imam problem...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lilu_fel

Zainteresovan član
Poruka
240
Ljudi,ajde mi pomozite..imam 14 god. i u zadnje vreme(ovo leto) su poceli da me muvaju tipovi od 20 god!!!!!!!!!!! :shock: :shock: Kada im kazem koje sam godiste i to oni mi ne veruju..Otkacila sam ih sve i zbrisala kuci(to je bilo na moru)..ovde se desava isto...NE ZNAM STA DA RADIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused:
 
lilu_fel:
Ljudi,ajde mi pomozite..imam 14 god. i u zadnje vreme(ovo leto) su poceli da me muvaju tipovi od 20 god!!!!!!!!!!! :shock: :shock: Kada im kazem koje sam godiste i to oni mi ne veruju..Otkacila sam ih sve i zbrisala kuci(to je bilo na moru)..ovde se desava isto...NE ZNAM STA DA RADIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused:


podaj im se :D
 
A koji je tacno tvoj problem? :confused:
Lepo im kazes: "nisam zainteresovana ili ne svidjas mi se ili volim drugog" i oni ce da ohlade.
Nisu ni oni nenormalni iako neki mozda tako izgledaju ;-)
 
gossca:
A koji je tacno tvoj problem? :confused:
Lepo im kazes: "nisam zainteresovana ili ne svidjas mi se ili volim drugog" i oni ce da ohlade.
Nisu ni oni nenormalni iako neki mozda tako izgledaju ;-)
moj problem je sto trce zamnom ko ludi..ja sve to njima kazem a oni ko budale..pa **** te...ja klinka oni misle imam 18.god.. :shock: :shock: :shock:
 
lilu_fel:
moj problem je sto trce zamnom ko ludi..ja sve to njima kazem a oni ko budale..pa **** te...ja klinka oni misle imam 18.god.. :shock: :shock: :shock:
Ma ne slusaj ti ove s foruma... oni nemaju strpljenja i razumevanja za ozbiljnost tvoje situacije... :lol:

Ja mislim da je Rasta tvoj covek... znas ono muskarac je, recice ti prave stvari... i tako... :-D

Znas kako, neka oni trce kako trce, a ti uvek za metar ispred... ;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top