Brendovi

Od kola volim Audi,nekako mi je klasika mafijaski...al mora da bude crni Q7!
Od garderobe strasno patim,nikad nemam dzeparca,a obozavam skupe stvari,jbg..... :-D
 
ooo..najbolje je kad neko krene da se proserava gucciju i tako tome....uuu, jea, ti si faca...
converse ofc. 8)
i...od nasih nije los time out....
mislim, sto se moze naci na ovim prostorima...strano....
hmm..... gap i levis...
 
Chini mi se da TimeOut nije nash nego cheshki, poljski... tako neshto. (;
Inache oni imaju prelepe stvari, ali materijal im je... :| ja sam zimus qpila sjuper majicu na rozo-ljubichaste shtrafte (:P) i to je toliko tanak i nekvalitetan pamuk da je posle par pranja zrela za brisanje prashine... A druga majica ima neki poludeli shav. ;p

Ajd ja sad da odgovorim...
Apsolutno ne patim od marke, iliti brenda, kako vidim da se moderno kazhe...
Kad volim da odem u neq prodavnicu to je zato shto znam da imaju okej stvari kojima sam bila zadovoljna. Tako sam pre npr. dve godine obozhavala Maxers, dok sad ne pamtim kad sam poslednji put pazarila neshto kod njih... a, da, pamtim, pred matursq exqrziju - znachi, pre skoro godinu dana. Isto tako volim u inostranstvu da odem do H&M-a, zato shto imaju preeedrkane stvarchice.

Sad bih ja nastavila o stilu oblachenja al to nije tema pa zavrshavam. :P

E, da... volim swatch satove... (((: al' trenutno nemam nijedan. To jest, oba su mi davno otishla u peMziju. Nadam se da cju poqpiti koji evro od bake&dede na rachun upisa na fax, kad odem u 'Rvatsq, pa uzeti neki fin saticj.
 
sofffy:
fak.fak.fak.



Converse.
8)
Inache,ne volim shopping,volim ga sada ovde dok sam u Americi(nije bash da ga obozavam,ali mi nije teshko da odem),zato shto ima par prodavnica koje su 1oo % moj ukus i uglavnom tu kupujem.Mislim da u Bg ima previshe kich radnji(...hmmm ili jednostavno ima previshe radnja koji ne odgovaraju mom ukusu?),tako da ne-ne volim da kupujem,niti imam zivaca za to.
 
Dejan 90:
Da li patite od shoppinga,da li ste pristalica skupe garderobe,kola,nakita,bla,bla,bla,i ako da koji je brend po vama najbolji?
Da li patim od shopinga?
NE!
Otprilike kupujem sebi stvari 2 puta godisnje, posle rodjendana i oko Nove godine kad jedino imam para...
I od tog shopinga volim samo kad se vratim kuci i legnem da odmorim...
U principu ne volim da dajem previse na garderobu, ali ima slucajeva kad se ispruzim poprilicno...
Na Brendove obracam paznju (govorim konkretno o odeci), ali nisu neophodni... stvar je u tome sto me pojedine marke nisu izneverile i uvek su same sebe isplatile npr: T.Hilfiger, Benetton, Tom Tailor, Levis itd...

Sto se ostalih stvari tice tu mi marke apsolutno nisu bitne!
 
Shinoda:
Da li patim od shopinga?
NE!
Otprilike kupujem sebi stvari 2 puta godisnje, posle rodjendana i oko Nove godine kad jedino imam para...
I od tog shopinga volim samo kad se vratim kuci i legnem da odmorim...
U principu ne volim da dajem previse na garderobu, ali ima slucajeva kad se ispruzim poprilicno...
Na Brendove obracam paznju (govorim konkretno o odeci), ali nisu neophodni... stvar je u tome sto me pojedine marke nisu izneverile i uvek su same sebe isplatile npr: T.Hilfiger, Benetton, Tom Tailor, Levis itd...

Sto se ostalih stvari tice tu mi marke apsolutno nisu bitne!
Па прилично се испружиш... Поготово за Т.Х. (: Панталоне испод 10.000 нема значи (:
 

Back
Top