NE MOGU DA NADJEM 1 STRIP NI NA GOOGLEU.POMOC!

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.084
Kao klinac imao sam povecu knjigu sa stripovima.Ovaj sto pokusavam da nadjem je totalno smesan i ne znam da li je parodija ili ozbiljno crtan.
Radi se o formuli 1 ili bar formuli.Tu su 2 glavna lika:BRAD FORMAN I LUIDJI SOLA.Ovaj prvi je pozitivan lik a drugi negativan.
Njih dvojica se dakle kolju,doslovno,za prvo mesto u sampionatu formule a Luidji ce sve uciniti da stigne do pobede.E sad tu na izgled nema nicega zanimljivog dok se ne vide slike i dogadjaji.
Npr.Na jednoj od trka Formanu puca osovina jednog tocka.Odustaje od trke,ulazi u boks,ali njegov shef ne moze to da dozvoli,uzima veliki cekic,udara po osovini i ona se idealno ispravlja pa cak i pukotina se spaja kao da ju je vario najbolji majstor na planeti.
Onda.Tokom jedne od trka nebo je tmurno.Ocekuje se kisa ali nije sigurno.Sola stavlja pneumatike za suvo,a Forman naravno za kisu (kao da nisu da to urade u boksu za vreme trke ako bude potrebno).No dobro.Sola napravi 25 MINUTA!!! vodstva nad Formanom,ali nesto se desava.Pocela je kisa.Dok se Sola sada celo vreme klize po stazi,Forman ga ipak stize i pobedjuje trku.
Onda.Pre jedne od trka,Sola tokom veceri ulazi u garazu gde je parkiran bolid Formana.Vadi alat iz torbice,osvrce se da nema nikoga i reze Formanu kocnice na bolidu.I ovaj tokom sutrasnje trke (kao da se nije zagrevao) izleti ili tako nesto ne secam se,sa staze.
Onda.Posle neuspesnih trka Forman dobije otkaz od ekipe i gubi sponzore,ali odlucuje da SAM!!! napravi bolid.Uspeva da ga sklopi za sledecu utrku,takmici se sam!!!,i pobedjuje tu trku i vraca se u stari tim.
Ima tu josh svacega ali se ne secam vishe.Strip je ludnica,ali ga ne mogu naci ni na googleu.Ako iko zna o ovome nesto ili nadje nek me obavesti STO PRE!STRIP JE KONZA!
 

Back
Top