Guca - Istorija

Koji Festival u Guci vam se najvise svideo do sada?

  • Guca 1998.

  • Guca 1999.

  • Guca 2000.

  • Guca 2001.

  • Guca 2002.

  • Guca 2003.

  • Guca 2004.

  • Guca 2005.

  • Guca 2006.

  • Guca 2007.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Dragacevski festival postoji od 1961. Poznatiji je u svetu kao Guca. Na njemu se sakupljaju najbolji tubaci na svetu da bi se promovisala nasa srpska kultura, muzika i kuhinja. Koji vam se najvise svideo do sada? Meni ovogodisnji, proslogodisnji, predproslogodisnji, a vama? 8-)
 
Naravno da idemo.Idemo da se najedemo ko stoka , napijemo , kupimo majicu s likom Ratka Mladica i ponosno vicemo: Kosovo je Srbija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:super:

Sta vise reci isto sranje kao i na Ravnoj gori ide da se pije,puca i da se bude vidjeno da imas sta da pricas (znas ja sam bio na saboru trubaca) tu ce biti bagre i ostalog sljama koliko hoces!! Ne i nikad necu otici u Gucu!!
 
Ja sam bila 2004-te
I jela najbolje bele vešalice na svetu
jeste da su koštale... ali vredelo je :mrgreen:
Ovaj, guča se treba posetiti barem jednom u životu, kao zaštitni znak Srbije. Sav taj doživljaj, ona poljana gde ljudi kampuju, gde sam upoznala mnogo interesantnih likova (najveći utisak su ostavila dva Slovenca koja su na motorima 2 dana putovala do Guče)
Treba proživeti
Mada ja više neću ići, bila sam i videla
Odsad samo na Exit, zaštitni znak Srbije no. 2
 
Ja sam bila 2004-te
I jela najbolje bele vešalice na svetu
jeste da su koštale... ali vredelo je :mrgreen:
Ovaj, guča se treba posetiti barem jednom u životu, kao zaštitni znak Srbije. Sav taj doživljaj, ona poljana gde ljudi kampuju, gde sam upoznala mnogo interesantnih likova (najveći utisak su ostavila dva Slovenca koja su na motorima 2 dana putovala do Guče)
Treba proživeti
Mada ja više neću ići, bila sam i videla
Odsad samo na Exit, zaštitni znak Srbije no. 2

Zato nam i zemlja jeste taskva kada su nam to zastitni znaci...:roll:
Fuuuuuuuuuuuuuj...
 
Naravno da i na Exit dolaze ljudi iz razlicitih razloga, ali ipak mislim da na Exit i dalje ide dosta ljudi sa namerom da cuju ovo ili ono, a niko koga ja poznajem a isao je u Gucu nije tamo otisao da bi slusao trubace.Trubaci im sluze samo da treste u pozadini, a ovamo sabor ko i svaki sabor.Al mozda su to samo moja iskustva
 

Back
Top