Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Новак је победио Федерера уз велику подршку масе навијача обучених у црне униформе са малим брчићима који су Федерера декомцемтрисали нацистичким поздравима а полицију напали моћним гестаповским каменицама.
Након интервенције специјалних јединица полиције, Српски нацисти су похапшени.
Тениска федерација заседа расправљајући да забрани Српским тенисерима да учествују на даљим такмичењима.

ТЕТОВАЖА.

Новал Ђоковић је приликом меча отворено показивао своје нацистичке склоности показујући тетоважу имена извесне женске особе, за коју није тачно утврђено којој СС јединици је припадала, али је сигурно да су мирни посматрачи меча били згрожени овим његовим поступком.

ИЗНАЦИТИ СРБЕ

"Ја као председник светске тениске асоцијације јасно осуђујем дивљање Српских нацистичких хулигана на овом тениском мечу. јасно је да је Новак Ђоковић ности бели доњи веш као симбол беле расне суперматије Срба, и тиме увредио све присутне на мечу који су били других раса. Са друге стране одбијам гласине да су федерерове браон гаће биле беле на почетку меча. Опет ово је још један од доказа нацизма Срба, што ја који сам као младић био припадник СС- јединица у Аушвицу најбоље знам, и стога жестоко осућујем"- изјавио је председник светске тениске асоцијације Адолф Х., у изјави за ЦНН непосредно после меча.

http://www.cbc.ca/sports/story/2007/08/12/tennis-rogerscup-menfinal.html
 
Derer:
Nije to smeshno to su ozbilje stvari!
Sad ce Nesha taxista da ti objasni u kojoj je to istoriJksoj korelaciji sa Vajmarskom republikom i Fashizmom u Srbiji.

Када сам јуче осудио оног нацисту Давидовића, хето је да умре. Процесор није могао да обради тај податак, није био програмиран...
 
minos:
Jel istina da je Nole nakon meca rekao da su Srbin i Hrvat isto?

Када су му честитали представили су га као Хрвата, а он се нашалио , Србин, Хрват то вам је исто...
Иронично, наравно.
:lol:
 
Alekasandar3:
Када су му честитали представили су га као Хрвата, а он сенашалсио, Србин, Хрват то вам је исто...
Иронично, наравно.
:lol:


da da ironicno kako da ne!!! samo se vi tesite!!!!
 
i ja mislim da je polu srbin polu hrvat :)
zoom.php
 
Derer:
I Drazenu Petrovicu je otac Srbin pa se on nije izjashnjavao kao Srbin..aj ne lupaj..da se oseca kao Hrvat za njih bi igrao.
A ko je govorio o osećanju i kako se izjašnjava Đoković?
Pa da je neko Acu Petrovića predstavio kao Srbina, on bi to sa gnušanjem odbijao, napravio neviđen skandal. Đoković se nasmejao, nije bilo ironije, a izjašnjava se kao Srbin, ali se verovatno kao ovaj gore pomenuti ne stidi nacionalnosti svog drugog roditelja.
 

Back
Top