BRISANJE GLASA IZ PESME!

imas karaoke filtere uglavnom se dobiju uz softver za zvucnu procackaj malo mozda nadjes...
Ruzan je zvuk , ko iz bunara , ali stvarno nema vokala.Ako ti treba za neko zezanje ond ti je ovo prava stvar,a ako ti treba za nesto ozbiljnije onda neznam sta da ti predlozim....
 
Imam ozbiljnije resenje, ali ti treba velika mentalna snaga i kocentracija! Dok slusas pesmu, duboko dises, i zamisljas pesmu bez glasa, skocentrises se na pozadinu pesme, na muziku, i u jednom trenutku glas neces vise cuti! Efikasno, ali zahteva veliku kocentraciju ( i dozu narkotika :lol: ) ...
 
Alex 777:
Imam ozbiljnije resenje, ali ti treba velika mentalna snaga i kocentracija! Dok slusas pesmu, duboko dises, i zamisljas pesmu bez glasa, skocentrises se na pozadinu pesme, na muziku, i u jednom trenutku glas neces vise cuti! Efikasno, ali zahteva veliku kocentraciju ( i dozu narkotika :lol: ) ...


A ja bi mogo' da ti uvalim malo narkotika
 
pffff...to je nemoguce....mislim chista logika je u pitanju,mozhda mozhe da se spusti frekvencija koja propushta glas,al ona ce da povuche sa sobom i sve ostalo,s'obzirom da je sve to''slepljeno''....moja topla preporuka je-instrumentalna verzija pesme....
 
moguce je ako je pesma radjena, tako da su kanali odvojeni...
Npr. ako je svaki instrument (tu spada i glas) radjen odvojeno... tj. poseduje sopstveni kanal...
Moguce je odstarniti ga bez frke...
Ali posto tako nesto niko u svetu ne radi...
Nema ti spasa :D
 

Back
Top