Nemogu......

Jooockey:
Sve vas volim i seksam......pa ovo je valjda "LjiS"

PS Ko ste vi svi? Gde su oni od pre?......blah
ko si ti? jooockey ili joockey ili jockey... mislim, jasno mi je da si jooockey, ochito je, ali bilo vas je nekolicina... stari se, postajem senilan...
e, nemoj mene... iako volish i seksash... ili to volish da seksash?... jes, sada o5 treba ulagati i upinjati se da te primete... nema smisla... ipak si zalutao, jel da?
 
Artinve:
ko si ti? jooockey ili joockey ili jockey... mislim, jasno mi je da si jooockey, ochito je, ali bilo vas je nekolicina... stari se, postajem senilan...
e, nemoj mene... iako volish i seksash... ili to volish da seksash?... jes, sada o5 treba ulagati i upinjati se da te primete... nema smisla... ipak si zalutao, jel da?
Ajajaj.....ima nas ko pleve....reko sam da necu vise da dolazim......sad cu da izvadim modem i da ga bacimmmm..............aj/..
 
Jooockey:
Ajajaj.....ima nas ko pleve....reko sam da necu vise da dolazim......sad cu da izvadim modem i da ga bacimmmm..............aj/..
josh si tu... dugo sam se mislio da li da ti odgovorim, jer ako uchinim isto, i nastavimo da se prebacujemo, osta ti... ali izgleda da si tu, pa shto da ne.... samo, ne znam shta bih ti prich'o...
gde su?... pa, kako ko... uglavnom i nemam informacije... ali neki banu, neki su se prenikovali... svashta-neshto...
ne mozh pohvatati ako nisi redovan, a o5, pogledash par epizoda i sve ti bude jasno...
i tako... od najvazhnijih deshavanja bih istakao da su se Horhe i Pelegrina konachno uzeli, potom i razveli... ma, po'vatacjesh ti vecj....
 

Back
Top