Primamljiva ponuda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.650
U dilemi sam .. pa da se malo prokonsultujemo :)

Startovao me zigolo, ali nije bio na poslu, vec privatno :) Ono shto mogu da predpostavim je da u takvom seksu nema promashaja, slika kite (prilazem link) je prilichno ubedljiv argument kojem ne bih nikad odolela, da se ne radi o osobi za koju je pitanje koliko moze da odvoji privatno od poslovnog. Razmishljam da me mozda navlachi na seks koji ce da mi bude ekstra i gratis ... pa ce za svaki sledeci da trazi pare, ili ce mozda vec posle prvog seksa da ochekuje kintu, mada tvrdi da bi sa mnom bio iskljuchivo privatno .. eto tako, prosto ne znam shta da radim. Ako prihvatim ponudu napisacu izveshtaj na forumu kako `ebe zigolo :)


http://i35.photobucket.com/albums/d157/alfatau/Picture12-1.jpg
 
Vesela_zena_beogradska:
U dilemi sam .. pa da se malo prokonsultujemo :)

Startovao me zigolo, ali nije bio na poslu, vec privatno :) Ono shto mogu da predpostavim je da u takvom seksu nema promashaja, slika kite (prilazem link) je prilichno ubedljiv argument kojem ne bih nikad odolela, da se ne radi o osobi za koju je pitanje koliko moze da odvoji privatno od poslovnog. Razmishljam da me mozda navlachi na seks koji ce da mi bude ekstra i gratis ... pa ce za svaki sledeci da trazi pare, ili ce mozda vec posle prvog seksa da ochekuje kintu, mada tvrdi da bi sa mnom bio iskljuchivo privatno .. eto tako, prosto ne znam shta da radim. Ako prihvatim ponudu napisacu izveshtaj na forumu kako `ebe zigolo :)


http://i35.photobucket.com/albums/d157/alfatau/Picture12-1.jpg


Laptop u kriFet i prenos uziFo! Ratno izveshtavanje...;)
 
Žigolo & Žigoleta... haha !
Znaš kako kažu, kad se popneš na ringišpil, nema silaska dole dok ne stane.
Nego, vidim ja da je pala cena tim kineskim, japanskim foto-aparatima
za uvećavanje kite .
Za one sa jefninijim ulaznicama:
Jel to želiš da nam poručiš da si toliko dobra da bi ti i žigolo davao džabe?
 
Sta da ti kazemo, kada si vec donela odluku?

Nisam, jednom sam vec odbila jednog qratog zigola, tako da mi to nije strano.

pa je ispo veci neg u mog mlaceg bate od 5 godine

Zavidish mu na kiti :)

Ma reci mu da ste kolege...

Ja ovde imam samo jednog kolegu, a on nije zigolo koliko znam :)

Ma, navali... al za dž!

Ma slushaj, za dz bi me mozda ti .. ali on koji zivi od tog posla .. hmmm

bogte tvoj, ti zigolovi ko dileri...prvo ti da za dz da te navuce, da mu posle budes musterija...c c c

Ma to ja samo nagadjam, mozda chovek zaista hoce samo da se proveselimo, mada, veseli se on svaki dan, vishe puta, i to za lovu .. pa gde bash sa mnom da se odrekne nadoknade .. sumnjivo mi to mnogo.

не би сад баш да се хвалим ал мој је већи

Je l` ? :)

...opet si se uslikala na ogledalu ..........fuj .........he he

Ala su te iskvarili neki likovi sa foruma .. a bio si ok chova ..
 
Pa morash i ti malo njega da provocirash...u takvim bolesnim odnosima sve je to stvar ponude i traznje.Ako zna da si se navukla(ovde pre svega mislim figurativno) na njegovu kitu mocice da manipulishe.Ebiga nek se i on naviche na tvoju i zivecete srecno..do sledece kite.:)
 
Ako zna da si se navukla(ovde pre svega mislim figurativno) na njegovu kitu mocice da manipulishe.

Naravno, o tome sam i razmishljala ... takvi ljudi su vrlo svesni chime raspolazu, a isto tako znaju iz kontakta sa ko zna koliko zena, koliko su im kilavi partneri, odnosno, koliko je epidemija kekeljavih mushkaraca uzela maha u danashnje vreme. Sigurna sam da takav lik vrlo dobro ume da zadovolji zenu, a i da manipulishe kasnije. No, to je jedan od razloga zashto se predomishljam, a drugi je verovatnoca da i sam seks lichi na odradjivanje posla, dodushe, tehnichki verovatno savrsheno, ali ipak nehumano hladno i prorachunato.

цениш ? е па постоји само један начин да провериш ...

Ne cenim, pitam :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top