XQ test

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Truman

Elita
Poruka
22.709
Zna li neko nesto o ovome testu? Bio moj otac i kad sam ga pitao sta ti rade on mi rece da mu prikace neke zice. Onda je dobio rezultat na par strana papira i tu pise svasta. Sta sme da jede, sta mu je osetljivo, i sto je najcudnije trenutno mentalno stanje, tipa trenutno se osecate ( pa tako i tako ) ili trenutno ne umete ( itd. ). Ima li neko objasnjenje?
 
Truman:
Zna li neko nesto o ovome testu? Bio moj otac i kad sam ga pitao sta ti rade on mi rece da mu prikace neke zice. Onda je dobio rezultat na par strana papira i tu pise svasta. Sta sme da jede, sta mu je osetljivo, i sto je najcudnije trenutno mentalno stanje, tipa trenutno se osecate ( pa tako i tako ) ili trenutno ne umete ( itd. ). Ima li neko objasnjenje?

Ne znam za to, ali znam za slicni pregled. Daju ti da drzis dve palice, stave ti nesto na glavu i podmetnu neku metalnu plocicu pod noge. I sve ti kazu, cak i da li imas bakterije u mokraci (malo mi je cudno, kako to moze da se vidi). Uglavnom, kazu sta je ugrozeno, na sta da se obrati paznja, prepisu dijetu... Stalno kazem sebi da cu da probam, ali pregled nije bas jeftin...
 
Nije uopste jeftin, i znam jednu moju pacijentkinju koja je isla na taj...kako se vec zove...bio-mambo-dzambo-nemam pojma kako, i dala silne pare da bi joj rekli nista pametno i nista pametnije od bilo kog lekara sto bi joj rekao posle pola sata razgovora i osnovnog pregelda a za duplo manje novca (mislim da je taj pregled oko 100 eura bio kad ga je ona radila). Uzas od raznih prevara.....
 
A, ko uopšte radi taj test? Jer to neka privatna klinika i lekari ili...? Nekako mi je to...Da je to toliko čudotvorno onda bi se prešlo na tu dijagnostiku i ne bi se više makljali od jednog do drugog specijaliste da bi utvrdili od čega bolujemo...ili možda grešim?
 
WithdrawnWater:
Privatnici. Reklamiraju se po novinama kao napr. Biorezonanca ili tako nesto se to zvalo kad je ova devojka isla....ne secam se, ali svakako privatnici.

Ja sam to radila kad sam se doselila ovde, eto, da vidim šta mi je koji...i zašto! Nije koštalo ko zna koliko, mislim da košta oko 2500 do 3000 dinara, i u principu nije ništa loše. Upravo zbog svih mojih smetnji u zdravlju sam to uradila, i Boga mi, rekli su i više nego ono što su mi obični lekari rekli :) Obični...mislim na ono, regularne preglede.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top