sa Nortona AV 2003 na Norton AV 2004-help-please

dsipovac:
Cuo sam da to prebacivanje moze da napravi haos u Windowsu98,a isteko mi je 2003 AV, ako neko zna kako nek mi javi please.
Ma kakav haos deinstaliraj stari i ako na novom pise da moze win98 nema problema. Ali sto se mene tice isti su. E ovako da ti objasnim prosle godine sam dobio cd sa NIS 2003 instalirao sam ga istekla su mi 3 meseca update-a , ja ga koristio jos malo posle, i na kraju ga deinstaliram. Posle sam probao neke druge sve trial, i nista mi se nije svidelo jos mi kompjuter usporio i ja na kraju formatiram sve i reinstaliram windows. I setim se ja da probam taj NIS 2004 odem na Symantec i skinem trial 15 dana , a on isti ko i onaj sto sam imao prethodni 2003 nisam uocio nikakvu razliku. E ja ga lepo deinstaliram i vratim moj stari NIS2003 sa namerom da platim 39 evrica za godinu dana updatea. I zamisli opet imam tri meseca besplatan update. Izgleda da kad ti istekne pa formatiras C i reinstaliras win svaki put je kao da si ga prvi put instalirao.Probaj tako radi format svaka 3 meseca i uvek ces da imas nov antivirus :D :D :D . Mada je najbolje da kad ti istekne lepo platis i produzis ga na godinu dana uopste nije skupo.
 

Back
Top