prinudjena sam....

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
da otvorim jednu ovakvu temu, posto sam samo radoznalo zensko i mnogo me znaimaju vasi odgovori. pitanje nije ko gde sta i kako voli vec:
kakve su razlike u intenzitetu orgazma (ako razlike postoje), kada se svrasava na i u razlicitim mestima? pitanje je, naravno, namenjeno muskom delu foruma, mada i devojke kao i ostali (neopredeljeni), mogu da daju svoje misljenje.
dakle, da li vam bude jaci orgazam ako znate da cete svrsiti devojci u usta? ili negde drugde? da li je to uopste povezano?
 
Nije. Nemoj da se primaš Novalsta.
A jel tebi jači orgazam ako znaš da je u tebi bogat frajer, osvajač zlatne medalje, šef
ili lokalni klinac što gluvari na klupi. Ako mi ne odgovoriš, biću prinuđen i ja.
 
ja sam probala da sve to sagledam iz muskog ugla, ali nema sanse. mislim, ako ejakulirate u usta, na stomak, u ruku, po obrazu, u saksiju, na zid, u uvo, da li to pravi bitnu razliku pri orgazmu? kapiram da je to pre svega psiholoski domen, mnogo manje fizicki osecaj, ali ali.....:(
 
NovaIsta:
da otvorim jednu ovakvu temu, posto sam samo radoznalo zensko i mnogo me znaimaju vasi odgovori. pitanje nije ko gde sta i kako voli vec:
kakve su razlike u intenzitetu orgazma (ako razlike postoje), kada se svrasava na i u razlicitim mestima? pitanje je, naravno, namenjeno muskom delu foruma, mada i devojke kao i ostali (neopredeljeni), mogu da daju svoje misljenje.
dakle, da li vam bude jaci orgazam ako znate da cete svrsiti devojci u usta? ili negde drugde? da li je to uopste povezano?

mislim da normalno sve nas pali kad svrsavamo na licu,po licu, u usta,ili cak mozda na grudima, tako da verovatno i orgazam bude veci i jaci... :wink: :lol:
 

Back
Top