Zamisli ovakvu Srbiju......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Zamisli, makar na kratko, ovakvu Srbiju......... :D :D :D

Mađari videli ajkule

Mađari videli ajkuleVaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je titulu u Svetskoj ligi pošto je danas u finalu završnog turnira u Berlinu savladala olimpijskog prvaka Mađarsku sa 9 prema 6 (2:2, 4:1, 2:1, 1:2).

Đoković: Ovo je bolje od sna


Đoković: Ovo je bolje od snaNovak Đoković zvanično još nije najbolji teniser sveta, ali od sinoć ne postoji nijedan vrhunski igrač kojega nije pobedio i to mu daje za pravo da kaže da je sada uveren da će pre ili kasnije ostvariti cilj koji je sebi postavio - da postane broj jedan na ATP listi.

Ivanović: Novak me inspirisao

Ivanović: Novak me inspirisaoAna Ivanović je u Los Anđelesu osvojila drugi turnir u ovoj sezoni pobedivši u finalu Los Anđelesa Ruskinju Nađu Petrovu rezultatom 7:5, 6:4, a posle tog meča izjavila je da joj je inspiraciju za taj duel dao Novak Djoković.

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šesta

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šestaKošarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Univerzijade u Bangkoku, pošto je danas u drugom kolu Grupe "L" savladala Rusiju sa 77:62 (9:16, 21:11, 18:8, 29:27).


Zamisli ovakvu Srbiju.......Srbiju gde nema Velje, Voje, Ratka , Borisa , Tome , Vucica...............i naravno Dzeja......... :roll:
 
Derer:
Jaaaao...blago nama.:)
A Cheda verovatno u toj zamishljenoj Srbiji je Patrijarh?:D
Da, patrijarh narkomana!


@ingadudlajmiga
Uradi nesto za svoju nervozu
smiri drhtanje
budi kao valentino
ne kolebaj se

Nema vremena za bolju buducnost
nema vremena da predahnes
nema vremena da zivis jos jednom
nitko vise nije mlad
.......................................................

Pljuni na svoju facu i postani covjek
nek' se cuje i tvoja rijec
pljuni na svoju facu, pljuni u oci
ne zabusavaj
 
inagadadavida:
Zamisli, makar na kratko, ovakvu Srbiju......... :D :D :D

Mađari videli ajkule

Mađari videli ajkuleVaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je titulu u Svetskoj ligi pošto je danas u finalu završnog turnira u Berlinu savladala olimpijskog prvaka Mađarsku sa 9 prema 6 (2:2, 4:1, 2:1, 1:2).

Đoković: Ovo je bolje od sna


Đoković: Ovo je bolje od snaNovak Đoković zvanično još nije najbolji teniser sveta, ali od sinoć ne postoji nijedan vrhunski igrač kojega nije pobedio i to mu daje za pravo da kaže da je sada uveren da će pre ili kasnije ostvariti cilj koji je sebi postavio - da postane broj jedan na ATP listi.

Ivanović: Novak me inspirisao

Ivanović: Novak me inspirisaoAna Ivanović je u Los Anđelesu osvojila drugi turnir u ovoj sezoni pobedivši u finalu Los Anđelesa Ruskinju Nađu Petrovu rezultatom 7:5, 6:4, a posle tog meča izjavila je da joj je inspiraciju za taj duel dao Novak Djoković.

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šesta

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šestaKošarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Univerzijade u Bangkoku, pošto je danas u drugom kolu Grupe "L" savladala Rusiju sa 77:62 (9:16, 21:11, 18:8, 29:27).


Zamisli ovakvu Srbiju.......Srbiju gde nema Velje, Voje, Ratka , Borisa , Tome , Vucica...............i naravno Dzeja......... :roll:

Ova mi se vise svidja...
 
KoscheiBesmertnii:
Da, patrijarh narkomana!


@ingadudlajmiga
Uradi nesto za svoju nervozu
smiri drhtanje
budi kao valentino
ne kolebaj se

Nema vremena za bolju buducnost
nema vremena da predahnes
nema vremena da zivis jos jednom
nitko vise nije mlad
.......................................................

Pljuni na svoju facu i postani covjek
nek' se cuje i tvoja rijec
pljuni na svoju facu, pljuni u oci
ne zabusavaj

Pazi ga ovaj............. :D :D :D .........Chetnik repuje.....***** te, domacine :D :D
Da te sada vide prikani iz Guche......ccc
 
Кад не би било ово:

Zamisli ovakvu Srbiju.......Srbiju gde nema Velje, Voje, Ratka , Borisa , Tome , Vucica...............i naravno Dzeja.........

... не би било ни ово:

Mađari videli ajkuleVaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je titulu u Svetskoj ligi pošto je danas u finalu završnog turnira u Berlinu savladala olimpijskog prvaka Mađarsku sa 9 prema 6 (2:2, 4:1, 2:1, 1:2).

Đoković: Ovo je bolje od sna

Đoković: Ovo je bolje od snaNovak Đoković zvanično još nije najbolji teniser sveta, ali od sinoć ne postoji nijedan vrhunski igrač kojega nije pobedio i to mu daje za pravo da kaže da je sada uveren da će pre ili kasnije ostvariti cilj koji je sebi postavio - da postane broj jedan na ATP listi.

Ivanović: Novak me inspirisao

Ivanović: Novak me inspirisaoAna Ivanović je u Los Anđelesu osvojila drugi turnir u ovoj sezoni pobedivši u finalu Los Anđelesa Ruskinju Nađu Petrovu rezultatom 7:5, 6:4, a posle tog meča izjavila je da joj je inspiraciju za taj duel dao Novak Djoković.

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šesta

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šestaKošarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Univerzijade u Bangkoku, pošto je danas u drugom kolu Grupe "L" savladala Rusiju sa 77:62 (9:16, 21:11, 18:8, 29:27).
 
inagadadavida:
Dakle , logikom chetnika - repera, Voja i Velja su zasluzni za Noletovo osvajanje Mastersa,
A Ratko Mladic, ima ogromne zasluge za uspehe nasih vaterpolista........

:D :D :D :D :D

@ingadudlajmiga

kako si glup
kako si ohol dragi moj
sudis o mojim osjecanjima

kako si ruzan u svojoj
nezrelosti dragi moj
izvjestacen
bijesan
neshvacen

na tvome licu praznuje
veliko nista
i da zivis tisucu godina
neces uspijeti
daleko si ti od istine
 
@ingadudlajmiga


Iza prozora nemirnog sna
osjecam njihove sijene
gledam kako kroz zidove plesu
kurvini sinovi

Zatvori gubicu nije vrijedna zanata
istresi gorcinu do kraja
na strateskim mjestima njihovi ljudi
kurvini sinovi

Lutke od krvi i bez trunke ideja
ubice na cesti
losa noc, bijezim iz grada
oni dolaze

Kurvini sinovi

Otisao sam daleko od krajnjih granica
more je uzimalo od neba
na drugoj strani znaci oluje
vidio sam kako plaze u tami

Hladna noc pred velike dogadjaje
ne zelim vise da se sjecam
znali su gdje ce me naci
kurvini sinovi
 
KoscheiBesmertnii:
@ingadudlajmiga

Amerika nije rad i znoj
postoje Hollywood i Frankie boy
Disneyland, baseball i rock'n'roll

Vrijeme ocaja, vrijeme nade
jedni ruse a drugi grade
prolaze ratovi, padaju vlade
Pitove ruke vise nisu mlade


U luci, u rudniku, na farmi
Pitove ruke više nisu mlade
Šezdeset godina
za dolar rade...

Pomislih na čas da slušaš narodnjake obzirom šta pišeš...
 
KoscheiBesmertnii:
@ingadudlajmiga

Sretan sam sto osjecam
da nisam kao drugi
ne zatupljuju me medijima
u podsmijehu sam prvi

................................................

Poljubi me, poljubi me
poljubi me, ravno u dupe


Nema onih na svoju ruku
Joj što nam se osladila vlast
Tup im mozak a veliko tijelo
Dobro gоvno sakriva mrak,
pazi kad hodaš da ne staneš na nj'
A sad ti spokoj
od sveg srca želim...

p.s. zna se kome je Džoni namenio ove stihove...

 
inagadadavida:
Zamisli, makar na kratko, ovakvu Srbiju......... :D :D :D

Mađari videli ajkule

Mađari videli ajkuleVaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je titulu u Svetskoj ligi pošto je danas u finalu završnog turnira u Berlinu savladala olimpijskog prvaka Mađarsku sa 9 prema 6 (2:2, 4:1, 2:1, 1:2).

Đoković: Ovo je bolje od sna


Đoković: Ovo je bolje od snaNovak Đoković zvanično još nije najbolji teniser sveta, ali od sinoć ne postoji nijedan vrhunski igrač kojega nije pobedio i to mu daje za pravo da kaže da je sada uveren da će pre ili kasnije ostvariti cilj koji je sebi postavio - da postane broj jedan na ATP listi.

Ivanović: Novak me inspirisao

Ivanović: Novak me inspirisaoAna Ivanović je u Los Anđelesu osvojila drugi turnir u ovoj sezoni pobedivši u finalu Los Anđelesa Ruskinju Nađu Petrovu rezultatom 7:5, 6:4, a posle tog meča izjavila je da joj je inspiraciju za taj duel dao Novak Djoković.

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šesta

Košarkaši Srbije pobedili Rusiju, Sonja Stolić šestaKošarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Univerzijade u Bangkoku, pošto je danas u drugom kolu Grupe "L" savladala Rusiju sa 77:62 (9:16, 21:11, 18:8, 29:27).


gde nema CEDE, BEBE, KANDICKE, VUCO, MICICKE, KORACA..


zamislite....
 

Back
Top