GTA Vice City

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
Presao sam sve nastavke GTA do sad osim Vice Citya, imam problema sa misijama gde se leti jer helikopter ili avion uopste ne reaguje na komande za povecanje ili smanjenje visine, da li je neko imao slicnih problema i da li postoji cheat da preskocim problematicne misije...
 
jesam malo menjao konrole ali sad sam uzeo i sve vratio na default i opet nece.
problem je u tome sto mogu samo da skrecem ali ne i da penjem i spustam avion/helikopter, kao da mu te komande fale. presao sam san andreas i tamo sam razbijao letenje a ovde ne mogu da se odlepim od zemlje...:shock: pomagaj, bacicu kom kroz prozor!!!
 
desno na tastaturu, numericku (gde su brojke :D ), tamo se upravlja za helikopter....ja sam se mucio kada sam igrao pre neku godinu dok nisam od nervoze lupio tamo, i helikopter poleteo, gle chuda ;)
 
lol ja mislim da je prvi deo samo za ps zato ne lupaj maxo. HEMI 426 jel ti nije palo na pamet da procitas uputstva za misiju? meni jasno pise za "demolition man" da pritisnem W za gore, S za dole, 9 za napred i 6 za nazad! to tako mnogi se kao kurce kao sta ima da citam, ja sve znam al prc! uvek citajte uputstva ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top