DA LI STE MULTIORGAZMIČNI?

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Pre par dana vratila se jedna moja drugarica sa mora...i naravno skupile se ostale članice kokošarnika da saznaju kako se provela.... Ona sva srećna...upoznala tamo nekog gastarbajtera....visok, zgodan, sexy...bla, bla....i kao šlag na tortu poslednje večeri (kad obično padne kres u svakoj morskoj priči)....spavala je sa njim i doživela četiri orgazma za redom...Naravno na tu njenu izjavu prostorijom se proneo uzdah zavisti okupljenih kokošaka... I naravno...započela je priča...koliko koja može, koliko puta....sa kim...kako... Pošto ja ne verujem puno u priče na ženskim žurkama....reših da se obratim iskusnim forumašima....
Dakle, moje pitanje glasi: da li vam se ikada dogodilo da doživite više orgazama...jedan za drugim?... (Naravno....što više škakljivih detalja bi bilo poželjno.... :D )
 
Dozivljavam orgazme u talasima... Da, bas kao da me talasi zapljuskuju. Kao kad sedim na pescanom sprudu i cekam da me prekrije topla morska voda... Vidim taj val, znam da ide prema meni i treperavo ga iscekujem. I uvek je lese nego sto se nadam...
Ponekad, posle svega, kad sve mine, tiho jecam opijen sladostrascem...
 
dodji bejbi veceras sam samo tvoj!
claude2ze4.jpg
 

Back
Top