ВЛАДИКА МИЛЕШЕВСКИ ФИЛАРЕТ !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ову вест постави сам као тему 02.08.2007.

ЦРНОГОРЦИ УХАПСИЛИ ВЛАДИКУ ФИЛАРЕТА


--------------------------------------------------------------------------------

Багра Мила Ђукановића је данас упала у цркву у Пљевљима где је Владика Милешевски Филарет био на служби - ухапсила га и одвела у непознатом правцу!

Епархија Милешевска се простире и на Манастир у Пљевљима, без обзира што постоји државна граница. Црквене епархије и области се не поклапају са државним границама.

Ето, Милове демократије!
******************************************************************************************

После само 2 дана ова тема је закључана.

Данас је Владика Милешевски Филарет ПРЕБАЧЕН У БОЛНИЦУ ЗБОГ СРЧАНИХ ПРОБЛЕМА!

Ето, вииииии....... безбожни, бездушни, безморални, бескрупулозни......... сада можете да ЛИКУЈЕТЕ ! 8-) 8-) 8-)

Кикснуло је још једно срце које куца за Србију!


Зато, радујте се, синови таме ! 8-)
 
eremita:
Ову вест постави сам као тему 02.08.2007.

Ето, Милове демократије!

Данас је Владика Милешевски Филарет ПРЕБАЧЕН У БОЛНИЦУ ЗБОГ СРЧАНИХ ПРОБЛЕМА!

Ето, вииииии....... безбожни, бездушни, безморални, бескрупулозни......... сада можете да ЛИКУЈЕТЕ ! 8-) 8-) 8-)

Кикснуло је још једно срце које куца за Србију![/B]

Зато, радујте се, синови таме ! 8-)

Aman čoveče, pa normalno je da kad čovek ostari počne da trokira.
Nekad je to srce nekad neki drugi vitalni organ.
Šta ti zamišljaš? Da izrastu krila pa letiš na nebo?
 
eremita:
А зашто се ти, обезбожени човече јављаш, и којим поводом ? 8-) Ликуј и онаниши, по обичају.....

Ајд ћирилицом можда схватиш шта ћу написати.
Ово је политика а не религија. Значи здравствено стање службеника у верским институцијама може да занима мали број особа. Родбину првенствено што је и логично. Теме које се овде постављају би требало да буду занимљивије за већи део корисника. Али заборавих, то вам је сметало код мене.
 
Iron Lord:
Aman čoveče, pa normalno je da kad čovek ostari počne da trokira.
Nekad je to srce nekad neki drugi vitalni organ.
Šta ti zamišljaš? Da izrastu krila pa letiš na nebo?

Цепаницо НЕОТЕСАНА, ти и теби слични можете убити тело - али душу НИКАКО!
Стиди се овог свог поста - ако уопште икада у животу можеш да поцрвениш ! :evil:
 
eremita:

Цепаницо НЕОТЕСАНА, ти и теби слични можете убити тело - али душу НИКАКО!
Стиди се овог свог поста - ако уопште икада у животу можеш да поцрвениш ! :evil:

Nije Gaj Julije Cezar... Pun klinički centar bolesnih.
Moraš biti jak, to je deo života.
 
Iron Lord:
Nego, jel si vratio Amerikancima onaj gajtan za Space Shuttle?

Нисам! Екран ми је и даље "шунтав" - јер немам црвену боју..... а ни лове да га оправљам..... тако да те посматрам са суженим колоритом....... :lol: уместо црвене, јбг. видим црну.....а многе слике и не разазнајем добро..... нема везе...... 8-)
 
eremita:
Ову вест постави сам као тему 02.08.2007.

ЦРНОГОРЦИ УХАПСИЛИ ВЛАДИКУ ФИЛАРЕТА


--------------------------------------------------------------------------------

Багра Мила Ђукановића је данас упала у цркву у Пљевљима где је Владика Милешевски Филарет био на служби - ухапсила га и одвела у непознатом правцу!

Епархија Милешевска се простире и на Манастир у Пљевљима, без обзира што постоји државна граница. Црквене епархије и области се не поклапају са државним границама.

Ето, Милове демократије!
******************************************************************************************

После само 2 дана ова тема је закључана.

Данас је Владика Милешевски Филарет ПРЕБАЧЕН У БОЛНИЦУ ЗБОГ СРЧАНИХ ПРОБЛЕМА!

Ето, вииииии....... безбожни, бездушни, безморални, бескрупулозни......... сада можете да ЛИКУЈЕТЕ ! 8-) 8-) 8-)

Кикснуло је још једно срце које куца за Србију!


Зато, радујте се, синови таме ! 8-)


MA DAJ NE PRETERUJ COVECE !!!
 
eremita:
Нисам! Екран ми је и даље "шунтав" - јер немам црвену боју..... а ни лове да га оправљам..... тако да те посматрам са суженим колоритом....... :lol: уместо црвене, јбг. видим црну.....а многе слике и не разазнајем добро..... нема везе...... 8-)

Color45.jpg


Meni kad je trokirao prethodni monitor sa bojom, odmah sam ga bacio a u medjuvremenu koristio onaj crno-beli iz XT vremena, pozlatila se ruka onom ko ga pravio!
 
Iron Lord:
Color45.jpg


Meni kad je trokirao prethodni monitor sa bojom, odmah sam ga bacio a u medjuvremenu koristio onaj crno-beli iz XT vremena, pozlatila se ruka onom ko ga pravio!

Ахахаааааааа.......да знаш да и ја овај мој екран гледам нешто попреко....па се нешто мислим..... мамицу ти ништачку.... има да завршиш у контејнеру....... :lol:
 
rokavec:
MA DAJ NE PRETERUJ COVECE !!!

Уопште не претерујем јер случајно знам (а и сам сам учестовао) у прикупљању помоћи за наше Србе и ВРЛО ДОБРО ЗНАМ КОЛИКО ЈЕ ХРАБАР И ШТА ЈЕ СВЕ РАДИО ФИЛАРЕТ ЗА СРБЕ .... он је одавно ЛЕГЕНДА... и потпуно ми је јасно да његово ПРАВОСЛАВНО ХРИШЋАНСКО СРЦЕ ову гамад не може да преболи...
али, коме ја причам..... колико људи овде уопште зна шта је то: СРЦЕ ??????????
 
eremita:
Ахахаааааааа.......да знаш да и ја овај мој екран гледам нешто попреко....па се нешто мислим..... мамицу ти ништачку.... има да завршиш у контејнеру....... :lol:

Skoro nabavih drugi monitor... pa ovaj crno-beli odložio u podrum.... baš bio juče dole i nit da ga zadržim nit da ga bacim... pa pomislih u sebi... ebo ti ja mater ostani medju pacovima... :lol:
 
Iron Lord:
Skoro nabavih drugi monitor... pa ovaj crno-beli odložio u podrum.... baš bio juče dole i nit da ga zadržim nit da ga bacim... pa pomislih u sebi... ebo ti ja mater ostani medju pacovima... :lol:

Нормалноооооооо....... лажеш по обичају!!!!!!!!!! Пацови уопште не волУ мониторе - него БУБА-РУСИ....јбг........ 8-)
 
filatelista:
o čemu je tema? O njegovoj bolesti ili uzročno-posledičnoj vezi hapšenja i bolesti ili eto tema da se opljune po političkom neistomišljeniku?

Тема је о томе да сте успели УЗРОЧНО-ПОСЛЕДИЧНО да убијете тј. физички ОПНЕСПОСОБИТЕ још једног ПРАВОСЛАВНОГ ХИРШЋАНИНА!!! Остаје ти само да се радујеш !!!!!!!!!!!! :evil: Хајка је - ХАЈКА ! Свака част ! :evil: И, Бог вам платио !
 
eremita:
Тема је о томе да сте успели УЗРОЧНО-ПОСЛЕДИЧНО да убијете тј. физички ОПНЕСПОСОБИТЕ још једног ПРАВОСЛАВНОГ ХИРШЋАНИНА!!! Остаје ти само да се радујеш !!!!!!!!!!!! :evil: Хајка је - ХАЈКА ! Свака част ! :evil: И, Бог вам платио !
ko to mi?
koga sam ja ubio fizički, onesposobio??
a što bi se ja tome radovao? Meni Filaret niti imponuje, niti smeta.
znači, tema je da se pljuje po neistomišljenicima, a "presveti" određuje ko će biti opljuvan
smešno kao i uvek
 
eremita:
Тема је о томе да сте успели УЗРОЧНО-ПОСЛЕДИЧНО да убијете тј. физички ОПНЕСПОСОБИТЕ још једног ПРАВОСЛАВНОГ ХИРШЋАНИНА!!! Остаје ти само да се радујеш !!!!!!!!!!!! :evil: Хајка је - ХАЈКА ! Свака част ! :evil: И, Бог вам платио !

Čekaj batice, ti ovde vrtiš burgiju da je Filaretu otkazala čuka zbog racije?
Auuuu... Mislim da Filaret nije prioritet...
 

Back
Top