Da li je neko raspolozen za pomoc

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.580
Nemam talenta za crtanje pa vam se iz tog razloga obracam.
Potrebno mi je da mi neko nacrta Sosu (vojvodjanku iz Banata) ali da to izgleda kao karikatura na kojoj bi jedra Sosa imala podbocene ruke na kukovima, tu negde da joj se nadje pri ruci i oklagija koja bi na zavrsetku imala zvezdicu kao da je u pitanju carobni stapic, a ostalo po izboru i vasoj masti. Sve to jer zelim da odstampam taj motiv na majici , a naziv bi trebalo da bude "Panonska Vila".
Hvala
 
Tek danas sam video ovaj post. Sorry !!!
Mogao bih da pomognem, ako nije hitno.
Preksutra idem na odmor i vraćam se tek 05.septembra. Tako da mogu tek posle ovog perioda da uradim karikaturu. Mislim, ja mogu i pre, ali će problem biti skeniranje i slanje.
Pa ako odgovara..., tu sam. Javi mi na email ili pp, pošto poštu redovno otvaram.

Inače,u ovom forumu sam otvorio jednu temu, za karikature, ali kako vidim, više je ne vidim. :roll: ( sada mi fali onaj čovečuljak što se valja od smeha ).
IPAK, mogu se videti.
Klikni na moj nick, i kada se otvori profil. pogledaj pod sve teme koje je otvorio korisnik, tu je i tema karikature. Te karikature sam radio davneeee 90 godine.
Sada bih valjda mogao i bolje.
Preko profila možeš da mi pošalješ i email.
 
Marge, ja ti nikako ne mogu pomoci....posto i meni treba pomoc...
Sada polazim u treci razred gimnazije i profesorka likovnog mi zadala domaci zadatak da napisem sve u vezi boje...kada je nastala, kako, gde i sve na tu foru...trazila sam na intrnetu ali nisam nasla nista :cry: septembar se blizi a ja ne znam nista o tome???Da li mi neko moze pomoci bilo kako??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top