Забрањен митинг против исламизације Европе

Spencer

Ističe se
Poruka
2.035
Градоначелник Брисела је забранио митинг против исламизације Европе који је требао да се одржи 11. септембра. Наводно, није могао да гарантује безбедност.

http://sioe.wordpress.com/2007/08/09/the-eu-staggers-what-of-our-citizens-rights/

Толико о слободи изражавања у ЕУ.
 
Obersturmfuehrer:
ne znam sta je tu smesno ili cudno, pa i ovde kod nas je sloboda izrazavanja "na nivou"....

Па управо је то и СМЕШНО - јер када и ако "униђемо у Јевропу" има да ЗАБРАНИМО демократску слободу изражавања коју сада имамо...... :lol:
 
Spencer:
Градоначелник Брисела је забранио митинг против исламизације Европе који је требао да се одржи 11. септембра. Наводно, није могао да гарантује безбедност.

http://sioe.wordpress.com/2007/08/09/the-eu-staggers-what-of-our-citizens-rights/

Толико о слободи изражавања у ЕУ.

Страшно! Сад је забрањено у Европи, протестима се борити за вредности сопствене цивилизације! Апсурд!
Ово само говори о томе у каквом се расулу налази Европа.
 
eremita:
Па управо је то и СМЕШНО - јер када и ако "униђемо у Јевропу" има да ЗАБРАНИМО демократску слободу изражавања коју сада имамо...... :lol:

Видим ти си виленио ноћас до 4 сата... :wink:

П.С.Дај још неки прилог о Београду, може нешто са Врачара, а могао би да се укључиш и на тему, Србија - знаменитости, природне лепоте...
 
Strela:
Видим ти си виленио ноћас до 4 сата... :wink:

П.С.Дај још неки прилог о Београду, може нешто са Врачара, а могао би да се укључиш и на тему, Србија - знаменитости, природне лепоте...

Ахаха.......да.....стварно сам виленио... инсомнија..... него нећу да пишем о Бг и о Србији јер ме такве теме исувише погађају пре свега зато што је стари тј. боемски Београд потпуно уништен и то тако да му не остане баш ни мало трага... а и Србија такође..... 8-)
 
eremita:
Ахаха.......да.....стварно сам виленио... инсомнија..... него нећу да пишем о Бг и о Србији јер ме такве теме исувише погађају пре свега зато што је стари тј. боемски Београд потпуно уништен и то тако да му не остане баш ни мало трага... а и Србија такође..... 8-)

Дај онда нешто, ако имаш, од тог старог боемског Београда... :-)
 
cash:
internet je globalno glasilo.u cijelom svijetu je latinica službeno pismo.zar vam je teško na jednom takvom mediju kao internet ponašati se europski i koristiti pismo koje mogu svi pročitati,a ne samo određena grupica "odabranih" :confused:

radi se o nacionalnom ponosu ili je u pitanju nekakav inat? :confused:
Slusaj brekroasanu smrdljivi, nije bas tako da je svugde u svetu sluzbeno pismo latinica, vidis kod nas u srbiji je sluzbeno pismo cirilica!! A to sto si ti nepismen pa neznas cirilicu to je proizvod tvoje nepismenosti i zatucanosti!!
 
strsljen_serb:
Slusaj brekroasanu smrdljivi, nije bas tako da je svugde u svetu sluzbeno pismo latinica, vidis kod nas u srbiji je sluzbeno pismo cirilica!! A to sto si ti nepismen pa neznas cirilicu to je proizvod tvoje nepismenosti i zatucanosti!!
:D :D :D :D :D :D :D

u međunarodnoj korespodenciji ustaljena praksa je LATINIČNO PISMO, jezik engleski.

iako je bilo pokušaja da to bude umjetni jezik stvoren za tu priliku - esperanto.


a tebe molim da tako razgovaraš sa sebi ravnima,a nemoj samnom koji sam niži oblik života u odnosu na vas;)
 
cash:
:D :D :D :D :D :D :D

u međunarodnoj korespodenciji ustaljena praksa je LATINIČNO PISMO, jezik engleski.

iako je bilo pokušaja da to bude umjetni jezik stvoren za tu priliku - esperanto.


a tebe molim da tako razgovaraš sa sebi ravnima,a nemoj samnom koji sam niži oblik života u odnosu na vas;)
Слушај бре нижи облику живота, у кини непишу ни енглески а камо ли латинично писмо, у русији такође непишу ни енглески а камо ли латинично писмо, па по томе се види или да си глуп или покушаваш протурити неку своју тезу, нико ти неће у кини или јапану писати на енглеском већ ћеш на сваком кораку видети само кинеска и јапанска слова, па да чујемо како то онда да је званично латиница у употреби свугде усвету, ето да небуде само у србији се користи ћирилица или у русији, а има још пуно држава које користе ћирилицу!! Само ајде да видимо твоје познаванје лингвистике?? Које су то землје које користе ћирилицу??
 
cash:
ajme kako je pismenost kod vas na visokoj razini.

na JEDNOM forumu koristite čak DVA pisma;)

kad budete prešli na još višlju razinu pa budete koristili i egipatske hijeroglife?;)
Бар се види да смо писменији народ за разлику од вас примитивних врста које знате да користите само каму а не и свој мозак!!
 
strsljen_serb:
Бар се види да смо писменији народ за разлику од вас примитивних врста које знате да користите само каму а не и свој мозак!!
i kod nas trenutno pada kiša,ali najavili su od ponedjeljka poboljšanje vremena;)

ima još nešto novo kod vas?;)
 
cash:
internet je globalno glasilo.u cijelom svijetu je latinica službeno pismo.zar vam je teško na jednom takvom mediju kao internet ponašati se europski i koristiti pismo koje mogu svi pročitati,a ne samo određena grupica "odabranih" :confused:

radi se o nacionalnom ponosu ili je u pitanju nekakav inat? :confused:

Нема ту никаквог ината, ћирилица је наше званично писмо,
а ти ако ти се не допада ћирилица, тутањ на неко друго место,
где се пише искључиво латиницом, или на енглеском. 8-)
 
Strela:
Нема ту никаквог ината, ћирилица је наше званично писмо,
а ти ако ти се не допада ћирилица, тутањ на неко друго место,
где се пише искључиво латиницом, или на енглеском. 8-)
o hvala,hvala...vidim da vas ima više koji ste voljni samnom diskutirati;)
 
Strela:
Страшно! Сад је забрањено у Европи, протестима се борити за вредности сопствене цивилизације! Апсурд!
Ово само говори о томе у каквом се расулу налази Европа.

Upravo...a ko je sad za EU..? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
Upravo...a ko je sad za EU..? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Радикали?? Ма јок погрешио сам, а да МРМОТ а то је Дружина Прстенова тј. Досманлијско царство!! Нека их нека још траже ЕУ и НАТО, наградиће их Бомбама, знаш оне нису јефтинепа тако глупи вичу: Еј знаш да је бомба скупа ајде баците једну у моје двориште , бићу богат!!
 
eremita:
Па управо је то и СМЕШНО - јер када и ако "униђемо у Јевропу" има да ЗАБРАНИМО демократску слободу изражавања коју сада имамо...... :lol:

Ali Mito, ne samo muslimanski, već i ostali vernici neće moći da spopadaju druge ljude svojom religijom punom ljubavi dok te ne ubije ako nisi za istu.
Znači veruj za sebe - i jedi kvake :D
 
Spencer:
Градоначелник Брисела је забранио митинг против исламизације Европе који је требао да се одржи 11. септембра. Наводно, није могао да гарантује безбедност.

http://sioe.wordpress.com/2007/08/09/the-eu-staggers-what-of-our-citizens-rights/

Толико о слободи изражавања у ЕУ.

Vas kao Muslimana apsolutno razumem, ali ne razumem ove što veruju u svoje a Vama ne daju pravo na to isto?
 
strsljen_serb:
Радикали?? Ма јок погрешио сам, а да МРМОТ а то је Дружина Прстенова тј. Досманлијско царство!! Нека их нека још траже ЕУ и НАТО, наградиће их Бомбама, знаш оне нису јефтинепа тако глупи вичу: Еј знаш да је бомба скупа ајде баците једну у моје двориште , бићу богат!!

Al' samo u njihovo dvorište ako je to moguće...da ne zakači i moje. :wink: :lol: :lol:
 

Back
Top