G tacka kod muskarca

G tačka

Iako mnogi pod upitnik stavljaju postojanje ženske G-tačke, retko koji muškarac zna da je i on ima. Možda na malo nezgodnom mestu, ali ipak postoji. Gde? Sećate se "Poslednjeg tanga u Parizu" i Brandovog neobičnog zahteva? Da, baš tamo. Unutar njegovog rektuma je malo mesto koje se lako može dosegnuti prstom ili palcem, a osetićete ga kao tvrd, neobrađeni lešnik. Budete li dobro izmasirali "lešnik", vaš partner će biti itekako srećan.



Izguglala ... nego, kakav je to obradjen leshnik? :) Kad mu se skine ljuska, verovatno.
 
Та Г-тачка је запрво простата, која може да се напипа, тј. масира преко ректума. То је одавно познато и користи се у медицини, мада не често.
 
Probala sam to izmedju, od spolja da napipam bivsem, nije nista rekao, te verovatno nisam pogodila the spot.

haha Isto .. samoj sebi sam izgledala blesavo koliko sam pipkala taj deo, pritiskala razlichitim intenzitetom .. a reakcija uobichajena, chovek mora da se pitao shta radi ova .. dok mu nisam kasnije objasnila shta sam trazila .. posle sam probala kod josh nekoliko likova i na kraju odustala od pretrage, bar spolja. A iznutra, mozda jednom, nekada.

Nego, Hard, je l` se kod tebe to pipa/napipava/reagujesh?
 
Trebalo je više da je se potrudite.
Pravilnom stimulacijum moje G spot, doziveo sam neverovatan orgazam, toliko da me je
na kraju i ozbiljno zabolelo, izmešali su se osećaju zadovoljstva i bola, i zahvalio sam se
tadašnjoj i zamolio je da više ne radi to.
Eto sad vidite malo kako je nama kad radimo praktičnu iz 'Kama - Juče, Danas Sutra' ,
a u školi učili primenjeni marksizam iz 'Radničko Samoupravljanje - Juče, Danas, Sutra'.
 

Back
Top