Bubuljice

ja zazmurim i cekm da prodju i ne brisem se istim peskirom kao i za ostatak sebe:) ako su one zute onda ih cedim sta cu volim

u stvari sad su se pojavile enek izgledaju ko one strasne sto se sire po celom licu ako bas ne odu naci cu neko strucno lice.. valjda :I ne znam sta bih radila da bas imam problem s tim... ne znam gde bih isla? jel mozda u avalsku, tamo je neki kozno-kozmeticki centar? (kao doktori) u stvari ja svaki dan perem sapunom lice pa jedino cega bas imam jesu miteseri mada ne oni najsocniji.valjda je najbitnije ne cediti i ne cackati lice. kuc kuc
 
krto:
Pharmaskinov losion za ciscenje lica na bazi hrasta i kamilice - ZAKON !!!
(by the way, cena 80 din.) ali potpuno je prirodan i savrsen :D

Reci mi u kojoj apoteci ti kupujes?Ja sam danas trazila taj losion kod mene u apoteci kod Pravnog i njih cetiri koje tu rade pogledale su me kao da sam sa marsa pala.
 
Apoteka "Koto derma" je zakon.Nista drugo nije pomoglo sem njihovih preparata.Svi tamo idu,ali rezultati se vremenom primecuju.Njihhovi preparati lece i neguju lice istovremeno,a i nisu skupi
Svima toplo preporucujem,pa cak i onima sto nisu zadovoljni licem,a nemaju bubuljice(ima cak i takvih!)
 
AIROL - grcki preparat , potpuno nov na trzistu

Istovremeno lokalizuje promenu na kozi i i koristi se za dubinski piling lica ako se krema namaze po celom licu
Provereno, isprobano, nesto sasvim novo i progresno, od srca preporucujem. Inace , kupuje se u apotekama, to je neka vrsta kreme u tubi i kosta od 250 -300 din, kako gde.
 
Pre nego sto ista probas, bilo bi pozeljno da:
1. pijes najmanje 3 litara vode na dan;-NAJBITNIJE
2. izlazis na svez vazduh sto je cesce moguce;
3. ne pusis;
4. sredis svoj seksualni zivot (ozbiljno);
5. proveris svoje kontraceptivne pilule (ako ih koristis);
6. ne diras prljavim rukama svoje lice;
7. ne jedes masnu hranu (vise voca, povrca); lepota dolazi iznutra kako zbog stanja duha, tako i pravilnom ishranom;
8. preispitas sebe da li imas nekih ozbiljnih problema u zivotu;
9. prestanes da ocajavas zbog takvog stanja lica;
10. izbegavas pudere, narocito one tecne i jeftine;
11. zaboravila sam sta jos, ali ako posle svega ovoga nemas rezultate, OBAVEZNO POSETI DERMATOLOGA!!!!Nedovoljna upucenost u upotrebu odredjenih preparata, moze da izazove kontra efekte i da nakon toga imas jos vecih problema. Ovo narocito ako si jos uvek u pubertetu.
 
Ako ste tinejdžerke OK. Ali ako ste prevalile dvadesetu znak je da imate višak androgena. Masna koža, pojačana maljavost intimne regije, povišen libido i bubuljice - akne signaliziraju da ste osetljivi na blago povišen nivo Dihidrotestosterona, Možete uraditi analizu androgena da proverite situaciju. Ako je DHT u pitanju, džaba je da trošite nivac na skupe kreme i losione. Potreban vam je unutrašnji tretman.
 

Back
Top