Sportska Gimnazija

peleplay:
koliko treba bodova za ovu gimnaziju i gde se tacno nalazi (drzavna ne privatna)?

Pretprosle godine je minimum bio 91,50 poena,a prosle 85,98...Maksimumi su bili oko 111 poena oba puta.
Nalazi se na Senjaku u ulici Petra Cajkovskog 2a, pored Vojne gimnazije (u bivsoj osnovnoj skoli "Anton Skala")
 
mi smo danas kupili informator i zbog klinca smo gledali sportsku jer hoce da je upise.Prosle god je max bodova bio 103.5 a min 67.32.Ali zavisi sve od interesovanja ove god i od toga kako ce klubovi da guraju svoje talente.ona ima svoj sajt pa ces tamo naci najtacnije podatke za ono sto te zanima.
 
Da,i to znam iz prve ruke od devojcice koja ide u sp.gim.da je nastava stvarno laganica,da je sve podredjeno deci koja se bave sportom sto i jeste cilj,ali se postavlja pitanje kakvo ce se znanje poneti dalje,jer posle gimnazije treba nesto i upisati.
 
Godinama se prica o njenom preseljenju... moguce lokacije NBG, i zgrada vojne gim (koja je odma pored sportske) - kolko sam ja upucen nista od toga u skorije vreme :)

Nalazi se na Senjaku, ulica Petra Iljiča Čajkovskog 2a
 

Back
Top