Kako pronaci osobu

Poruka
4.413
Intereuje me kako mogu da pronadjem mail odredjene osobe preko msn messengera ili yahoo messengera. Preko icq sam probala, to je ok, al za ova dva stvarno ne znam. Msn imam instaliran ali ne vidim nigde opciju a preko sajtova sam pokusavala i isto nema nigde kao na icq. Da li imate neku ideju? I naravno ako ima jos neki nacin/sajt za pronalazenje. Hvala
 
Email Spider Easy 4.8 je extra "EmailSpiderEasy is the professional targeted Intelligent bulk email finder and email extractor software. Quickly and automatically search and spider from search engine, any specified starting URLs to find email address by keyword. Powerful targeting ability only search email address that related to your business. Very simple and easy to use. Fast search speed, allows up to 500 email extractions thread simultaneously. Invaluable direct..." evo ti skini http://www.email-tool.com/download/emailspidereasy_File_En.zip
 
Ja ne koristim MSN , ali evo gledam neku staru verziju Windows Messengera na kompjuteru, a verujem da su barem osnovne funkcije iste kao i na MSN-u pa ti savetujem da probas na sledeci nacin :

Idi na add contact, pa umesto da ga dodas na osnovu maila izaberi search for a contact, upisi ime i prezime (i eventualno neke druge poznate podatke) i kao mesto pretrage izaberi Hotmail members directory.

Ovo naravno moze da upali samo ako je ta osoba navela svoje stvarno ime i prezime ;-) .

Mada sve i da se poklope podaci, ne mora da znaci da ce ti iz prve izbaciti pozitivan rezultat pretrage......meni npr. na ICQ nekad po apsolutno istim zadatim parametrima pretrage nadje odredjenu osobu, a nekad jednostavno ne.......messengeri.....:roll: .........
 
Ivanana hvala na odgovoru al izgleda da to u ovoj verziji nema. Imam u glavnom prozoru search for a contact al to trazi medju mojim kontaktima. A u add contact moze samo po mailu, nema opcije za search. Ako ti nije tesko napisi mi koja je to verzija pa da nju skinem
 
dr_Bora:
Ja preuzimam pola računa na sebe... :)

@tema: Nije moguće naći nečiji mail po imenu i prezimenu.
Jel' neko čuo za pojam ''privatnost''?

Evo ja nisam cula za taj pojam :) . Mozes li da mi objasnis sta je za tebe u ovom slucaju pokusaj narusavanja necije privatnosti i odakle ti pretpostavke o tome?

Ili je autorka trebala da navede razloge zbog kojih trazi odredjenu osobu, pa da onda zasedne vece moralista sa foruma i da je makar upute u pojam moralnih nacela i postovanja istih, ako joj vec nisu pomogli u resavanju postavljenog problema.:?

Nemoj pogresno da skapiras, ali su mi licno ogavni ti natpisi koji nekom prosipaju pamet i pozivaju na moral u slucajevima kad ne postoje osnova za pretpostavke o necijoj losoj nameri.
 
@ivanana pa ne moze bas da postoji program da ukucas ime i prezime osobe i da ti on izbaci njegov mail yahoo,google,msn to je malo glupo znaci onda ukucas ime i prezime nekog politicara,glumca,pevaca i on ce da ti izbaci njegov mail?! postoje neki slicni programi kao ovaj Email Spider Easy 4.8 ali nije to to!
 
@ivanana pa ne moze bas da postoji program da ukucas ime i prezime osobe i da ti on izbaci njegov mail yahoo,google,msn to je malo glupo znaci onda ukucas ime i prezime nekog politicara,glumca,pevaca i on ce da ti izbaci njegov mail?! postoje neki slicni programi kao ovaj Email Spider Easy 4.8 ali nije to to!
Ti si mi stvarno omiljeni forumash... :lol: :mrgreen:
 

Back
Top