KOSOVO - ŽRTVA PREDUMIŠLJAJA RUSKE DIPLOMATIJE

Moreplovka....

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.023
Rusija preko pitanja nezavisnosti Kosova, želi da pripremi silovit diplomatski napad usmeren protiv mira u Evropi i da sprovede najneodgovorniju ikada viđenu zaveru u istoriji svetske diplomatije i politike, a ova zaverenička ideja je iznela na videlo sanjarski i krajnje opasni apsurd koji se naziva - ruski staljinizam. Kao što je iz istorije poznato ne treba strahovati od Rusije, jer je istorijski posmatrano ona uvek bila slaba i zavisila je od drugih i, bez obzira na razvoj koji doživljava u poslednje vreme, ona je ipak na istoj liniji negativnog ekonomskog siromaštva. Međunarodna zajednica, odnosno SAD i EU treba da se pripreme i da započnu «krstaški» pohod protiv Rusije, koji treba da bude diplomatski i ekonomski a ne ratni, tako da ona bude stavljena pred svršen čin i time da prihvati da se povinuje i odustane od demonskih i neopravdanih interesa koje ima u svetu. (Tanjug)
 
Moreplovka....:
Međunarodna zajednica, odnosno SAD i EU treba da se pripreme i da započnu «krstaški» pohod protiv Rusije, koji treba da bude diplomatski i ekonomski a ne ratni, tako da ona bude stavljena pred svršen čin i time da prihvati da se povinuje i odustane od demonskih i neopravdanih interesa koje ima u svetu. (Tanjug)

Ruski interesi su "demonski i neopravdani", a američki da pobiju stanovnike Faludže u Iraku fosfornim bombama , u Srbiji da gađaju vozove i autobuse je opravdano.

Moderatore briši ovo i banuj ovu budalu
 
inagadadavida:
Rusi nisu nikada nista i nikoga odbranili.......koga su oni branili , Kinezi ga hranili........
Najgore sto bi moglo da se desi Srbiji, je da po prvi put u istoriji Rusi uspeju da izigraju i nadmudre zapad, i da Kosovo , sa sve siptarima ostane u Srbiji..........

Najverovatnije ce tako i biti.Sumnjam da cemo od Rusije nesto dobro videti.
 
Rudigudidudi otkud sad to...zar ne treba text da ide"Rusi ce nas svakako izigrati,bla,bla,bla...pitanje nezavisnosti je pitanje dana,bla,bla,bla,...treba prihvatiti realnost bla,bla,bla..."
Konfuzan si.
Konsultuj partiJsku centralu pre nego shto krenesh u avanture zvane "sopstveno mishljenje"...ne ide ti bash od ruke.
 
Derer:
Rudigudidudi otkud sad to...zar ne treba text da ide"Rusi ce nas svakako izigrati,bla,bla,bla...pitanje nezavisnosti je pitanje dana,bla,bla,bla,...treba prihvatiti realnost bla,bla,bla..."
Konfuzan si.
Konsultuj partiJsku centralu pre nego shto krenesh u avanture zvane "sopstveno mishljenje"...ne ide ti bash od ruke.

Ne znam sta kaze partijska centrala, ali ja licno bi sutra potpisao odcepljenje Srbije od Kosova.........a Ruske vlasti??.....pa ta bagra nikada nije ni svom narodu nije pruzila nedelju dana srece, od nastanka te zlosrecne drzave , pa sve do danas.......a kamoli nekome drugom
 
inagadadavida:
Ne znam sta kaze partijska centrala, ali ja licno bi sutra potpisao odcepljenje Srbije od Kosova.........a Ruske vlasti??.....pa ta bagra nikada nije ni svom narodu nije pruzila nedelju dana srece, od nastanka te zlosrecne drzave , pa sve do danas.......a kamoli nekome drugom
Moram da te obavesttim na tvoj veliki shok da josh uvek nisi na chelu ove drzave..ali sad ce to...lepo je biti tako optimistichan.
 
inagadadavida:
Ne znam sta kaze partijska centrala, ali ja licno bi sutra potpisao odcepljenje Srbije od Kosova.........a Ruske vlasti??.....pa ta bagra nikada nije ni svom narodu nije pruzila nedelju dana srece, od nastanka te zlosrecne drzave , pa sve do danas.......a kamoli nekome drugom
И ми би теби потписали снртну пресуду.
Ма зезам се.... коме треба парче папира!?
 
Moreplovka....:
Rusija preko pitanja nezavisnosti Kosova, želi da pripremi silovit diplomatski napad usmeren protiv mira u Evropi i da sprovede najneodgovorniju ikada viđenu zaveru u istoriji svetske diplomatije i politike, a ova zaverenička ideja je iznela na videlo sanjarski i krajnje opasni apsurd koji se naziva - ruski staljinizam. Kao što je iz istorije poznato ne treba strahovati od Rusije, jer je istorijski posmatrano ona uvek bila slaba i zavisila je od drugih i, bez obzira na razvoj koji doživljava u poslednje vreme, ona je ipak na istoj liniji negativnog ekonomskog siromaštva. Međunarodna zajednica, odnosno SAD i EU treba da se pripreme i da započnu «krstaški» pohod protiv Rusije, koji treba da bude diplomatski i ekonomski a ne ratni, tako da ona bude stavljena pred svršen čin i time da prihvati da se povinuje i odustane od demonskih i neopravdanih interesa koje ima u svetu. (Tanjug)
Овај текст је, врло благо речено - БОЛЕСТАН.

Али, пошто знамо да заправо није последица болесног ума, већ крајње злонамерног, онда нам је све јасно.

И о "ауторима", као и о оном ко га поставља.
 
Norma Kampl:
Овај текст је, врло благо речено - БОЛЕСТАН.

Али, пошто знамо да заправо није последица болесног ума, већ крајње злонамерног, онда нам је све јасно.

И о "ауторима", као и о оном ко га поставља.

A objasni kakvu zlu nameru ti ovde vidis?Rusija ce pomoci da Kosovo ostane u Srbiji?
 
Svi zaboravljate silne donacije i kredite koje uzimamo od te EU.Svi vi zaboravljate mrtvu privredu i Srpske tajkune kojima odgovara da se Srbija zatvori.Nedate kosovo?E, pa lepo i nemorate da date.Samo, recite mi ako bi nam ga ta ista E.U. nekim cudom i ostavila , ko bi dao posao tom narodu dole? Ne zaboravite to je 2 miliona ljudi od cega vishe od pola mladih.Potrebni su krediti, i ogromna sredtva da se Kosovo pokrene.Od cega biste vi dragi moji to uradili? Da li bi vashi (i moji) tajkuni zaposlili Albance, ili bismo i dalje traziti kredite ...samo od koga ako nam ne treba ni ta Evropska Unija ni te U.N. Ne treba nam niko! Sedecemo sa Kosovom i jesti korenje...cija li to beshe floskula??? Jednog od bivshih vazala S.M. !! Ne vidim nikakve promene ni u politici danasnjih vazala V.Kostunice.Kosovo je izgubljeno za Srbiju, a Srbija izgubljena sa Kosovom-ako vam to nije jasno recite zbogom svim nadama za neki pristojan zivot vase dece i pokolenja koja dolaze.Prokockashe tu buducnost ovi ovde sto neguju machke i 'machke u dzaku' koje Srpska raja i dalje tako retardirano kupuje.Ponekad ne mogu da verujem koliko je tu naroda neinformisano i kratke pameti i kako dalje od Guche ne vide.Ako mislite da preterujem, setite se Albanije koja je bila izolovana pola veka i zavrshila maltene u srednjem veku.Zar i vi zelite da vasha deca sede u srpskom kavezu i slusaju ceo zivot o nekadasnjoj velicini Srbije koja ce opet biti velika????
 

Back
Top