Gde pecati?

Gde volite da pecate

  • Reke

  • Jezera

  • Bare

  • Kanali

  • More

  • Tamo gde ima ribe

  • Tamo gde je mirno

  • Tamo gde nema čamaca

  • Tamo gde nema ljudi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Hvala Devilman,Ja sam iz Bgd-a,ali bi išao sutra samo ne znam gde,kažu trenutno ništa i nigde ne radi,to oko Kragujevca mi je malo dalje mada ni to nije problem kad bi tačno znao gde je,lako je truditi se kad znaš gde ići.Uglavnom imamo mesta,mada je još uvek rano pa bi probao neko novo mesto,ako imaš nešto ok šibni mi fon ili pp pa da probamo nešto da se organizujemo.
Poz!
 
Gulum,ako imas kartu Srbije na njoj se vidi Knic.To je mozda 10-20 km od Kragujevca.Ima tamo mesta dobra.Kod mosta imas 5-6 dobrih mesta.Gledaj da pecas tamo gde nije kamenjar,gde je ravno.Nemoj ici u kamenjar jer ima zmija.Raspitaj se malo tamo na jezeru.Pitaj neke ljude gde mozes da pecas,ili idi tamo gde ima ljudi.Mozemo neki vikend da se organizujemo,pa da zajedno dodjemo na Knic.POZZ
 
Hvala Devilman,kako riba ovde radi moraću da se odmetnem malo dalje,definitivno su ove vode ovde u deficitu sa ribom,desi se da neko nešto upeca i kao,, ma daj ima ribe,, ,međutima to postaje sve ređe.Uglavnom je sve to sitna riba i nezaobilazni cverglan od kojeg mi se povraća,tako da ako ga tamo nema dolećem.Ozbiljno mislim ako ima neko ok mesto oko Trstenika i da šljaka riba nije problem da se organizujemo,šta fali malo druženja.
Poz!
 
I ovde sad slabije radi riba,ali bice.Morava nesto pobesnela,veliki vodostaj.A na barama Cverglana ima uvek mada mozes da ga zaobidjes da pecas bodorku i Karasa.Kada bude pao malo vodostaj Morave,bice super,a ja sad deljem bodorke krupne na barama,a Cverglan udara ali sta cu..A kada idem da pecam na bare nosim samo najeftinije stapove,jer meni ne trebaju neki dobri stapovi da bih pecao bodorku.Ponesem rostilj i uzivam.Pozz
 
Uzgred,skupim drustvo i cepam.A ako ti dolazis da se cujemo da ti pokazem malo mesta,samo kada malo opadne vodostaj morave.Jel imas MSN?

Imam Msg live,izvini nisam išao na Krstu dugo zbog posla pa nisam ni video poslednji post.Šta ćeš mora se radi da bi se pecalo kad dođe vreme.Poslaću ti adresu na pp,pa kad si lsobodan ti me cimni naravno ostavi i ti tvoju adresu.Nemam kući komp tako da mogu samo sa posla da ćaskam.
Poz.!
 
Prosli vikend sam bio po vojvodini,tacnije u becej kod rodjaka i pecao sam na kanalu,posto je tisa bila velika.Na kanalu jede pre svega babuska krupna i poneki saran samo manjih dimenzija.Pecao sam na kukuruz pomesan sa aromom mentola i na boile(kupljene).Hranu neku za Sarana i babusku,na aromu vanila.Probao sam i na tisi sledeceg dana na hranilicu,imao sam dosta lepih primeraka krupne deverike.Pecao sam tamo gde kuva voda.Nadam se da sam bio od pomoci!!!
B I S T R O
 

Back
Top