 

Back
Top