Čitav svet se izobličio...

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.527
Primetio sam da su neki na temama pomenuli da mlade ženske (pozne osnovke i srednjoškolke) obično privlače pare,kola kod momka,onda da je izvodi svaku noć u nov kafić,pa i onaj kafić van naselja gde oni žive,čisto da bi se pokazale seljacima da su i one nazovimo frajerke.E a pored toga kod mene u školi je problem to što ženske jure obavezno starije tipove,starije čak i po 10 godina...Poniženje im je da idu sa godinu dana starijim,jer su oni kao balavci,a da ne pričamo za isto godište a kamo li da gledaju mlađe momke.Ja inače sam bio zaljubljivan u devojke moga godišta,ali one su već bile zauzete sa starijim tipovima još dok su bila osnovna škola.Ne bih hteo sa mlađim devojkama da idem,iako su mi se nabacivale i po godinu,tri i četri mlađe...Šta je u ovakvom svetu rešenje? Dali da čekam da se neko čudo desi u šta čisto sumnjam ili da okrenem stranicu i da idem sa mlađim curama što nevolem mnogo...?
 
I mene su kao mladju privlacili muskarci stariji od mene... kad razmislim... u celoj srednjoj skoli je vladao taj trend...
Valjda se to desava zato sto devojke brze sazrevaju... i/ili ih privlaci to sto im stariji nisu tako poznati kao vrsnjaci... ozbiljniji su... razno...
Kasnije to postane nebitno... ta razlika u godinama...
 
Че Гевара:
Primetio sam da su neki na temama pomenuli da mlade ženske (pozne osnovke i srednjoškolke) obično privlače pare,kola kod momka,onda da je izvodi svaku noć u nov kafić,pa i onaj kafić van naselja gde oni žive,čisto da bi se pokazale seljacima da su i one nazovimo frajerke.E a pored toga kod mene u školi je problem to što ženske jure obavezno starije tipove,starije čak i po 10 godina...Poniženje im je da idu sa godinu dana starijim,jer su oni kao balavci,a da ne pričamo za isto godište a kamo li da gledaju mlađe momke.Ja inače sam bio zaljubljivan u devojke moga godišta,ali one su već bile zauzete sa starijim tipovima još dok su bila osnovna škola.Ne bih hteo sa mlađim devojkama da idem,iako su mi se nabacivale i po godinu,tri i četri mlađe...Šta je u ovakvom svetu rešenje? Dali da čekam da se neko čudo desi u šta čisto sumnjam ili da okrenem stranicu i da idem sa mlađim curama što nevolem mnogo...?

samo da kazem da je normalno sto devjke vole starije. za mene su momci iz moje gimnazije bili klinci za nas. to je tako prirodno.
a ovo za novac necu da komentarisem. to mi se vise smucilo.
 
Че Гевара:
Primetio sam da su neki na temama pomenuli da mlade ženske (pozne osnovke i srednjoškolke) obično privlače pare,kola kod momka,onda da je izvodi svaku noć u nov kafić,pa i onaj kafić van naselja gde oni žive,čisto da bi se pokazale seljacima da su i one nazovimo frajerke.E a pored toga kod mene u školi je problem to što ženske jure obavezno starije tipove,starije čak i po 10 godina...Poniženje im je da idu sa godinu dana starijim,jer su oni kao balavci,a da ne pričamo za isto godište a kamo li da gledaju mlađe momke.Ja inače sam bio zaljubljivan u devojke moga godišta,ali one su već bile zauzete sa starijim tipovima još dok su bila osnovna škola.Ne bih hteo sa mlađim devojkama da idem,iako su mi se nabacivale i po godinu,tri i četri mlađe...Šta je u ovakvom svetu rešenje? Dali da čekam da se neko čudo desi u šta čisto sumnjam ili da okrenem stranicu i da idem sa mlađim curama što nevolem mnogo...?

Ma nemoj puno da razmisljas...pobrini se za to da kad porastes imas pare i onda su sve tvoje...zar ne?! :D
 
kambodza:
.ma zato shto bi ti ga uvalili ozbiljno ......... :grin: :grin: dete misli stvarno je zovu na lilihip ...
Ne znam koliko ti imas godina, verovatno preko 30. Ja imam 24 i ako i dalje mislis da sam dete u redu, tvoj problem. Par njih mi je objasnilo da bas izgledam opasno i da zato mladji nece da pridju, plase se da u startu ne dobiju korpu. To su potvrdili i neki mladji. A tek kad pogledam iskosa... :twisted:
 
Evo Ce Gevara ja sam ti dokaz da jos ima nade... Zatreskala se u ovog jednog,moje godiste(88),pa me on sad tako vuce za nos da je to neverovatno. Doduse i sama sam kriva,ali nije to tema...
Razlog?! Verovatno zenska potreba da se osecaju sigurnom i zasticenom, a to traze u zrelijim tj. isusnijim muskarcima, pa su samim tim,navodno, one zbog toga zrelije od svojih vrsnjaka.
Po toj logici sam onda ja nezrelaaaaa, buhuhu....
 
ja nesto ne kapiram sta je tu cudno..
pa to je uvek i bilo tako
devojke u osnovnoj i srednjoj skoli
su vise zainteresovane za starije
ne generalno i ne iskljucivo...
ali to je naprosto tako..
ne odustaj, strpljivo, polako...
i ti ces biti stariji
 

Back
Top